przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 9 listopada 2010

Prezydent powołał 38 nowych sędziów

Prezydent wręczył nominacje sędziowskie   |   Prezydent wręczył nominacje sędziowskie Prezydent wręczył nominacje sędziowskie Prezydent wręczył nominacje sędziowskie Prezydent wręczył nominacje sędziowskie Prezydent wręczył nominacje sędziowskie Prezydent wręczył nominacje sędziowskie Prezydent wręczył nominacje sędziowskie Prezydent wręczył nominacje sędziowskie Prezydent wręczył nominacje sędziowskie

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

 

Zdjęcia do pobrania >>

 

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali: 

 

sędziowie Sądów Okręgowych

 
1.

Tomasz Zbigniew BAJER

- w Łodzi
2.

Radomir Piotr BOGUSZEWSKI

- w Gdańsku
3.

Dorota Hanna CIEJEK

- w Olsztynie

4.

Agata Katarzyna GAWRON-SAMBURA

- w Gliwicach

5.

Dariusz Piotr GŁOWACKI

- w Łodzi
6.

Anna Katarzyna HODYSZ

- w Gdańsku
7.

Weronika Zofia KLAWONN

- w Gdańsku
8.

Anna Maria POCHYLCZUK

- w Bydgoszczy

9.

Monika Maria POPIELIŃSKA

- w Gdańsku
10.
Katarzyna POWALSKA

- w Sieradzu

11.

Piotr Jan SIKORA

- w Częstochowie

12.

Aneta SZWEDOWSKA

- w Olsztynie

13.

Robert ŚWIECKI

- w Łodzi
  

sędziowie Sądów Rejonowych

 
14.

Natalia Anna BIADUN

- w Szczytnie

15.

Tomasz BŁOŃSKI

- w Żarach
16.

Katarzyna Dominika CAL

- w Krośnie Odrzańskim

17.

Agnieszka Monika CZAJKOWSKA

- w Strzelcach Opolskich

18.

Katarzyna Helena GAŁCZYŃSKA-LISIK

- w Gliwicach

19.
Anna GRASZA

- w Zielonej Górze

20.

Ewa Elżbieta GRIEGER-GORCZYŃSKA

- w Zabrzu
21.

Małgorzata Elżbieta GUTKOWSKA

- w Lublińcu

22.

Anna Elżbieta JARZYNA

- w Chojnicach

23.

Elżbieta Teresa JEŻAK-JUSZKO

- w Jeleniej Górze

24.

Łukasz Jan KOZAKIEWICZ

- w Wałbrzychu

25.

Ewa Teresa LIPIŃSKA

- w Cieszynie

26.

Katarzyna ŁUKOMSKA-KUREK

- w Zielonej Górze

27.

Beata Katarzyna MAJEWSKA

- w Zabrzu
28.

Monika Alina MAŃKA

- w Raciborzu

29.

Romana Helena METELICA

- we Wschowie

30.

Robert NOWOTNIAK

- w Siedlcach

31.

Anna Marta PASICH

- w Gliwicach

32.

Krzysztof POŁOMSKI

- w Piszu
33.

Mariusz PTASZYŃSKI

- w Siedlcach

34.

Małgorzata SĄSIADEK

- w Gliwicach

35.

Ewelina Patrycja SERAFIN

- w Rudzie Śląskiej

36.

Olga Barbara SMUDA

- w Nowej Soli

37.

Izabela Agnieszka SZOT-HUREJ

- w Muszynie

38.

Anita ŻURALSKA

- w Nowym Mieście Lubawskim

 
 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.