przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Piątek, 30 września 2016

Andrzej Duda wziął udział w pogrzebie Szymona Peresa

W Jerozolimie odbyły się w piątek uroczystości pogrzebowe byłego Prezydenta Izraela Szymona Peresa. Uczestniczył w nich m.in. Prezydent Andrzej Duda.  
1 2 3 4

Aktualności

Piątek, 30 września 2016

Trzy ustawy z podpisem Prezydenta

Dnia 29 września 2016 r. Prezydent RP podpisał ustawę o dochodach jednostek samorządu terytorialnego; o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia zwalczania chorób zakaźnych zwierząt oraz ustawę o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego. 
Czwartek, 29 września 2016

Prezydent powołał Mateusza Morawieckiego na stanowisko Ministra Rozwoju i Finansów

- Ta zmiana ma charakter innowacyjny. Jest to zmiana funkcjonalna, nie personalna - powiedział Prezydent Andrzej Duda powołując Wicepremiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko Ministra Rozwoju i Finansów. 
Czwartek, 29 września 2016

Agata Kornhauser-Duda: W otwartym społeczeństwie nikt nie powinien być wykluczany

Tylko wtedy będziemy mogli uznać, że jesteśmy społeczeństwem otwartym i nowoczesnym, gdy żadna osoba, którą dotknęły trudności losowe, nie będzie wykluczana i marginalizowana - mówiła w czwartek podczas Gali "Lodołamacze" Małżonka Prezydenta RP. 
Środa, 28 września 2016

Depesza kondolencyjna po śmierci Szymona Peresa PL/ENG/HEBR

Wierzę, że wyznaczony przez Szymona Peresa kierunek polityki będzie kontynuowany przez Jego następców, z korzyścią dla państwa żydowskiego, jego mieszkańców i sąsiadów - napisał Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do Prezydenta Izraela Reuwena Riwlina. 
Środa, 28 września 2016

Prezydent z ekspertami o realizacji postanowień szczytu NATO

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał w środę z przedstawicielami polskich ośrodków analitycznych o realizacji postanowień szczytu NATO w Warszawie. Na nieformalne spotkanie do Pałacu Prezydenckiego zaproszeni zostali szefowie think tanków. 
Środa, 28 września 2016

Prezydent przyjął listy uwierzytelniające od czterech ambasadorów

W środę, w Belwederze odbyła się uroczystość złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi Andrzejowi Dudzie przez Ambasadorów Francji, Burkiny Faso, Tadżykistanu i Malawi. 
Środa, 28 września 2016

Pierwsze posiedzenie Kapituły Nagrody Gospodarczej

28 września br. odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, której przewodniczył prof. Krzysztof Opolski. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.