przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Niedziela, 23 lipca 2017

Prezydent: To służba absolutnie niezwykłej wagi dla Rzeczypospolitej

W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wziął udział w Święcie Policji. Prezydent wręczył nominacje generalskie dwóm oficerom policji.  
1 2 3 4 5

Aktualności

Niedziela, 23 lipca 2017

Prezydent spotka się z Pierwszą Prezes Sądu Najwyższego oraz z przewodniczącym KRS

W poniedziałek odbędzie się spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z Pierwszą Prezes Sądu Najwyższego Małgorzatą Gersdorf. Tego dnia prezydent spotka się także z przewodniczącym Krajowej Rady Sądownictwa Dariuszem Zawistowskim. 
Sobota, 22 lipca 2017

Marsz Pamięci 22 lipca w 75. rocznicę Akcji Reinhardt

W sobotę ulicami Warszawy przeszedł Marsz Pamięci 22 lipca. W wydarzeniu, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, udział wzięła Doradca Prezydenta RP Zofia Romaszewska, która odczytała list głowy państwa. 
Sobota, 22 lipca 2017

Min. Łapiński: W ustawie podwójny zapis wyboru I Prezesa Sądu Najwyższego

Podwójny zapis dotyczący wyboru Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego w przyjętej przez Sejm i Senat ustawie o SN jest według prezydenta naruszeniem zasad prawidłowej legislacji – powiedział rzecznik prasowy prezydenta Krzysztof Łapiński. 
Sobota, 22 lipca 2017

Życzenia urodzinowe dla Marcina Wolskiego

Z okazji jubileuszu 70. rocznicy Pańskich urodzin przekazuję Panu serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia. Proszę także przyjąć podziękowania i wyrazy uznania za Pana dorobek artystyczny - napisał Prezydent RP w liście przekazanym w sobotę jubilatowi 
Piątek, 21 lipca 2017

W Pałacu Prezydenckim spotkanie z Polakami z Białorusi

Jesteście liderami trwania w polskości - zwrócił się do Polaków z Białorusi podczas spotkania w piątek minister Adam Kwiatkowski. Prezes Związku Polaków na Białorusi Andżelika Borys dziękowała prezydentowi Andrzejowi Dudzie za wsparcie. 
Czwartek, 20 lipca 2017

Prezydent RP podpisał pięć ustaw

Pięć ustaw, w tym ustawę o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne oraz nowelizację ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi podpisał Prezydent RP Andrzej Duda. 
Czwartek, 20 lipca 2017

"Prezydent analizuje szczegółowo wszystkie okoliczności związane z ustawami reformującymi wymiar sprawiedliwości"

Prezydent Andrzej Duda analizuje szczegółowo wszystkie okoliczności związane z ustawami reformującymi wymiar sprawiedliwości - zapewnił Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. Przypomniał, że prezydent ma wiedzę prawniczą i doświadczenie. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.