przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
fot. Wojciech Olkusnik
Wtorek, 15 kwietnia 2014

Prezydent do żołnierzy: Święta okazją do refleksji nad bezpieczeństwem

Myślę, że te święta będą sprzyjały myśleniu z troską o siłach zbrojnych, z troską i z wrażliwością o problemach bezpieczeństwa ojczyzny - powiedział prezydent do żołnierzy, z którymi spotkał się we wtorek w Warszawie.  
1 2 3
Wtorek, 15 kwietnia 2014

Prezydent: Dialog społeczny jest potrzebny

Dialog społeczny jest potrzebny – przekonywał Prezydent RP podczas gali wręczenia wyróżnień w konkursie „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. - Dziś jest problem nie tylko z zahamowaniem dialogu społecznego, ale także z uruchomieniem go ponownie ocenił. 
Wtorek, 15 kwietnia 2014

Spotkanie z opiekunami osób niepełnosprawnych

Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska spotkała się we wtorek z przedstawicielami opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych. W spotkaniu wzięły także udział minister Irena Wóycicka oraz doradczyni Prezydenta RP Joanna Staręga-Piasek. 
Wtorek, 15 kwietnia 2014

Listy uwierzytelniające od ambasadora RFN

Ceremonia złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP
W Belwederze odbyła się we wtorek ceremonia złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez Ambasadora Republiki Federalnej Niemiec Rolfa Wilhelma Nikla. 
Poniedziałek, 14 kwietnia 2014

"Umowa stowarzyszeniowa Mołdawii z UE ważna dla Polaków"

Będziemy szczęśliwi, podpisując w czerwcu umowę stowarzyszeniową UE-Mołdawia - zapewnił prezydent Bronisław Komorowski. Goszczący w Polsce prezydent Mołdawii Nicolae Timofti mówił o determinacji swojego kraju w dążeniu do integracji europejskiej. 


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.