przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
fot. Wojciech Grzedzinski
Sobota, 19 kwietnia 2014

Zdrowia i spokoju z okazji Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych Para Prezydencka składa wszystkim Rodakom w kraju i poza granicami najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i pomyślności. Obejrzyj film z życzeniami.  
1 2 3
Sobota, 19 kwietnia 2014

Obchody 71. rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim

W sobotę Henryk Wujec złożył w imieniu prezydenta kwiaty przed Pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie. W uroczystości uczestniczyła także minister Irena Wóycicka i Jan Lityński. 
Piątek, 18 kwietnia 2014

Depesza kondolencyjna do prezydent Republiki Korei

"W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodzinami i bliskimi ofiar" - napisał prezydent Bronisław Komorowski w depeszy kondolencyjnej do prezydent Korei Park Geun-hye po katastrofie promu pasażerskiego Sewol. 
Piątek, 18 kwietnia 2014

Z Van Rompuyem o ustaleniach w Genewie

O sytuacji na Ukrainie i rezultaty spotkania ministrów spraw zagranicznych Ukrainy i Rosji oraz Sekretarza Stanu USA i Wysokiej Przedstawiciel UE ds. Zagranicznych i Polityki Bezpieczeństwa w Genewie rozmawiał Prezydent RP z Szefem Rady Europejskiej. 
Czwartek, 17 kwietnia 2014

"Chcemy przyjaźni i dobrego sąsiedztwa z Ukrainą"

Prezydent RP Bronisław Komorowski dziękując za świadome działania na rzecz budowy przyjaźni polsko-ukraińskiej wręczył Krzyż Komandorski Orderu Zasługi RP Markijanowi Malskiemu – Ambasadorowi Ukrainy, kończącemu misję dyplomatyczną w Polsce. 


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.