przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

  |   Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Belwederze Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Belwederze Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Belwederze Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Belwederze Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Belwederze Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Belwederze Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Belwederze Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich w Belwederze

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył podczas poniedziałkowej uroczystości w Belwederze akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

 
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:
 
sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach
 

1. Pan Grzegorz DOBROWOLSKI 

 
 
sędziowie Sądów Okręgowych
 

2. Pani Elżbieta CZAPLICKA 

Sąd Okręgowy we Wrocławiu
 

3.Pan Wacław MRÓZ 

Sąd Okręgowy w Łodzi
 

4. Pani Katarzyna ZAWIŚLAK 

Sąd Okręgowy we Wrocławiu
 

5. Pani Anna ZYSKOWSKA-JADCZAK 

Sąd Okręgowy w Łodzi
 

6. Pan Dariusz ZRĘBIEC 

Sąd Okręgowy w Rzeszowie
 
sędziowie Sądów Rejonowych
 

7. Pan Piotr CHODARCEWICZ 

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
 

8. Pani Katarzyna CIEŚNIARSKA 

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
 

9. Pani Anna DYL 

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie
 

10. Pan Jacek GŁOWACZ 

Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi
 

11. Pan Paweł GUTKOWSKI 

Sąd Rejonowy w Wołominie
 

12. Pan Paweł HAJDYS 

Sąd Rejonowy w Kutnie
 

13. Pani Julita JODKO-MARTYNIAK 

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi - Południe w Warszawie
 

14. Pan Jakub KAMIŃSKI 

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
 

15. Pani Barbara KLEPACZ 

Sąd Rejonowy w Gliwicach
 

16. Pani Elżbieta KOZIKOWSKA 

Sąd Rejonowy w Legionowie
 

17. Pani Katarzyna LENARTOWICZ 

Sąd Rejonowy w Wołominie
 

18. Pan Paweł MACUGA 

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
 

19. Pani Joanna MAŁACHOWSKA 

Sąd Rejonowy w Gliwicach
 

20. Pan Krzysztof MARKOWICZ 

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
 

21. Pan Mariusz METERA 

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi - Południe w Warszawie
 

22. Pani Monika MICHALUK 

Sąd Rejonowy w Legionowie
 

23. Pan Jacek MODRAS 

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim
 

24. Pan Piotr MYCZKOWSKI 

Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
 

25. Pan Łukasz OLCZYK 

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi - Południe w Warszawie
 

26. Pani Anna PERKOWSKA 

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
 

27. Pan Piotr ROZBICKI 

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
 

28. Pan Tomasz SPORYSZ 

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi - Południe w Warszawie
 

29. Pani Monika STAROSTA-STAN 

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
 

30. Pani Danuta STEMPIŃSKA

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi - Południe w Warszawie
 

31. Pani Sylwia SYLWESTER-FURMAN 

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim
 

32. Pan Piotr SZUMOWSKI 

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
 

33. Pan Tomasz TRĘBICKI 

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
 

34. Pani Agnieszka WARCHOŁ 

Sąd Rejonowy w Sochaczewie
 

35. Pan Marcin WOJCIECHOWSKI 

Sąd Rejonowy w Skierniewicach.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.