przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 15 listopada 2018

Prezydent: Kongres 590 okazją do wymiany kontaktów biznesowych

To jest Kongres, który stwarza okazję dla małych i średnich firm, żeby spotkać się z tymi wielkimi i nawiązać kontakty biznesowe – mówił Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla telewizji wPolsce.pl. 
Czwartek, 15 listopada 2018

Ustawa o PPK zostanie podpisana

Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych zostanie podpisana w poniedziałek – zapowiedział Andrzej Duda podczas Kongresu 590 w podrzeszowskiej Jasionce. 
Niedziela, 11 listopada 2018

Prezydent dla TVP3: Mamy być z czego dumni

Trwało to długo, ale wywalczyliśmy sobie znowu wolność i niepodległość, i to są nasze powody do dumy bez wątpienia - podkreślił Prezydent Andrzej Duda w świątecznym wywiadzie dla TVP3. 
Niedziela, 11 listopada 2018

Prezydent: Polskość przetrwała dzięki rodzinie i Kościołowi

Polskość przetrwała głównie dzięki silnej rodzinie i Kościołowi, który stał na straży niezmiennych wartości - podkreślał Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie na stulecie dla Tygodnika „Niedziela”. 
Niedziela, 11 listopada 2018

Wywiad Prezydenta w radiowej Jedynce

– Pamiętajmy, że w tylko suwerennym i w pełni niepodległym państwie jesteśmy rzeczywiście u siebie i możemy o sobie decydować – powiedział Prezydent Andrzej Duda w porannym wywiadzie dla radiowej Jedynki. 
Niedziela, 11 listopada 2018

Wywiad Prezydenta dla kanału M5 węgierskiej telewizji publicznej

Ogromnie mi zależy, żeby w polskim społeczeństwie, zwłaszcza w młodym pokoleniu była duma - z polskiej historii,z naszej postawy - podkreślał Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla kanału M5 węgierskiej telewizji publicznej. 
Niedziela, 11 listopada 2018

Wywiad Prezydenta dla wPolsce.pl: Z dumą realizujmy interesy Polski

Powinniśmy być dumni ze swojej ojczyzny w każdym tego słowa znaczeniu. Dumni z tego, że nasi praojcowie odzyskali niepodległość, wywalczyli ją własną krwią, a także sztuką dyplomacji - mówił Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla telewizji wPolsce.pl. 
Sobota, 10 listopada 2018

Wywiad Prezydenta dla „Naszego Dziennika”

- Podjęliśmy stanowczą decyzję, żeby zorganizować marsz państwowy. To przykład zdecydowanego działania władz, właśnie po to, żeby zapewnić Polakom możliwość godnego i bezpiecznego obchodzenia Święta Niepodległości - mówi Prezydent w „Naszym Dzienniku”. 
1 POPRZEDNIA 1234567  22
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.