przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 4 czerwca 2011

Odznaczenia dla pedagogów i pracowników Akademii Teatralnej w Warszawie

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nadał odznaczenia zasłużonym pedagogom i pracownikom Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktu dekoracji, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, dokonał Doradca Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej profesor Tomasz Nałęcz. Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych odbyła się w dniu 4 czerwca 2011 r.


Odznaczeni zostali:

 

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza

  • ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Pani Magdalena BIBRICH-OLESIŃSKA
2. Pan Wiesław CZOŁPIŃSKI
3. Pan Stanisław GÓRKA *
4. Pan Jerzy JACKL *
5. Pani Małgorzata JÓŹWIAK
6. Pani Irena KLUK-DROZDOWSKA *
7. Pani Beata KOWAL
8. Pan Ryszard LENAR
9. Pan Ryszard OLESIŃSKI
10. Pan Jan PLEWAKO *
11. Pani Łucja REĆKO-ŻARNECKA
12. Pani Dorota SZTROMAJER
13. Pani Beata TURALSKA
14. Pani Anna ZAGÓRSKA

  • SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Pan Mirosław JASTRZĘBSKI
16. Pani Maria REDKOWSKA
17. Pani Zofia RUSTECKA
18.Pan Edward WOJTASZEK *

  • BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI 

19. Pan Marcin BARTNIKOWSKI
20. Pan Łukasz LEWANDOWSKI *
21. Pan Marcin PRZYBYLSKI *
22. Pani Marta RAU


za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

 

MEDALEM ZŁOTYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

 

23. Pani Barbara GRUBERNE-BERNACKA
24. Pani Bożenna FRANKOWSKA
25. Pani Grażyna JADCZAK
26. Pani Genowefa KAWKA
27. Pani Danuta KIERKLO-CZAJKOWSKA
28. Pan Marian KLUCZYK
29. Pan Jarosław KOMOROWSKI
30. Pan Andrzej KRUCZYŃSKI
31. Pani Alicja MOSSAKOWSKA
32. Pani Barbara MUSZYŃSKA-PIECKA *
33. Pani Lidia PANFIC
34. Pan Andrzej PAWŁOWSKI
35. Pan Tadeusz PODZIEWSKI
36. Pani Helena POPŁAWSKA
37. Pani Janina RELIDZYŃSKA
38. Pani Małgorzata ROMAN
39. Pani Teresa SEROKA
40. Pani Danuta STANIEWSKA
41. Waldemar ŚMIGASIEWICZ *
42. Pani Katarzyna WACOWSKA


MEDALEM SREBRNYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

 

43. Pani Elżbieta BUJNAROWSKA
44. Pan Cezary DUTKOWSKI-BRONIEWSKI
45. Pani Ewa FOGLER
46. Pani Krystyna JAŁOCHA
47. Pan Wojciech MICHAŁOWSKI*


MEDALEM BRĄZOWYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

 

48. Pan Jacek KARASIŃSKI
49. Pan Piotr KOWALSKI
50. Pani Beata MARTON
51. Pani Agnieszka ZAJK-TWORKOWSKA

 

* Osoba nie mogła przybyć na uroczystość – odznaczenie zostanie wręczone w terminie późniejszym.
 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.