przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Poniedziałek, 24 lipca 2017

"W najbliższym czasie przedstawię nowe wersje projektów reformujących sądownictwo"

Korzystam z prawa weta, bo ustawy wymagają zmian zapewniających zgodność z Konstytucją. Przedstawię nowe wersje projektów reformujących sądownictwo. Ludzie na to czekają - powiedział Prezydent RP w orędziu.  
1 2 3 4 5

Aktualności

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Spotkania z Pierwszą Prezes Sądu Najwyższego oraz z przewodniczącym KRS

W poniedziałek odbyło się spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z Pierwszą Prezes Sądu Najwyższego Małgorzatą Gersdorf. Prezydent spotkał się także z przewodniczącym Krajowej Rady Sądownictwa Dariuszem Zawistowskim. 
Poniedziałek, 24 lipca 2017

Min. Łapiński: Decyzja prezydenta o wetach jest niewzruszona

Prezydent Andrzej Duda podjął decyzję o zawetowaniu dwóch ustaw i spotkanie nic nie zmieniło; decyzja prezydenta jest niewzruszona - powiedział rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński po spotkaniu Andrzeja Dudy z premier i marszałkami Sejmu i Senatu. 
Poniedziałek, 24 lipca 2017

Życzenia urodzinowe dla Bernarda Ładysza

Z okazji jubileuszu 95. urodzin pragnę złożyć Panu najserdeczniejsze życzenia, a także wyrazić najwyższe uznanie wobec całej Pana drogi życiowej – niezrównanego śpiewaka, wybitnego syna ziemi wileńskiej, żołnierza Armii Krajowej, sybiraka. 
Piątek, 21 lipca 2017

W Pałacu Prezydenckim spotkanie z Polakami z Białorusi

Jesteście liderami trwania w polskości - zwrócił się do Polaków z Białorusi podczas spotkania w piątek minister Adam Kwiatkowski. Prezes Związku Polaków na Białorusi Andżelika Borys dziękowała prezydentowi Andrzejowi Dudzie za wsparcie. 
Czwartek, 20 lipca 2017

Prezydent RP podpisał pięć ustaw

Pięć ustaw, w tym ustawę o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne oraz nowelizację ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi podpisał Prezydent RP Andrzej Duda. 
Środa, 19 lipca 2017

Pożegnanie Pary Książęcej w Belwederze

Prywatnym spotkaniem w Belwederze z Parą Prezydencką Andrzejem Dudą i Agatą Kornhauser-Dudą zakończyła się w środę trzydniowa wizyta Księcia i Księżnej Cambridge w Polsce. Następnie Para Książęca wraz dziećmi udała się do Berlina. 
Środa, 19 lipca 2017

Spotkanie z Prezydentem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego

W Pałacu Prezydenckim Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przyjął Prezydenta Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Thomasa Bacha. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.