przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 15 września 2017

Prof. Zybertowicz: Reparacje przypominają Niemcom o odpowiedzialności za II wojnę

Reparacje to „przypomnienie” Niemcom o odpowiedzialności za II wojnę światową oraz powiedzenie, że każdy naród ma prawo uprawiać swoją politykę historyczną, ale opartą na prawdzie - powiedział prof. Andrzej Zybertowicz w radiu TOK FM. 
Czwartek, 14 września 2017

Tadeusz Deszkiewicz wziął udział w uroczystościach na Cmentarzu–Mauzoleum w Palmirach

W uroczystościach na Cmentarzu–Mauzoleum w Palmirach, upamiętniających wybuch II wojny światowej oraz ofiary niemieckich egzekucji w Puszczy Kampinoskiej wziął udział Tadeusz Deszkiewicz, Doradca Prezydenta RP. 
Poniedziałek, 11 września 2017

Agnieszka Lenartowicz-Łysik na obchodach 37. rocznicy podpisania Porozumienia Katowickiego

11 września 2017 r. w Dąbrowie Górniczej odbyły się obchody 37. rocznicy podpisania Porozumienia Katowickiego. W uroczystościach wzięła udział Agnieszka Lenartowicz-Łysik, Doradca Prezydenta RP. 
Sobota, 9 września 2017

800 lat Lwówka Śląskiego

Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz-Łysik wzięła udział w uroczystościach 800-lecia nadania praw miejskich Lwówkowi Śląskiemu, które odbywały się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. 
Niedziela, 3 września 2017

37. rocznica podpisania Porozumienia Jastrzębskiego

W imieniu prezydenta Andrzeja Dudy, Agnieszka Lenartowicz – Łysik, Doradca Prezydenta RP uczestniczyła w obchodach 37. rocznicy podpisania Porozumienia Jastrzębskiego. W czasie uroczystości, które odbyły się 3 września Doradca odczytała list prezydenta. 
Sobota, 2 września 2017

Prof. Zybertowicz: Słowa prezydenta w Wieluniu powinny być często powtarzane

Słowa prezydenta Andrzeja Dudy wypowiedziane w Wieluniu podczas obchodów rocznicy wybuchu II wojny światowej powinny być często powtarzane - ocenił jego doradca prof. Andrzej Zybertowicz. 
Niedziela, 27 sierpnia 2017

XX Ogólnopolskie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych

Doradca Prezydenta RP Piotr Nowacki uczestniczył w XX Ogólnopolskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych, które odbyły się w dniach 25 – 27 sierpnia 2017 r. w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. 
Niedziela, 27 sierpnia 2017

Prof. Waśko: Cel reformy edukacji to podniesienie poziomu nauczania

Reforma oświaty rozpocznie się od nowego roku szkolnego. Zasadniczym celem reformy jest podniesienie poziomu nauczania ogólnego - mówi Doradca Prezydenta RP do spraw wdrażania reformy oświaty prof. Andrzej Waśko. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  24
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.