przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Wtorek, 18 września 2018

Para Prezydencka z oficjalną wizytą w Waszyngtonie

Prezydent Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda rozpoczęli wizytę w Waszyngtonie. To pierwsza oficjalna wizyta polskiego Prezydenta w USA od ośmiu lat.  
1 2 3 4 5

Aktualności

Poniedziałek, 17 września 2018

79. rocznica agresji sowieckiej na Polskę

Prezydent Andrzej Duda w 79. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę złożył wieniec przed warszawskim Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie. 17 września 1939 roku, łamiąc polsko-sowiecki pakt o nieagresji, Armia Czerwona wkroczyła na teren Polski. 
Poniedziałek, 17 września 2018

Minister Szczerski: Polska chce być silnym partnerem euroatlantyckiej wspólnoty [PL/ENG]

Polska chce być silnym partnerem euroatlantyckiej wspólnoty – powiedział szef prezydenckiego gabinetu Krzysztof Szczerski, przedstawiając program poniedziałkowego szczytu Inicjatywy Trójmorza z udziałem Andrzeja Dudy oraz jego wtorkowej wizyty w USA. 
Poniedziałek, 17 września 2018

Spotkanie Prezydenta z ks. kard. Luisem Antonio Taglem

Prezydent Andrzej Duda gościł dziś w Pałacu Prezydenckim filipińskiego duchownego ks. kard. Luisa Antonio Taglego, przewodniczącego Caritas Internationalis, a zarazem arcybiskupa metropolitę Manili. 
Niedziela, 16 września 2018

Prezydent: Nasza żywność pojawia się wszędzie na świecie – i to jest wielka zasługa także polskich rolników

Nasza żywność pojawia się w zasadzie wszędzie na świecie – i to jest wielka zasługa także polskich rolników i ich mądrego gospodarowania, a zarazem tradycji, którą przekazują z pokolenia na pokolenie - mówił Prezydent w wywiadzie dla programu „Tydzień”. 
Sobota, 15 września 2018

Wyniki Konkursu na najładniejszy wieniec dożynkowy

W Spale trwają Dożynki Prezydenckie. Głównym wydarzeniem pierwszego dnia uroczystości był konkurs na „Najładniejszy wieniec dożynkowy” o nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. 
Sobota, 15 września 2018

„Solidarność była, jest i pozostanie dla nas, Polaków, naczelną wartością”

– Solidarność była, jest i pozostanie dla nas, Polaków, naczelną wartością zarówno w wewnętrznych stosunkach społecznych, jak i w relacjach z innymi narodami i państwami – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas zebrania Rady Konferencji Episkopatów Europy. 
Czwartek, 13 września 2018

Min. Szczerski: Podczas szczytu na Łotwie Prezydent podkreślił znaczenie solidarności [PL/ENG]

Podczas czwartkowego spotkania prezydentów 13 krajów UE na Łotwie Prezydent Andrzej Duda podkreślił znaczenie solidarności między państwami np. w kwestiach energetycznych - poinformował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Czwartek, 13 września 2018

Komunikat ws. przejścia w stan spoczynku grupy sędziów Sądu Najwyższego

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej skierował do siedmiu sędziów Sądu Najwyższego pisma, w których poinformował, że z dniem 12 września 2018 r. przeszli w stan spoczynku z mocy prawa. 
Czwartek, 13 września 2018

Sejm przyjął prezydencką nowelę ustawy ułatwiającą uzyskanie statusu weterana

Sejm RP niemal jednogłośnie przyjął zaproponowane przez Prezydenta Andrzeja Dudę zmiany w ustawie o weteranach działań poza granicami państwa, rozszerzając tym samym krąg osób mogących ubiegać się o status weterana. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.