przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

W skrócie

W sobotę o godz. 9.30 w Odporyszowie (ul. Lipowa 10) Prezydent RP Bronisław Komorowski udzieli wypowiedzi dla mediów w związku ze śmiercią Władysława Bartoszewskiego W sobotę o godz. 9.30 w Odporyszowie (ul. Lipowa 10) Prezydent RP Bronisław Komorowski udzieli wypowiedzi dla mediów w związku ze śmiercią Władysława Bartoszewskiego
fot. Lukasz Kaminski
Piątek, 24 kwietnia 2015

"Władysław Bartoszewski całe życie poświęcił służbie Ojczyźnie"

Śmierć Władysława Bartoszewskiego to ogromna strata dla Polski i dla mnie osobiście. Pozostanie On przykładem człowieka, który całe swoje życie poświęcił służbie Ojczyźnie - podkreśla Prezydent RP Bronisław Komorowski.  
1 2 3 4

   

Aktualności

Piątek, 24 kwietnia 2015

16 nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

W piątek Kapituła XIII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nominowała 16 podmiotów spośród 106 wniosków, które wpłynęły do Kancelarii Prezydenta RP 
Piątek, 24 kwietnia 2015

Prezydent: Ważne, że szef FBI żałuje swoich słów

Zabrakło wiedzy i wyczucia. Ważne jest to, że dzisiaj wyraża, że żałuje, bo robi to nie tylko w imieniu swoim własnym, ale w jakimś mierze także USA - powiedział Prezydent RP w "Sygnałach Dnia" Polskiego Radia, odnosząc się do listu szefa FBI. 
Piątek, 24 kwietnia 2015

"Muszę ponosić odpowiedzialność za bezpieczeństwo państwa"

Dla sił zbrojnych trzeba kupować takie helikoptery, które są potrzebne na polu walki.(...) Nie można zmuszać armii do tego, by kupowała tylko w Polsce - powiedział prezydent Bronisław Komorowski w wywiadzie dla "Super Expressu". 

Galeria

Prezydent.pl w YouTube

WideoOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.