przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Sobota, 25 czerwca 2016

"Gdyby nie było Radomia, może nie byłoby Solidarności"

- Gdyby nie było Radomia, gdyby nie było tamtych zdarzeń, gdyby nie było tamtego bohaterstwa, może nie byłoby Solidarności - powiedział w sobotę prezydent Andrzej Duda podczas obchodów rocznicy Wydarzeń Radomskich 1976 roku.  
1 2 3 4

Aktualności

Sobota, 25 czerwca 2016

Prezydent przyznał Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski

Prezydent RP Andrzej Duda w 40. rocznicę wydarzeń radomskich 1976 r. nadał Ordery Odrodzenia Polski zasłużonym działaczom opozycji demokratycznej, w tym uczestnikom tamtych wydarzeń i osobom upamiętniającym i upowszechniającym prawdę o tych wydarzeniach. 
Piątek, 24 czerwca 2016

Prezydent obejrzał wystawę towarzyszącą ŚDM

W Muzeum Narodowym w Krakowie można od piątku oglądać jedyną oficjalną wystawę towarzyszą Światowym Dniom Młodzieży. Ekspozycja „Maria. Mater Misericordiae” odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który obejrzał ją w piątek. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Wieńce pod pomnikami Korfantego i Piłsudskiego

Prezydent Andrzej Duda złożył w czwartek w Katowicach wieńce pod pomnikami Wojciecha Korfantego oraz marszałka Józefa Piłsudskiego. Uczczeniem pamięci tych przedwojennych polityków prezydent rozpoczął wizytę w woj. śląskim. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Pierwsza Dama wręczyła świadectwa szkolne

Agata Kornhauser-Duda uczestniczyła w zakończeniu roku szkolnego w Liceum Polonijnym Kolegium Św. Stanisława Kostki w Warszawie. Uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, wręczyła świadectwa szkolne z biało-czerwonym paskiem. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Otwarcie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce

Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął w czwartek udział w otwarciu Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

"Nie ma nic ważniejszego dla demokracji, niż uczciwe wybory"

Ta uroczystość wskazuje moment rozpoczęcia rzeczywistej demokracji w Polsce – powiedział Prezydent RP podczas obchodów„25-lecia Demokratycznego Prawa Wyborczego i Organów Wyborczych w Polsce” w Zamku Królewskim. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.