przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 25 marca 2017

„Polska ma prawo walczyć o swoje”

Deklaracja Rzymska wytycza kierunki rozwoju UE w taki sposób, w jaki my, jako Polska, tego chcieliśmy - powiedział prezydent Andrzej Duda w rozmowie z TVP1. 
Piątek, 24 marca 2017

Wywiad Prezydenta dla agencji Reutera

"Teraz istnieje pomysł, by stworzyć jakieś ekskluzywne kluby wewnątrz Unii. Jest to bardzo zła tendencja", powiedział prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla agencji Reutera. 
Piątek, 10 marca 2017

Wywiad prezydenta Andrzeja Dudy dla wPolityce.pl

Jest pytanie, które należy zadać jako podstawowe: Dlaczego pan przewodniczący Tusk zachowywał się w ten sposób, dlaczego atakował polski rząd, dlaczego atakował panią premier i dlaczego w związku z tym atakował Polskę? - powiedział Prezydent RP. 
Sobota, 11 lutego 2017

"Trzeba szukać tego co wspólne"

O budowaniu jedności narodowej, o marszałku Zbigniewie Romaszewskim oraz o programie Rodzina 500 Plus – mówił prezydent Andrzej Duda w specjalnym wydaniu audycji "O Tym Się Mówi" na antenie Katolickiego Radia Podlasie. 
Czwartek, 2 lutego 2017

Wywiad Prezydenta RP Andrzeja Dudy dla programu „Warto rozmawiać” 

Prezydent Andrzej Duda powiedział w czwartek w TVP1, że Lech Wałęsa jest postacią wielowymiarową: niewątpliwym bohaterem lat 80 i osobą z "czarną kartą", za którą - podkreślił - można było przeprosić, w pełni ją odwrócić. 
Czwartek, 2 lutego 2017

Prezydent RP dla „Gościa Niedzielnego” o ochronie życia

O prawie nienarodzonych chorych dzieci, konwencji przemocowej, kadencyjności wójtów i burmistrzów i szansach na wspólnotę mówi prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla „Gościa Niedzielnego”. 
Wtorek, 24 stycznia 2017

"W demokracji spór jest czymś naturalnym, ale to powinna być debata, a nie bitwa"

W demokracji spór między opozycją a większością rządzącą jest czymś naturalnym, ale to powinna być debata a nie bitwa - mówił we wtorek w Telewizji Republika prezydent Andrzej Duda. Zaznaczył, że jest przeciwnikiem głębokiego konfliktu politycznego. 
Wtorek, 24 stycznia 2017

Wywiad prezydenta Andrzeja Dudy dla TV Republika 

- Jestem przeciwnikiem takiego głębokiego konfliktu. Uważam, że on nigdy nie powinien mieć miejsca, bo rzeczywiście w dużym stopniu przynajmniej utrudnia tworzenie dobrego prawa, utrudnia dobre funkcjonowanie państwa - mówił prezydent w wywiadzie. 
1 POPRZEDNIA 45678910  18
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.