przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 7 listopada 2017

Prezydent w TV Trwam: Chciałbym, żeby to była dobra reforma

Chciałbym, żeby ten projekt wreszcie znalazł się pod obradami, żeby wreszcie go uchwalono i żebym ja, jako prezydent, mógł podpisać i wprowadzić w życie tę reformę wymiaru sprawiedliwości - powiedział prezydent w wywiadzie dla Telewizji Trwam. 
Czwartek, 12 października 2017

Prezydent dla „Gościa Niedzielnego”: Chcę bardzo dobrej zmiany

Przede wszystkim mam poczucie, że jestem prezydentem wszystkich Polaków. Zmiany muszą być wprowadzane w taki sposób, aby Polacy to akceptowali i żeby w istotnym stopniu był zachowany spokój społeczny - mówi prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 9 października 2017

Prezydent dla "Do Rzeczy": Jestem z moimi rodakami

Dalszy los reformy sądownictwa zależy teraz od determinacji i zdrowego rozsądku większości parlamentarnej. Wierzę w to, że porozumienie jest bardzo blisko – powiedział prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla poniedziałkowego wydania tygodnika "Do Rzeczy”. 
Środa, 27 września 2017

„Polacy chcą dobrej zmiany, nie dobrej rewolucji”

Prezydent Andrzej Duda mówi "Dziennikowi Gazecie Prawnej", dlaczego nie zgadza się na weryfikację SN przez prokuratora generalnego oraz czy jest gotowy do zgłoszenia ponownego weta. 
Niedziela, 17 września 2017

"Chciałbym, żeby polscy rolnicy mieli poczucie sukcesu"

Chciałbym, żeby koniec tego sezonu rolnego, który w symboliczny sposób podsumowują dożynki, był takim momentem, gdy polscy rolnicy będą mieli poczucie sukcesu - mówił prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla programu "Tydzień" w TVP1. 
Sobota, 26 sierpnia 2017

"W konstytucji powinny być klarownie określone kompetencje prezydenta"

Reforma sądownictwa musi nieść w sobie także i elementy proobywatelskie, służące przywracaniu poczucia sprawiedliwości – podkreślał prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla radiowej Jedynki. 
Niedziela, 6 sierpnia 2017

Prezydent: Zachowania dzielące środowisko PiS szkodzą projektowi dobrej zmiany

Zależy mi na wspieraniu takiego modelu rozwoju, który owocować będzie wyższym poziomem życia każdego mieszkańca Polski, nie tylko warstw gospodarczo uprzywilejowanych - podkreśla prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla portalu 300polityka.pl. 
Piątek, 7 lipca 2017

"Ta wizyta przyczyniła się do wzmocnienia bezpieczeństwa naszego kraju" 

- Prezydent USA w Warszawie powiedział, że gwarantuje de facto bezpieczeństwo Polski, że artykuł 5. Traktatu Północnoatlantyckiego obowiązuje - podkreślił prezydent Andrzej Duda w programie "Gość Wiadomości" 
1 POPRZEDNIA 1234567  18
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.