przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 25 sierpnia 2010

Prezydent wręczył akty powołania nowym sędziom

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich   |   Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

W środę 25 sierpnia Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.


Zobacz zdjęcia do pobrania

 

  Zobacz także: „Państwo będziecie decydowali o losach ludzkich”

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

 

 

 

 
Sędziowie Sądu Najwyższego:

1.     

Pan Zbigniew Marian PUSZKARSKI 

2.     

Pani Marta Małgorzata ROMAŃSKA

3.     

Pani Barbara SKOCZKOWSKA

 
 

Sędziowie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:

4.    

Pan Grzegorz Paweł GRANIECZNY
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach

5.    

Pani Anna Maria JAROSZ
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu

6.    

Pan Jarosław Rafał WICHROWSKI
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Bydgoszczy

7.    

Pani Iwona WIESNER
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach

8.    

Pan Bartosz Adam WOJCIECHOWSKI
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi

                       

Sędzia Sądu Apelacyjnego:

9.    

Pan Jacek Wojciech POLAŃSKI

Sąd Apelacyjny w Krakowie

 

Sędziowie Sądów Okręgowych:

10.    

Pani Paulina Ewa ASŁANOWICZ
Sąd Okręgowy w Warszawie

11.    

Pani Katarzyna Joanna AUGUSTYNIAK

Sąd Okręgowy we Włocławku

12.    

Pani Beata BRYSIEWICZ

Sąd Okręgowy w Białymstoku

13.    

Pani Anna Dorota BOSAK-ZIOMEK

Sąd Okręgowy w Krakowie

14.    

Pani Ewa Władysława FLIEGNER

Sąd Okręgowy w Zielonej Górze

15.    

Pani Anna Maria GOŹDZIEWICZ

Sąd Okręgowy w Poznaniu

16.    

Pani Małgorzata JARZĄBEK

Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie

17.    

Pan Bogdan Wojciech JĘDRYS

Sąd Okręgowy w Krakowie

18.    

Pan Rafał KUBIAK

Sąd Okręgowy w Poznaniu

19.    

Pan Andrzej KIRSCH

Sąd Okręgowy w Siedlcach

20.    

Pani Dorota MARSZAŁKOWSKA

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy

21.    

Pan Jacek MATUSIK

Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie

22.    

Pani Małgorzata Daria MĄCZKOWSKA

Sąd Okręgowy w Warszawie

23.    

Pan Dariusz Sławomir NIEZABITOWSKI

Sąd Okręgowy w Białymstoku

24.    

Pan Sławomir OLEJNIK

Sąd Okręgowy w Poznaniu

25.    

Pan Tomasz Jerzy OLSZEWSKI

Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim

26.    

Pani Maria Małgorzata OLSZOWSKA

Sąd Okręgowy w Gliwicach

27.    

Pan Dariusz Maciej PAJĄK

Sąd Okręgowy w Świdnicy

28.    

Pani Jolanta PARDO

Sąd Okręgowy w Łomży

29.    

Pan Michał Bogusław ROSZKOWSKI

Sąd Okręgowy w Katowicach

30.    

Pani Renata Anna RUSIŃSKA-SZEWCZYK

Sąd Okręgowy w Krakowie

31.    

Pan Andrzej RYNG

Sąd Okręgowy w Lublinie

32.    

Pan Michał Andrzej TOMALA

Sąd Okręgowy w Szczecinie

33.    

Pani Marta Agata WOŹNIAK

Sąd Okręgowy w Krakowie

34.    

Pan Marek Józef ZIÓŁKOWSKI

Sąd Okręgowy w Koninie

 

Sędzia Sądu Apelacyjnego w Sądzie Okręgowym: 

35.    

Pan Piotr GREGIER
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze

 

Sędziowie Sądów Okręgowych w Sądach Rejonowych:  

36.    

Pani Barbara Maria URBANOWICZ

Sąd Rejonowy w Skierniewicach

37.    

Pani Anna WOJCIECHOWSKA-CHORBIŃSKA

Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli

 
Sędziowie Sądów Rejonowych:

38.    

Pani Mirosława ANDRZEJEWSKA

Sąd Rejonowy w Inowrocławiu

39.    

Pani Agnieszka Iwona BANACH

Sąd Rejonowy w Złotoryi

40.    

Pani Dorota Paulina BARGIEL-MAŁACHOWSKA

Sąd Rejonowy w Jaworze

41.    

Pan Marcin BRUD

Sąd Rejonowy dla Warszawy - Pragi Północ w Warszawie

42.    

Pan Mariusz DĄBROWSKI

Sąd Rejonowy w Sierpcu

43.    

Pani Dorota FLORKOWSKA

Sąd Rejonowy w Zgorzelcu

44.    

Pan Bartosz GAJEWSKI

Sąd Rejonowy w Lubaniu

45.    

Pani Agnieszka GOLIŃSKA

Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu

46.    

Pan Marek GÓRNY

Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Śródmieścia we Wrocławiu

47.    

Pan Marian Robert JARMOŁOWICZ

Sąd Rejonowy w Słubicach

48.    

Pani Joanna KRÓL-SZYMIELEWICZ

Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Śródmieścia we Wrocławiu

49.    

Pan Rafał KUCHARZYK

Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej

50.    

Pani Magdalena MAJEWSKA

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

51.    

Pani Alicja MAZURKIEWICZ

Sąd Rejonowy w Wałczu

52.    

Pani Irena MINKISIEWICZ

Sąd Rejonowy w Kędzierzynie – Koźlu

53.    

Pani Joanna Magdalena MOROZ-KORYCKA

Sąd Rejonowy w Bolesławcu

54.    

Pan Konrad Jacek MOSAKOWSKI

Sąd Rejonowy w Lipnie

55.    

Pani Katarzyna Joanna ORŁOWSKA-MIKOŁAJCZAK

Sąd Rejonowy w Szczecinku

56.    

Pan Łukasz Szymon PACIEJEWSKI

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze

57.    

Pani Agnieszka Anita PAWLICKA

Sąd Rejonowy w Lęborku

58.    

Pan Maciej Łukasz PETRYKOWSKI

Sąd Rejonowy w Trzebnicy

59.    

Pani Sylwia ROLIRAD-MAJEWSKA

Sąd Rejonowy w Inowrocławiu

60.    

Pan Karol Łukasz ROSPOŃCZYK

Sąd Rejonowy dla Warszawy - Pragi Północ w Warszawie

61.    

Pan Łukasz Grzegorz SOZAŃSKI

Sąd Rejonowy we Wschowie

62.    

Pani Katarzyna Anna STEFFEK

Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej

63.    

Pan Piotr Sebastian SZYDŁOWSKI

Sąd Rejonowy w Suwałkach

64.    

Pani Agnieszka Katarzyna WEROCY

Sąd Rejonowy w Oławie

65.    

Pani Anna Katarzyna WILK-ZIÓŁKOWSKA

Sąd Rejonowy w Gliwicach

66.    

Pani Elżbieta WINIARSKA

Sąd Rejonowy w Koninie

67.    

Pani Małgorzata Joanna WITASZEWSKA-KOŚMIDER

Sąd Rejonowy w Radomsku

68.    

Pan Paweł Edward WITKOŚ

Sąd Rejonowy w Bytomiu

69.    

Pan Jarosław Aleksander WODZYŃSKI

Sąd Rejonowy w Żorach

70.    

Pan Piotr WRZESIŃSKI

Sąd Rejonowy we Włocławku

71.    

Pani Joanna ZAWROTNIAK

Sąd Rejonowy w Żaganiu

72.    

Pani Anna Małgorzata ZDZIECH

Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej

73.    

Pani Barbara ZIEMIŃSKA

Sąd Rejonowy w Płońsku

74.    

Pani Katarzyna ŻMUDA

Sąd Rejonowy w Głogowie

 

Sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie:

75.    

Pan major Mirosław Robert KOLANOWSKI

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.