przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 15 lipca 2011

Lista odznaczonych pracowników PKW i BKW

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski nadał ordery i odznaczenia członkom Państwowej Komisji Wyborczej, komisarzom wyborczym oraz pracownikom Krajowego Biura Wyborczego. Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych odbyła się w dniu 15 lipca 2011 r. w Pałacu Prezydenckim.

 

Odznaczeni zostali:

 

za wybitne zasługi w działalności na rzecz umacniania demokratycznego prawa wyborczego Rzeczypospolitej Polskiej


KRZYŻEM KOMANDORSKIM
Z GWIAZDĄ
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

 

1. Pan Ferdynand RYMARZ

 

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

 

2. Pan Jan KACPRZAK
3. Pan Tadeusz ŻYZNOWSKI

 

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

 

4. Pan Stanisław ZABŁOCKI

 

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

 

5. Pan Stanisław BLONKOWSKI
6. Pani Anna CHRZAN
7. Pani Anna DERĘGOWSKA
8. Pani Helena DZIURA
9. Pan Czesław JASTRZĘBSKI
10. Pan Andrzej KISIELEWICZ
11. Pani Grażyna KORCZAK
12. Pan Jacek KRASZEWSKI
13. Pan Andrzej KUBA
14. Pan Wojciech LITEWKA
15. Pani Anna LUBACZEWSKA
16. Pani Grażyna MAJEROWSKA-DUDEK
17. Pani Janina NOWAKOWSKA
18. Pani Barbara PIĄTEK
19. Pan Edward PRZESŁAŃSKI
20. Pan Mieczysław RYCZKO
21. Pan Antoni RYMS
22. Pani Teresa SĘDERECKA
23. Pan Andrzej SIUCHNIŃSKI
24. Pani Krystyna STANISŁAWSKA
25. Pan Andrzej ŚLASKI
26. Pani Beata TOKAJ
27. Pani Mirosława WOLAŃCZYK *


ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI


28. Pan Waldemar BAŃKA
29. Pan Jarosław BENEDYK
30. Pani Elżbieta BIAŁKOWSKA
31. Pani Hanna BIEDERMANN
32. Pani Grażyna BIELECKA
33. Pani Teresa BODYS
34. Pani Barbara BORTEL *
35. Pani Emilia DORSZ
36. Pan Romuald DRAPIŃSKI
37. Pan Czesław DUŚKO *
38. Pan Lech GAJZLER
39. Pani Agnieszka GAŁĄZKA
40. Pan Bogumił HOSZOWSKI
41. Pan Andrzej JASTRZĘBSKI *
42. Pan Ryszard KACZMARCZYK
43. Pani Wanda LEBIODA *
44. Pani Elżbieta LIBERA-NIESPOREK
45. Pan Arkadiusz LISIECKI
46. Pan Krzysztof LORENTZ
47. Pan Rafał MALARSKI
48. Pani Danuta MATCZAK
49. Pani Danuta MATWIEJCZUK
50. Pani Barbara MIROŃSKA
51. Pan Adam OKRUCIŃSKI
52. Pan Cezary OLSZEWSKI
53. Pan Krzysztof ORŁOWSKI
54. Pan Marian PIĄTEK
55. Pani Alicja PLESZCZYŃSKA *
56. Pani Maria POLAK
57. Pani Teresa RAK
58. Pan Roman RYNIEWICZ *
59. Pan Krzysztof SADOWSKI
60. Pan Alfred SZPONARSKI
61. Pani Wiesława TOCZEK *
62. Pan Krzysztof WAWRO
63. Pan Sławomir ŻOŁNIERKIEWICZ

 

 

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI


64. Pani Helena ADAMCZYK
65. Pani Teresa BIAŁAS
66. Pani Dorota BIAŁOWĄS
67. Pani Romualda BOLEWSKA
68. Pani Teresa BOROWSKA
69. Pani Janina DACKO
70. Pani Teresa KAŁUSKA *
71. Pan Jan KARWAN
72. Pani Ewa KORONA *
73. Pani Anna LESZCZYŃSKA
74. Pan Paweł MEHL
75. Pan Zbigniew MICHNOWSKI *
76. Pani Grażyna MUSIAŁ
77. Pani Elżbieta PUŚ
78. Pani Elżbieta RADOMSKA
79. Pani Wiktoria SAROL
80. Pani Małgorzata SZCZECHURA
81. Pani Maria TRELA
82. Pani Krystyna TURUDICZ *
83. Pani Apolonia WALCZAK

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI


84. Pani Wiesława GÓRALSKA
85. Pani Bożena JAROMIN
86. Pani Beata KOLATORSKA
87. Pani Wanda PIERSA
88. Pan Piotr RACZYŃSKI
89. Pan Tomasz ZOŃ *


za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

 

MEDALEM ZŁOTYM
ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

 

90. Pani Janina SOSNOWSKA

 

 

* Osoba nie mogła przybyć na uroczystość – odznaczenie zostanie wręczony w terminie późniejszym.


 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.