przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Wtorek, 1 września 2015

Prezydent: Polska zawsze stała po właściwej stronie

To miejsce jest i pozostanie na wieki symbolem bohaterstwa polskiego żołnierza – mówił we wtorek nad ranem na gdańskim Westerplatte Prezydent RP Andrzej Duda podczas obchodów 76. rocznicy wybuchu II wojny światowej.  
1 2 3 4

Aktualności

Środa, 2 września 2015

Minister Sadurska w Senacie apeluje o konsekwencję ws. prezydenckich inicjatyw

Minister Małgorzata Sadurska zaapelowała w środę w Senacie o konsekwentne traktowanie prezydenckich inicjatyw referendalnych. Według szefowej Kancelarii Prezydenta RP izba powinna potraktować tak samo referenda 6 września i 25 października. 
Środa, 2 września 2015

"Wobec Polonii nie powinna się odbywać gra polityczna"

Wierzę, że w niektórych ważnych dla Polaków za granicą kwestiach możemy osiagnąć pewien konsensus. I do tego będę dążyć - mówi PAP szef gabinetu prezydenta Adam Kwiatkowski, który w Kancelarii będzie kierował biurem ds. kontaktów z Polakami za granicą. 
Wtorek, 1 września 2015

W sobotę Narodowe Czytanie "Lalki" Bolesława Prusa

Już w najbliższą sobotę, 5 września 2015 r., w całej Polsce odbędzie się publiczne czytanie „Lalki” Bolesława Prusa. O godzinie 11.00 w warszawskim Ogrodzie Saskim akcję zainauguruje Para Prezydencka. 
Wtorek, 1 września 2015

Wystąpienie Prezydenta RP na Westerplatte

Spotykamy się w tym symbolicznym dniu 1 września, jak od wielu, wielu lat, tu na Westerplatte o świcie, o 4.45, by uczcić pamięć polskich bohaterów, żeby pamiętać o tym najstraszliwszym kataklizmie XX wieku, jakim była II wojna światowa - mówił prezydent. 

Galeria

Prezydent.pl w YouTube

WideoOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.