przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 19 grudnia 2016

Prezydent dla „Do Rzeczy”: Wolność zgromadzeń jednym z podstawowych praw demokracji

Prawo do zgromadzeń, wolność zgromadzeń jest dla mnie jednym z podstawowych praw demokracji, służących obywatelom - uważa prezydent Andrzej Duda. Wywiad z Prezydentem RP ukazał się w specjalnym numerze tygodnika „Do Rzeczy”. 
Poniedziałek, 19 grudnia 2016

Wywiad Prezydenta RP dla TVP 

- Prezes PiS Jarosław Kaczyński i marszałek Sejmu Marek Kuchciński, powiedzieli mi, że w ich przekonaniu głosowanie odbyło się absolutnie w sposób legalny - powiedział w poniedziałek w TVP prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 4 grudnia 2016

Prezydent o Trybunale Konstytucyjnym i wolności zgromadzeń 

Czekam, aż Trybunał Konstytucyjny przyśle do mnie uchwałę Zgromadzenia Ogólnego sędziów TK podjętą zgodnie z obowiązującymi przepisami konstytucji i ustawy, wskazującą kandydatów na prezesa TK - powiedział w niedzielę prezydent Andrzej Duda w TVN24. 
Czwartek, 24 listopada 2016

"Kwota wolna będzie podwyższana zapewne stopniowo" 

Zakładam, że kwota wolna od podatku będzie miała wysokość co najmniej ośmiu tysięcy złotych, ale będzie ona podwyższana pewnie stopniowo - powiedział w czwartek w wywiadzie dla portalu Interia prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 24 listopada 2016

Wywiad Prezydenta RP dla portalu Interia

Zrealizowaliśmy 500+, realizujemy Program Darmowych Leków dla Seniorów, chcemy wprowadzać Program Mieszkanie+, realizujemy cały szereg takich działań, które mają dawać formację wsparcia - mówił prezydent Andrzej Duda w wywiadzie na żywo dla Interii. 
Środa, 23 listopada 2016

Wywiad Prezydenta RP dla nowojorskiego radia 77 WABC

Donald Trump zapewnił mnie, że relacje pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Polską pozostaną niezmiennie dobre, a może nawet będą lepsze niż do tej pory – powiedział Andrzej Duda w rozmowie z Ritą Cosby. 
Piątek, 18 listopada 2016

"Chciałbym, byśmy mówili: Najlepsze, bo polskie"

Konstytucja dla biznesu to bardzo ciekawe rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi prowadzących w Polsce przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa - ocenił w piątek prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 17 listopada 2016

Andrzej Duda w RMF FM: Możemy być spokojni o relacje z USA

Możemy być spokojni o to, że polityka USA wobec Polski i wzajemne relacje co najmniej nie ulegną pogorszeniu, a być może uda się je jeszcze bardziej zacieśnić - powiedział prezydent Andrzej Duda nawiązując do rozmowy z prezydentem elektem Donaldem Trumpem 
1 POPRZEDNIA 45678910  17
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.