przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Piątek, 24 czerwca 2016

"Będziemy chcieli utrzymać ścisłe związki z Wielką Brytanią"

- Brytyjczycy - byli, są i będą naszymi przyjaciółmi. Należymy do tego samego kręgu kulturowego i w tej kwestii zawsze jesteśmy jedną Europą - powiedział Andrzej Duda. Podkreślił też: - Zrobimy wszystko, aby prawa PL w WB nie zostały uszczuplone.  
1 2 3 4

Aktualności

Piątek, 24 czerwca 2016

Prezydent obejrzał wystawę towarzyszącą ŚDM

W Muzeum Narodowym w Krakowie można od piątku oglądać jedyną oficjalną wystawę towarzyszą Światowym Dniom Młodzieży. Ekspozycja „Maria. Mater Misericordiae” odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który obejrzał ją w piątek. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Wieńce pod pomnikami Korfantego i Piłsudskiego

Prezydent Andrzej Duda złożył w czwartek w Katowicach wieńce pod pomnikami Wojciecha Korfantego oraz marszałka Józefa Piłsudskiego. Uczczeniem pamięci tych przedwojennych polityków prezydent rozpoczął wizytę w woj. śląskim. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Pierwsza Dama wręczyła świadectwa szkolne

Agata Kornhauser-Duda uczestniczyła w zakończeniu roku szkolnego w Liceum Polonijnym Kolegium Św. Stanisława Kostki w Warszawie. Uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, wręczyła świadectwa szkolne z biało-czerwonym paskiem. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Otwarcie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce

Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął w czwartek udział w otwarciu Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Oświadczenie KPRP w sprawie publikacji portalu Natemat.pl

Portal Natemat.pl opisał sprawę dokumentu, zamieszczonego na Twitterze przez Jana Kunerta, dotyczącego prawa łaski. Poniżej oświadczenie KPRP w tej sprawie. 
Środa, 22 czerwca 2016

„Chciałabym, żeby młodzi ludzie rozmawiali z ekspertami na ważne tematy”

Jestem głęboko przekonana, że młodzi ludzie nie tylko mają prawo, a wręcz powinni partycypować w różnych sferach naszego życia - powiedziała Agata Kornhauser-Duda, otwierając w Pałacu Prezydenckim cykl debat „Eksperci pytają Młodych”. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.