przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

W skrócie

Prezydent RP Bronisław Komorowski, na wniosek KRRiT, podjął decyzję o pośmiertnym odznaczeniu Złotymi Krzyżami Zasługi dziennikarzy: TVP - Brygidy Frosztęgi-Kmiecik oraz TVN - Dariusza Kmiecika, którzy zginęli w tragedii w Katowicach. Prezydent RP Bronisław Komorowski, na wniosek KRRiT, podjął decyzję o pośmiertnym odznaczeniu Złotymi Krzyżami Zasługi dziennikarzy: TVP - Brygidy Frosztęgi-Kmiecik oraz TVN - Dariusza Kmiecika, którzy zginęli w tragedii w Katowicach.
fot. Wojciech Grzedzinski
Piątek, 24 października 2014

Prezydent: Polska z nadzieją patrzy na Kanadę

Z nadzieją patrzymy na Kanadę, chcemy korzystać z doświadczeń tego państwa, społeczeństwa i gospodarki - mówił prezydent Bronisław Komorowski podczas seminarium "Kanada-Polska: innowacyjność i rozwój przedsiębiorczości" zorganizowanego w piątek.  
1 2 3 4

Aktualności

Sobota, 25 października 2014

Gala wręczenia Nagrody im. Wisławy Szymborskiej

Julia Hartwig została laureatką przyznanej po raz drugi Nagrody im. Wisławy Szymborskiej. Nagrodę wręczono w sobotę wieczorem podczas gali w Centrum Kongresowym ICE Kraków. W uroczystości uczestniczył Prezydent RP z Małżonką. 
Sobota, 25 października 2014

Anna Komorowska: Oferta na Targach Książki - imponującja

Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie. W rozmowie z dziennikarzami Małżonka Prezydenta RP podkreślała, że frekwencja na targach jest imponująca, ale też i oferta godna tej frekwencji. 
Piątek, 24 października 2014

"Jesteśmy dumni ze spektakularnego sukcesu polskiej medycyny"

Dokonali Państwo wielkiej rzeczy, która może stać się przełomem w medycynie - napisał Prezydent RP Bronisław Komorowski w liście do prof. Włodzimierza Jarmundowicza, kierownika Kliniki Neurochirurgii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. 

Galeria

Prezydent.pl w YouTube

WideoOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.