przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| |
A | A | A

Kalendarz zimowych igrzysk olimpijskich w Vancouver

 Data
Godzina (czas lokalny)
 Konkurencje
 12 lutego
10:00

Skoki narciarskie:

- duża skocznia, eliminacje

Adam Małysz, Stefan Hula, Krzysztof Miętus, Łukasz Rutkowski, Kamil Stoch

 13 lutego
9:45

Skoki narciarskie:

- duża skocznia, konkurs finałowy

ew. Adam Małysz, Stefan Hula, Krzysztof Miętus, Łukasz Rutkowski, Kamil Stoch

11:45

Narciarstwo:

- zjazd mężczyzn

12:00

Łyżwiarstwo szybkie

- 5000 m mężczyzn
Sławomir Chmura
 

Hokej na lodzie kobiet

- Szwecja - Szwajcaria

13:00
Biathlon:

- sprint kobiet 7,5 km

Paulina Bobak, Agnieszka Cyl, Magdalena Gwizdoń, Weronika Nowakowska, Krystyna Pałka

16:30

Narciarstwo dowolne:

- jazda po muldach kobiet - eliminacje

17:00
Saneczkarstwo:

- jedynki mężczyzn – kwalifikacje

Maciej Kurowski
 

Short track:

- mężczyźni 1500 m

Jakub Jaworski

- kobiety 500 m

Patrycja Maliszewska

- sztafeta kobiet 3000 m

 

Hokej na lodzie kobiet:

Kanada - Słowacja

19:30

Narciarstwo dowolne:

- jazda po muldach kobiet - sesja finałowa


14 lutego





10:00
Narciarstwo:

- superkombinacja kobiet – kwalifikacje

Agnieszka Daniel-Gąsienica
 

Kombinacja norweska:

- skoki mężczyzn, skocznia normalna

11:15
Biathlon:

- sprint mężczyzn 10 km

Tomasz Sikora, Łukasz Szczurek
12:00

Hokej kobiet:

- USA - Chiny

13:00
Narciarstwo:

- superkombinacja kobiet – finały

Agnieszka Daniel-Gąsienica
 

Łyżwiarstwo szybkie:

- 3000 m kobiet
Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska
 
Saneczkarstwo:

- jedynki mężczyzn – finały

Maciej Kurowski
13:45

Kombinacja norweska:

- bieg mężczyzn 10 km

14:30

Narciarstwo dowolne:

- jazda na muldach mężczyzn - kwalifikacje

16:30

Łyżwiarstwo figurowe:

- program krótki par sportowych

Joanna Sulej i Mateusz Chruściński
 

Hokej na lodzie kobiet:

- Finlandia - Rosja

17:30

Narciarstwo dowolne:

- jazda na muldach mężczyzn - finały

 15 lutego





10:00

Biegi narciarskie:

- indywidualny bieg kobiet 10 km technika dowolna

Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek

10:30
Snowboard:

- cross mężczyzn – kwalifikacje

Maciej Jodko, Mateusz Ligocki
12:30

Biegi narciarskie

- indywidualny bieg mężczyzn 15 km technika dowolna

Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok
14:00
Snowboard:

- cross mężczyzn – finały

Maciej Jodko, Mateusz Ligocki
14:30

Hokej kobiet:

- Szwecja - Kanada

15:30

Łyżwiarstwo szybkie:

- 500 m mężczyzn
Maciej Biega, Konrad Niedźwiedzki, Maciej Ustynowicz
17:00

Łyżwiarstwo figurowe:

- program dowolny par sportowych

Joanna Sulej i Mateusz Chruściński
 
Saneczkarstwo:

- jedynki kobiet – kwalifikacje

Ewelina Staszulonek
19:00

Hokej na lodzie kobiet:

- Szwecja - Słowacja

 16 lutego











9:00

Curling mężczyzn

10:00
Narciarstwo:

- superkombinacja mężczyzn – kwalifikacje

 
Snowboard:

- cross kobiet - kwalifikacje

10:30
Biathlon:

- bieg na dochodzenie kobiet 10 km

Paulina Bobak, Agnieszka Cyl, Magdalena Gwizdoń, Weronika Nowakowska, Krystyna Pałka

12:00

Hokej mężczyzn:

- USA - Szwajcaria

12:15
Snowboard:

- cross kobiet - finały

12:45
Biathlon:

- bieg na dochodzenie mężczyzn 12,5 km

Tomasz Sikora, Łukasz Szczurek
13:00

Łyżwiarstwo szybkie:

- 500 m kobiet
 
Saneczkarstwo:

- jedynki kobiet – finały

Ewelina Staszulonek
13:30
Narciarstwo:

- superkombinacja mężczyzn - finały

14:00

Curling kobiet

14:30

Hokej kobiet:

- Rosja - USA

16:15

Łyżwiarstwo figurowe:

- program krótki mężczyzn

Przemysław Domański
16:30

Hokej mężczyzn:

- Kanada - Norwegia

19:00

Curling mężczyzn

 

Hokej kobiet:

Finlandia - Chiny

21:00

Hokej mężczyzn:

Rosja - Łotwa

 17 lutego












­

9:00

Curling kobiet

10:15

Biegi narciarskie:

- indywidualny sprint kobiet, techniką klasyczną - kwalifikacje

Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek

- indywidualny sprint mężczyzn, techniką klasyczną – kwalifikacje

Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok

11:00
Narciarstwo:

- zjazd kobiet

Agnieszka Daniel-Gąsienica
12:00

Hokej na lodzie mężczyzn:

- Finlandia - Białoruś

12:30

Biegi narciarskie:

- indywidualny sprint kobiet techniką klasyczną – finały

ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek

- indywidualny sprint mężczyzn techniką klasyczną - finały

ew. Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok
13:05
Snowboard:

- half-pipe mężczyzn – kwalifikacje

Michał Ligocki
14:00

Curling mężczyzn

14:30

Hokej kobiet:

- Kanada - Szwecja

16:00

Łyżwiarstwo szybkie

- 1000 m mężczyzn
ew. Konrad Niedźwiedzki, Maciej Ustynowicz
16:30

Hokej mężczyzn:

- Szwecja - Niemcy

17:00
Saneczkarstwo:

- dwójki mężczyzn

 
Short-track
- 500 m kobiet
ew. Patrycja Maliszewska
- 1000 m mężczyzn
- 5000 m mężczyzn sztafeta
17:15
Snowboard:

- half-pipe mężczyzn – kwalifikacje

Michał Ligocki
19:00

Curling kobiet

Hokej kobiet:

- Szwajcaria - Słowacja

19:15
Snowboard:

- half-pipe mężczyzn – finały

ew. Michał Ligocki
21:00

Hokej mężczyzn:

Czechy - Słowacja

 18 lutego










9:00

Curling kobiet

10:00
Biathlon:

- bieg indywidualny kobiet 15 km

Paulina Bobak, Agnieszka Cyl, Magdalena Gwizdoń, Weronika Nowakowska, Krystyna Pałka  

12:00

Hokej mężczyzn

- USA - Norwegia

12:30
Snowboard:

- half-pipe kobiet – eliminacje

Paulina Ligocka

13:00
Biathlon:

- bieg indywidualny mężczyzn 20 km

Tomasz Sikora, Łukasz Szczurek

 

Łyżwiarstwo szybkie:

- 1000 m kobiet

ew. Katarzyna Bachleda-Curuś

14:00

Curling kobiet

14:30

Hokej kobiet:

- USA – Finlandia

 
16:00

Skeleton mężczyzn i kobiet - eliminacje

16:30

Hokej mężczyzn:

- Szwajcaria - Kanada

17:00

Łyżwiarstwo figurowe:

- program dowolny mężczyzn

Przemysław Domański
18:00
Snowboard:

- half-pipe kobiet - finały

ew. Paulina Ligocka
19:00

Curling mężczyzn

 

Hokej kobiet:

- Chiny - Rosja

21:00

Hokej mężczyzn:

- Słowacja - Rosja

 19 lutego








9:00

Curling kobiet

10:00

Skoki narciarskie

- duża skocznia – eliminacje

Adam Małysz, Stefan Hula, Krzysztof Miętus, Łukasz Rutkowski, Kamil Stoch

11:30
Narciarstwo:

- supergigant mężczyzn

12:00

Hokej mężczyzn:

- Białoruś - Szwecja

13:00

Biegi narciarskie:

- bieg na dochodzenie kobiet 15 km techniką mieszaną

Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek

14:00
Curling mężczyzn
15:45

Skeleton mężczyzn i kobiet - finały

16:30

Hokej mężczyzn:

- Czechy - Łotwa

16:45

Łyżwiarstwo figurowe

19:00

Curling kobiet

21:00

Hokej mężczyzn

- Finlandia - Niemcy

 20 lutego



















9:00

Curling mężczyzn

10:00
Narciarstwo:

- supergigant kobiet

Agnieszka Daniel-Gąsienica

 

Narciarstwo dowolne:

- skoki akrobatyczne kobiet

11:30

Skoki narciarskie:

- duża skocznia – finały

ew. Adam Małysz, Stefan Hula, Krzysztof Miętus, Łukasz Rutkowski, Kamil Stoch

12:00

Hokej mężczyzn:

- Norwegia - Szwajcaria

13:30

Biegi narciarskie:

- bieg na dochodzenie mężczyzn 30 km techniką mieszaną

Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok

14:00

Curling kobiet

14:30

Hokej kobiet:

- playoff - 5-8.

16:15

Łyżwiarstwo szybkie:

- 1500 m mężczyzn

Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki

16:30

Hokej mężczyzn:

- Łotwa - Słowacja

17:00
Bobsleje:

- dwójki mężczyzn - kwalifikacje

17:45

Short track:

- 1500 m kobiet
ew. Patrycja Maliszewska, Paula Bzura
- 1000 m mężczyzn
 
19:00

Curling mężczyzn

 

Hokej kobiet:

- mecz o miejsca 5-8.

21:00

Hokej mężczyzn:

- Niemcy - Białoruś

 21 lutego












9:00

Curling kobiet:

9:15

Narciarstwo dowolne:

- skicross mężczyzn - kwalifikacje

10:00
Narciarstwo:

- slalom gigant mężczyzn - kwalifikacje

10:45
Biathlon:

- bieg ze startu wspólnego mężczyzn 15 km

Tomasz Sikora, Łukasz Szczurek

12:00

Hokej mężczyzn:

- Rosja - Czechy

12:15

Narciarstwo dowolne:

- skicross mężczyzn finał

13:00
Biathlon:

- bieg ze startu wspólnego kobiet 12,5 km

ew. Paulina Bobak, Agnieszka Cyl, Magdalena Gwizdoń, Weronika Nowakowska, Krystyna Pałka

13:30
Bobsleje:

- dwójki mężczyzn - kwalifikacje

13:45
Narciarstwo:

- slalom gigant mężczyzn - finał

14:00

Curling mężczyzn

15:00

Łyżwiarstwo szybkie:

- 1500 m kobiet

ew. Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska

16:15

Łyżwiarstwo figurowe

16:40

Hokej na lodzie mężczyzn:

- Kanada - USA

19:00

Curling kobiet

21:00

Hokej na lodzie mężczyzn:

- Szwecja - Finlandia

 22 lutego







9:00
Curling mężczyzn
10:00

Skoki narciarskie:

- konkurs drużynowy

Adam Małysz, Stefan Hula, Krzysztof Miętus, Łukasz Rutkowski, Kamil Stoch

10:45

Biegi narciarskie:

- sprint drużynowy kobiet, technika dowolna - kwalifikacje

- sprint drużynowy mężczyzn, technika dowolna – kwalifikacje

Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok

12:00

Hokej kobiet:

- półfinał

13:00

Biegi narciarskie:

- sprint drużynowy kobiet, technika dowolna - finał

- sprint drużynowy mężczyzn, technika dowolna – finał

Maciej Kreczmer, Janusz Krężelok

14:00

Curling kobiet

 

Hokej kobiet:

- mecz o miejsca 5-8

16:45

Łyżwiarstwo figurowe

17:00

Hokej kobiet:

- półfinał

18:00

Narciarstwo dowolne:

- skoki akrobatyczne

19:00

Curling mężczyzn

 

Hokej kobiet:

- mecz o miejsca 5-8.

 23 lutego








9:00

Curling kobiet

10:30

Narciarstwo dowolne:

- skicross kobiet – kwalifikacje

Karolina Riemen
 

Kombinacja norweska:

- konkurs drużynowy mężczyzn - skoki

11:00

Łyżwiarstwo szybkie:

- 10 000 m mężczyzn

ew. Sebastian Druszkiewicz

11:30
Biathlon:

- sztafeta kobiet 4x6 km

Paulina Bobak, Agnieszka Cyl, Magdalena Gwizdoń, Weronika Nowakowska, Krystyna Pałka  

12:00

Hokej mężczyzn:

- ćwierćfinał

13:00

Narciarstwo dowolne:

- skicross kobiet – finały

ew. Karolina Riemen
 

Kombinacja norweska:

- konkurs drużynowy mężczyzn - bieg

14:00

Curling mężczyzn

16:30

Łyżwiarstwo figurowe:

- program krótki kobiet

Anna Jurkiewicz

 

Hokej mężczyzn:

- ćwierćfinał

17:00

Bobsleje kobiet - kwalifikacje

19:00

Curling kobiet

 

Hokej mężczyzn:

- ćwierćfinał

21:00

Hokej mężczyzn:

- ćwierćfinał

 24 lutego









9:00
Curling
10:00
Narciarstwo:

- slalom gigant kobiet – kwalifikacje

Agnieszka Daniel-Gąsienica
11:15

Biegi narciarskie:

- sztafeta mężczyzn 4x10 km, technika dowolna

12:00

Hokej mężczyzn:

- ćwierćfinał

13:00

Łyżwiarstwo szybkie:

- 5000 m kobiet
13:15
Narciarstwo:

- slalom gigant kobiet – finały

Agnieszka Daniel-Gąsienica
14:00
Curling
16:30

Hokej mężczyzn:

- ćwierćfinał

17:00

Bobsleje kobiet

- finał

 

Short track:

- 3000 m kobiet drużynowo
- 1000 m kobiet
- 500 m mężczyzn
19:00

Curling

 

Hokej mężczyzn:

- ćwierćfinał

19:30

Narciarstwo dowolne:

- skoki akrobatyczne kobiet

21:00

Hokej mężczyzn:

- ćwierćfinał

 25 lutego





9:00

Curling kobiet

- półfinały

10:00

Kombinacja norweska:

- indywidualny konkurs skoków - duża skocznia

11:00

Biegi narciarskie:

- sztafeta kobiet 4x5 km, technika dowolna

Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek

 

Hokej kobiet:

- mecz o 3. miejsce

13:00

Kombinacja norweska:

- bieg 10 km
14:00

Curling mężczyzn:

- półfinały

15:30

Hokej kobiet:

- finał

17:00

Łyżwiarstwo figurowe:

- program dowolny kobiet

Anna Jurkiewicz
18:00

Narciarstwo dowolne:

- skoki akrobatyczne mężczyzn

 26 lutego








9:00

Curling kobiet:

- mecz o 3. miejsce

10:00
Narciarstwo:

- slalom kobiet – kwalifikacje

Agnieszka Daniel-Gąsienica
 
Snowboard

- slalom gigant kobiet - kwalifikacje

11:30
Biathlon:

- sztafeta mężczyzn 4x7,5 km

12:00

Hokej mężczyzn:

- półfinał

12:15
Snowboard
 

Slalom gigant kobiet – finał

Agnieszka Daniel - Gąsienica
12:30

Łyżwiarstwo szybkie kobiet i mężczyzn

- bieg drużynowy kobiet kwalifikacje

Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska

- bieg drużynowy mężczyzn kwalifikacje

13:00
Bobsleje:

- czwórki mężczyzn – kwalifikacje

Dawid Kupczyk, Michał Zblewski, Marcin Niewiara, Paweł Mróz

13:30
Narciarstwo:

- slalom kobiet – finał

Agnieszka Daniel - Gąsienica
15:00

Curling kobiet:

- finał + ceremonia medalowa

18:00

Short track:

- 1000 m kobiet
ew. Paula Bzura
- 500 m mężczyzn

- 5000 m mężczyzn - drużynowo

18:30

Hokej mężczyzn:

- półfinał

 27 lutego







9:00

Curling mężczyzn
- mecz o 3. miejsce

10:00
Narciarstwo:

- slalom mężczyzn – kwalifikacje

 
Snowboard:

- slalom gigant mężczyzn - kwalifikacje

11:45

Biegi narciarskie:

- wyścig kobiet ze startu wspólnego, 30 km technika klasyczna

ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Marek, Paulina Maciuszek

12:15
Snowboard:

- slalom gigant mężczyzn - finały

12:30

Łyżwiarstwo szybkie

- bieg drużynowy kobiet – finały

ew. Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska

- bieg drużynowy mężczyzn - finały

13:00
Bobsleje:

- czwórki mężczyzn – finały

Dawid Kupczyk, Michał Zblewski, Marcin Niewiara, Paweł Mróz

13:45
Narciarstwo:

- slalom mężczyzn - finał

15:00
Curling:

- finał mężczyzn i ceremonia medalowa

16:30

Łyżwiarstwo figurowe:

- Gala mistrzów

19:00

Hokej mężczyzn:

- mecz o 3. miejsce

 28 lutego
9:30

Biegi narciarskie:

- wyścig mężczyzn ze startu wspólnego, 50 km technika klasyczna

12:15

Hokej mężczyzn:

- finał

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.