przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 7 października 2014

Prezydent powołał 54 nowych sędziów

  |   Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

 
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:
 
sędziowie Wojewódzkich Sądów Administracyjnych
 

1. 
Jolanta KWIECIŃSKA

 
sędziowie Sądów Apelacyjnych
 

2.     
Małgorzata BORKOWSKA
Sąd Apelacyjny w Warszawie 
3.     
Marcin STROBEL
Sąd Apelacyjny Warszawie 
4.     
Jerzy SZCZUREWSKI
Sąd Apelacyjny w Białymstoku

 
sędziowie Sądów Okręgowych
 

5.     
Katarzyna BARTOSIEWICZ
Sąd Okręgowy w Warszawie 
6.     
Wiesław CHABECKI
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy 
7.     
Przemysław FELIGA
Sąd Okręgowy w Warszawie 
8.     
Anna GŁOWACKA
Sąd Okręgowy w Częstochowie 
9.     
Paweł KIETA
Sąd Okręgowy w Warszawie 
10.    
Joanna KORNATKA
Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie 
11.    
Anna KOWALIK
Sąd Okręgowy w Warszawie 
12.    
Sławomir LACH
Sąd Okręgowy w Gliwicach 
13.    
Katarzyna LONGA
Sąd Okręgowy w Szczecinie 
14.    
Aneta ŁAZARSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie 
15.    
Joanna MACHOŃ
Sąd Okręgowy Warszawie 
16.    
Barbara MALATYŃSKA
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy 
17.    
Sławomir MATUSIAK
Sąd Okręgowy w Sieradzu 
18.    
Tomasz MIKUŚ
Sąd Okręgowy w Krośnie 
19.    
Tomasz MRUGOWSKI
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy 
20.    
Magdalena NAŁĘCZ
Sąd Okręgowy w Warszawie 
21.    
Joanna SMYCZ
Sąd Okręgowy w Gliwicach 
22.    
Emilia SZCZUROWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie 
23.    
Tomasz SZCZUROWSKI
Sąd Okręgowy w Warszawie 
24.    
Joanna WOJCIECHOWSKA
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy 
25.    
Zbigniew WOŹNIAK
Sąd Okręgowy w Zielonej Górze

 
sędziowie Sądów Rejonowych
 

26.    
Katarzyna BIEŃ
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Woli w Warszawie 
27.    
Krzysztof BRANECKI
Sąd Rejonowy w Bartoszycach 
28.    
Iwona HULKO
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa w Warszawie 
29.    
Agnieszka KARPOWICZ
Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Krzyków we Wrocławiu 
30.    
Justyna KLESZCZ
Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach 
31.    
Aleksandra KLIM
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
32.    
Marta KORZENIEWSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
33.    
Marta KOWALCZYK
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Woli w Warszawie 
34.    
Justyna KOWALSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
35.    
Maria KOWALSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
36.    
Grzegorz KRYSZTOFIUK
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
37.    
Aneta KURDUBSKA
Sąd Rejonowy we Włocławku
38.    
Łukasz LECHOWSKI
Sąd Rejonowy w Radomiu 
39.    
Anna LIPIŃSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
40.    
Robert MOLENDA
Sąd Rejonowy w Tychach 
41.    
Magdalena NOWIŃSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
42.    
Katarzyna OSTROWSKA
Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Krzyków we Wrocławiu 
43.    
Michał PAŁKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
44.    
Agnieszka PRZĘCZEK
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
45.    
Anna SEKUŁA
Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach 
46.    
Magdalena SKOREK - JAROŃ
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Woli w Warszawie 
47.    
Joanna SKRZYPCZAK - ZAJGER
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
48.    
Sylwia SMOLARCZYK
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
49.    
Joanna ŚMIETANKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
50.    
Kamila TADEUSIAK-WARYCH
Sąd Rejonowy w Skierniewicach 
51.    
Beata TARADAJCZYK
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
52.    
Kamila WASILEWSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie 
53.    
Daniel WOŚ
Sąd Rejonowy w Radomiu 
54.    
Dorota ZYCH
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.