przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Czwartek, 5 maja 2016

Wizyta Prezydenta RP w Lesznie

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złożył wizytę w Lesznie (w woj. wielkopolskim). Spotkał się m.in. z zawodnikami i trenerami drużynowych mistrzów Polski w żużlu FOGO Unia Leszno.  
1 2 3 4

Aktualności

Czwartek, 5 maja 2016

„Sojusznicze zobowiązania są dla nas świętością”

- Sojusznicze zobowiązania USA wobec naszych partnerów z NATO są dla nas świętością – mówił w Belwederze Antony Blinken, zastępca sekretarza stanu USA. Rozpoczął on wizytę w Polsce od spotkania z Krzysztofem Szczerskim, sekretarzem stanu w KPRP. 
Czwartek, 5 maja 2016

Odszedł Profesor Janusz Tazbir

Odszedł wybitny badacz kultury staropolskiej, dla którego dzieje naszej Ojczyzny zawsze stanowiły ważną przestrzeń namysłu nad współczesnością. 
Środa, 4 maja 2016

Prezydent podpisał ustawę o darmowych lekach dla seniorów

Prezydent Andrzej Duda podpisał w środę 5 ustaw, m.in. o darmowych lekach dla seniorów, likwidacji tzw. godzin karcianych, nowelę ujednolicającą tryb uchylania immunitetów oraz ustawę wstrzymującą zmiany w dochodzeniu do zawodu sędziego. 
Środa, 4 maja 2016

Prezydent: Wszystkiego dobrego dla polskich strażaków

Dziś, czwartego maja, w Dniu Strażaka, wszystkiego dobrego dla wszystkich polskich strażaków, dla tych strażaków, którzy wykonują swoją służbę zawodową, a także dla strażaków ochotników - mówił prezydent. 
Środa, 4 maja 2016

Spotkanie z uczniami i nauczycielami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z przedstawicielami wychowanków i nauczycieli ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbąszyniu z terenu powiatu nowotomyskiego, którzy w środę zwiedzali Pałac Prezydencki. 
Wtorek, 3 maja 2016

"Zapatrzmy się w Konstytucję 3 Maja"

Szanowni Państwo, wszyscy przedstawiciele klasy politycznej, zapatrzmy się w Konstytucję 3 Maja, zapatrzmy się w jej twórców, w ich odwagę i zrozumienie dla istoty spraw państwowych i dla sytuacji, w jakiej wtedy była Polska - mowił Prezydent RP. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.