przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
fot. Wojciech Grzedzinski
Poniedziałek, 21 kwietnia 2014

"Pontyfikat Jana Pawła II - drogą do naszej wolności"

Dla wielu z nas pontyfikat Jana Pawła II był pontyfikatem drogi do polskiej wolności, a następnie drogi poprzez wolność; papież dawał nam bardzo istotne wskazania, jak żyć w wolnym państwie - podkreślił prezydent Bronisław Komorowski w wywiadzie dla PAP.  
1 2 3
Niedziela, 20 kwietnia 2014

Z prezydentem o ważnych rocznicach i wsparciu rodzin

O świątecznych wspomnieniach, przezwyciężaniu kryzysu demograficznego i rozwiązywaniu problemów polskich rodzin, a także o roku ważnych rocznic – Janina Paradowska rozmawiała z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim w telewizji Superstacja. 
Sobota, 19 kwietnia 2014

Obchody 71. rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim

W sobotę Henryk Wujec złożył w imieniu prezydenta kwiaty przed Pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie. W uroczystości uczestniczyła także minister Irena Wóycicka i Jan Lityński. 
Piątek, 18 kwietnia 2014

Depesza kondolencyjna do prezydent Republiki Korei

"W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodzinami i bliskimi ofiar" - napisał prezydent Bronisław Komorowski w depeszy kondolencyjnej do prezydent Korei Park Geun-hye po katastrofie promu pasażerskiego Sewol. 
Piątek, 18 kwietnia 2014

Z Van Rompuyem o ustaleniach w Genewie

O sytuacji na Ukrainie i rezultaty spotkania ministrów spraw zagranicznych Ukrainy i Rosji oraz Sekretarza Stanu USA i Wysokiej Przedstawiciel UE ds. Zagranicznych i Polityki Bezpieczeństwa w Genewie rozmawiał Prezydent RP z Szefem Rady Europejskiej. 


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.