przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
fot. Andrzej Hrechorowicz
Środa, 10 lutego 2016

"Bałtyk jest naszym oknem na świat"

– Bałtyk stwarza nam ogromne szanse rozwojowe – mówił prezydent podczas 96. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem. Jak dodał, perspektywy na rozwój przemysłu rysują się we współpracy w ramach tzw. trójkąta ABC (Adriatyk, Morze Bałtyckie, Morze Czarne).  
1 2 3 4

Aktualności

Środa, 10 lutego 2016

Prezydent na uroczystości 90-lecia Miasta Gdyni

90 lat w państwie, które istnieje od 1050 lat to rzeczywiście krótka historia, i to zasługuje na szczególne zaakcentowanie – powiedział prezydent Andrzej Duda na obchodach 90. rocznicy nadania Gdyni praw miejskich. 
Środa, 10 lutego 2016

Kwiaty przed tablicą w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego

W środę 10 lutego w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego Szefowa Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska i minister Krzysztof Szczerski złożyli kwiaty przed tablicą upamiętniającą tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. 
Środa, 10 lutego 2016

Spotkanie z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego

W przeddzień Światowego Dnia Chorego minister Wojciech Kolarski spotkał się z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, tegorocznego laureata Nagrody św. Kamila. 
Środa, 10 lutego 2016

"Komisja Wenecka zdaje sobie sprawę z upolitycznienia problemu wokół TK"

Minister Szczerski mówił w radiu Plus, że Komisja Wenecka zdaje sobie sprawę, że problem wokół Trybunału Konstytucyjnego w Polsce jest bardzo upolityczniony. - Niepokoi ją, że do politycznego sporu włączyły się polskie prawne instytucje - dodał. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.