przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 9 sierpnia 2018

Prezydent: Chcę realizować zobowiązania wobec wyborców

Wywiad z Prezydentem RP Andrzejem Dudą ukazał się 9 sierpnia 2018 r. w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Rozmawiał Piotr Zaremba. 
Środa, 1 sierpnia 2018

Prezydent: Powstanie Warszawskie istotne dla wszystkich Polaków

‒ Powstanie Warszawskie to wydarzenie istotne dla całej Polski, dla wszystkich Polaków, a zwłaszcza dla młodych. Oni powinni patrzeć na swoich poprzedników i widzieć, jakim należy być Polakiem ‒ mówił Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla RDC. 
Sobota, 19 maja 2018

Wywiad Andrzeja Dudy dla Telewizji Trwam i Radia Maryja

- Wszystkie kraje starają się o członkostwo w RB ONZ. Cieszę się, że jesteśmy w niej dzisiaj, kiedy na świecie dzieje się wiele ważnych, a zarazem niepokojących wydarzeń – mówił Prezydent w wywiadzie dla Telewizji Trwam i Radia Maryja. 
Piątek, 18 maja 2018

„Debata w RB ONZ jednym z najważniejszych momentów mojego urzędowania”

Przyjechałem na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ, by jako pierwsza głowa polskiego państwa w historii prowadzić obrady Rady Bezpieczeństwa ONZ. Drugim elementem są odwiedziny u moich rodaków w Chicago - mówi Prezydent w wywiadzie dla RMF FM. 
Sobota, 28 kwietnia 2018

Prezydent: Widać, że rząd się starał i dużo zaproponował

Widać, że rząd się starał i naprawdę dużo zaproponował - powiedział Prezydent w rozmowie z portalem 300polityka.pl. o negocjacjach z protestującymi rodzicami osób niepełnosprawnych. Dodał, że odrzucenie propozycji rządu przez protestujących zaskoczyło go. 
Czwartek, 26 kwietnia 2018

Prezydent w programie „Gość Wiadomości”

- Słucham młodych, bo to jest Konstytucja, którą przygotowujemy właśnie dla nich, dla następnego pokolenia - mówił Prezydent Andrzej Duda w rozmowie z red. Krzysztofem Ziemcem w programie Gość Wiadomości w TVP1. 
Wtorek, 10 kwietnia 2018

„Lech Kaczyński to był wielki Prezydent”

On wiedział, jakiej chce Polski. Nie miotał się. Był politykiem o bardzo jasno sprecyzowanej wizji. Mało – potrafił to mimo wszystkich trudności realizować – wspominał śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Andrzej Duda w rozmowie z RDC. 
Poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Prezydent dla PAP: Wszystkim, którzy zginęli, należy się upamiętnienie

Nie ma w ogóle pytania, czy tym ludziom się należy upamiętnienie, pomnik. Ten pomnik powinien stanąć w centralnym miejscu Warszawy - powiedział Prezydent RP Andrzej Duda w okolicznościowym wywiadzie dla PAP. 
1 POPRZEDNIA 2345678  22
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.