przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 26 marca 2015

Prezydent powołał 37 nowych sędziów

  |   Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowi sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.


Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

 

sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego

 

1. Małgorzata MIRON


sędziowie Sądów Apelacyjnych

 

2. Aleksandra JANAS
Sąd Apelacyjny w Katowicach


3. Joanna NACZYŃSKA
Sąd Apelacyjny w Katowicach


4. Wojciech WÓJCIK
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu


sędziowie Sądów Okręgowych

 

5. Patrycja BARANOWSKA
Sąd Okręgowy w Szczecinie
 

6. Jacek BARCZEWSKI
Sąd Okręgowy w Olsztynie
 

7. Barbara BONCZAR
Sąd Okręgowy we Wrocławiu
 

8. Katarzyna CHOJNACKA - ROGATKO
Sąd Okręgowy w Lublinie
 

9. Alicja DUBIJ
Sąd Okręgowy w Białymstoku

 

10. Maciej EJSMONT
Sąd Okręgowy w Świdnicy

 

11.  Jacek HANSZKE
Sąd Okręgowy w Krakowie

 

12. Krzysztof KREMIS
Sąd Okręgowy we Wrocławiu

 

13. Krzysztof KRUK
Sąd Okręgowy w Białymstoku

 

14. Joanna PASAK
Sąd Okręgowy w Legnicy

 

15. Edyta PAWŁOWICZ - DURLAK
Sąd Okręgowy we Wrocławiu

 

16. Aneta SZTUKOWSKA
Sąd Okręgowy w Suwałkach

 

17. Andrzej TRZECIAK
Sąd Okręgowy w Szczecinie

 

18. Katarzyna WIERASZKO
Sąd Okręgowy we Wrocławiu
 

19. Agnieszka WIERCIŃSKA - BAŁAGA
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze


sędziowie Sądów Rejonowych

 

20.  Agnieszka BOCHEN
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

 

21. Katarzyna BRZEZIŃSKA - MISZTELA
Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi

 

22. Paweł BUCOŃ
Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

 

23. Jędrzej DESSOULAVY - ŚLIWIŃSKI
Sąd Rejonowy w Wyszkowie

 

24. Robert FONFARA
Sąd Rejonowy w Kielcach

 

25.  Krzysztof GIERSZEWSKI
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

 

26. Natalia GRAJEWSKA - PAŁUBICKA
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

 

27. Michał HENDZLIK
Sąd Rejonowy w Łasku

 

28. Szymon KOZŁOWSKI
Sąd Rejonowy w Kutnie

 

29. Anna LITWIŃSKA - BARGIEL
Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie

 

30. Karolina LUBIŃSKA
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

 

31.  Sylwia POBROTYN
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

 

32. Małgorzata POLAK
Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi

 

33. Patryk STAROSŁAWSKI
Sąd Rejonowy w Chełmie

 

34. Paweł STOSIO
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

 

35. Joanna SZOSKA
Sąd Rejonowy w Nowym Sączu

 

36. Jolanta WODZIŃSKA - FLAKIEWICZ
Sąd Rejonowy w Sochaczewie

 

37. Stanisław ZABŁOCKI
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.