przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 15 lutego 2011

Prezydent powołał 30 sędziów

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego   |   Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich przez prezydenta Bronisława Komorowskiego

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.


Przejdź do zdjęć do pobrania>>

 

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

 

sędziowie Sądów Okręgowych

 

1. Pan Michał GAŁEK
Sąd Okręgowy w Radomiu

2. Pan Marcin KOBYLSKI
Sąd Okręgowy w Radomiu

3. Pan Zdzisław KAWULAK
Sąd Okręgowy w Elblągu

4. Pani Monika KAZUBIŃSKA - KRĘCISZ
Sąd Okręgowy w Lublinie

5. Pani Anna PETRI
Sąd Okręgowy w Katowicach
6. Pani Arleta WAWRZYNKIEWICZ
Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim

 

 

sędziowie Sądów Rejonowych

 

7. Pani Katarzyna ARASZKIEWICZ
Sąd Rejonowy w Strzelinie
8. Pani Katarzyna BALCERCZYK
Sąd Rejonowy w Zgierzu
9. Pan Bartłomiej BIEGAŃSKI
Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej
10. Pani Anna BOROWICZ
Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi
11. Pani Kamilla GOS-GÓRSKA
Sąd Rejonowy w Gliwicach
12. Pani Ewelina IWANOWICZ
Sąd Rejonowy w Zgierzu
13. Pani Katarzyna JANIK
Sąd Rejonowy w Bytomiu
14. Pan Jacek KLUCZNIK
Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu
15. Pani Katarzyna KOKOSZA - WĄSIK
Sąd Rejonowy w Jaworznie
16. Pani Julia KORPECKA
Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim
17. Pan Wojciech KOWALIK
Sąd Rejonowy w Bytomiu
18. Pani Anna KULIS
Sąd Rejonowy w Bytomiu
19. Pani Joanna LEWANDOWSKA
Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi
20. Pani Patrycja POTEJKO
Sąd Rejonowy w Jaworznie
21. Pani Elżbieta REDZIMSKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Pragi Północ w Warszawie
22. Pan Artur REDZIMSKI
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Pragi Północ w Warszawie
23. Pan Rafał SCHMIDT
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Śródmieścia w Warszawie
24. Pani Aleksandra SOBIESKA
Sąd Rejonowy w Oleśnicy
25. Pan Dariusz SPAŁA
Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi
26. Pani Ewelina STECKO - SLOPEK
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Podgórza w Krakowie
27. Pani Magdalena ZAJĄC - PRAWICA
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Śródmieścia w Warszawie
28. Pani Katarzyna ZAJĄC - SŁAWSKA
Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim
29. Pani Anna ŻMIJEWSKA
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
30. Pani Elżbieta ŻMIJEWSKA
Sąd Rejonowy w Płońsku.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.