przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 21 marca 2011

Prezydent uhonorował zasłużonych dziennikarzy

Prezydent uhonorował zasłużonych dziennikarzy
Prezydent uhonorował zasłużonych dziennikarzy
Prezydent uhonorował zasłużonych dziennikarzy
Prezydent uhonorował zasłużonych dziennikarzy
Prezydent uhonorował zasłużonych dziennikarzy
Prezydent uhonorował zasłużonych dziennikarzy

W dniu 21 marca 2011 r. podczas spotkania ze środowiskiem dziennikarskim Prezydent RP Pan Bronisław Komorowski wręczył, za wybitne zasługi dla rozwoju niezależnego dziennikarstwa, za działalność na rzecz przemian demokratycznych, wolności słowa i wolnych mediów oraz za dokumentowanie najnowszej historii Polski i upowszechnianie wiedzy o ważnych wydarzeniach historycznych i społecznych, ordery i odznaczenia dziennikarzom i osobom zasłużonym dla wolności słowa i wolnych mediów


Z rąk Prezydenta odznaczenia otrzymali:

 

KRZYŻE KOMANDORSKIE ORDERU ODRODZENIA POLSKI

 
1. Pan Jacek FEDOROWICZ
2. Pan Zbigniew GLUZA


KRZYŻE OFICERSKIE ORDERU ODRODZENIA POLSKI

3. Pan Konstanty GEBERT
4. Pani Janina JANKOWSKA
5. Pan Marek KRAWCZYK
6. Pan Piotr STASIŃSKI
7. Pan Maciej WIERZYŃSKI
8. Pan Kazimierz WÓYCICKI


KRZYŻE KAWALERSKIE ORDERU ODRODZENIA POLSKI

 

9. Pani Anna BIKONT
10. Pani Krystyna BRATKOWSKA
11. Pan Wojciech BROJER
13. Pani Zofia BYDLIŃSKA-CZERNUSZCZYK
14. Pan Jan DOKTÓR
15. Pan Wojciech HARDT
16. Pan Ryszard HOLZER
17. Pani Grażyna HOUWALT
18. Pan Karol JAKUBOWICZ
19. Pan Janusz JANKOWIAK
20. Pani Zyta KACZYŃSKA „ORYSZYN”
21. Pan Andrzej KACZYŃSKI
22. Pan Wojciech KAMIŃSKI
23. Pan Andrzej KARCZEWSKI
24. Pani Jolanta KORAL
25. Pan Marek KOSSAKOWSKI
26. Pan Krzysztof LESKI
27. Pani Irena LEWANDOWSKA
28. Pan Henryk MAJEWSKI
29. Pan Wojciech MAZIARSKI
30. Pan Andrzej OSĘKA
31. Pan Piotr PACEWICZ
32. Pan Marek POPIEL
33. Pan Piotr RACHTAN
34. Pan Marek RAPACKI
35. Pan Ernest SKALSKI
36. Pan Czesław STAŃCZYK
37. Pan Jerzy SURDYKOWSKI
38. Pan Jarosław J. SZCZEPAŃSKI
39. Pan Andrzej URBAŃSKI
40. Pan Tomasz WOŁEK
41. Pani Marta WOYDT
42. Pan Rafał ZAKRZEWSKI


ZŁOTE KRZYŻE ZASŁUGI


43. Pani Magdalena BAJER
44. Pan Witold BEREŚ
45. Pan Krzysztof GOTTESMAN
46. Pan Paweł ŁAWIŃSKI
47. Pan Jerzy SKOCZYLAS
48. Pan Piotr WÓJCICKI
49. Pan Wojciech ZAŁUSKA.

 


Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.