przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Piątek, 1 lipca 2016

"Wierzę, że zbliżający się szczyt NATO będzie sukcesem"

Bezpieczeństwo naszej części Europy jest zagrożone, dlatego trzeba wzmacniać NATO i jego obecność w tym regionie - uważa prezydent Andrzej Duda. Jak podkreślił, Polska musi prowadzić dialog z Rosją jako partner, a nie jako słabeusz.  
1 2 3 4

Aktualności

Czwartek, 30 czerwca 2016

Prezydent rozmawiał telefonicznie z szefem NATO

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał w czwartek telefonicznie z sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem nt. stanu przygotowań do szczytu NATO, jego agendzie i merytorycznej treści poszczególnych sesji. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Pierwsza Dama odwiedziła siedzibę CARITAS Polska

Podczas wizyty w siedzibie Caritas Polska Agata Kornhauser-Duda zapoznała się z różnorodną działalnością największej w Polsce organizacji charytatywnej. Rozmowa dotyczyła również pomocy na rzecz uchodźców świadczonej w kraju i poza granicami. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Andrzej Duda podpisał dwie ustawy

30 czerwca prezydent Andrzej Duda podpisał dwie ustawy: o zmianie ustawy o działalności leczniczej oraz ustawę o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Prezydent do Polonii: Chciałbym, abyśmy stanowili wspólnotę

Spotkanie Prezydenta RP z przedstawicielami Polonii (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Łączność z Polakami za granicą jest niezwykle ważna; chciałbym, abyśmy stanowili wspólnotę - mówił w czwartek prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z Polonią w Instytucie Polskim w Bratysławie. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Porozumienie pomiędzy KPRP a Krajową Radą Notarialną

Minister Andrzej Dera oraz Prezes Krajowej Rady Notarialnej not. Mariusz Białecki oraz wiceprezes, not. Elżbieta Rączkowska-Martyn podpisali w czwartek porozumienie o współpracy pomiędzy Biurem Interwencyjnej Pomocy Prawnej KPRP a Krajową Radą Notariatu. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Podręczniki dla uczniów polskich szkół na Ukrainie

Podręczniki, pomoce dydaktyczne, gry i książki trafiły właśnie do uczniów polskich szkół we Lwowie, Łanowicach oraz w Stryju. To efekt akcji zainicjowanej przez Fundację Polonia Polonii z Nowego Jorku i wspartej organizacyjnie przez Kancelarię Prezydenta. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.