przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 15 marca 2017

Udział doradcy Cezarego Kochalskiego w gali wręczenia nagród "Byki i Niedźwiedzie"

W środę Cezary Kochalski, Doradca Prezydenta RP uczestniczył w gali wręczenia nagród "Byki i Niedźwiedzie" oraz "Złote Portfele" zorganizowanej przez redakcję "Parkiet". 
Wtorek, 14 marca 2017

Otwarcie wystawy o uchodźcach wewnętrznych na Ukrainie

Doradca Prezydenta RP Urszula Doroszewska wzięła udział w otwarciu wystawy „Displaced. 12 Stories from Ukraine”. Wystawa składa się z serii portretów autorstwa Sergiya Sarakhanova oraz osobistych historii bohaterów. 
Wtorek, 14 marca 2017

"Współczesna gospodarka oparta na wiedzy nie może się rozwijać bez innowacyjnych przedsięwzięć"

W ubiegłym roku Kancelaria Prezydenta RP zainicjowała projekt „Start-upy w Pałacu". We wtorek 14 marca w Pałacu Prezydenckim odbywa się II edycja tej akcji, tym razem z udziałem przedsięwzięć startupowych typu B2B - przypomina Marek Dietl. 
Poniedziałek, 13 marca 2017

„Czy możemy zapomnieć o Katyniu?”

W Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się kolejna już konferencja dla uczniów szkól warszawskich pt. „Katyń – 5 marca Dzień Pamięci”. W jej trakcie wykład wygłosiła Barbara Fedyszak-Radziejowska. 
Piątek, 27 stycznia 2017

Warszawskie obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu

Doradca Prezydenta RP Urszula Doroszewska uczestniczyła w warszawskich obchodach Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu, które odbyły się pod pomnikiem Bohaterów Getta. Doradca Doroszewska złożyła wiązankę w imieniu Prezydenta RP. 
Wtorek, 17 stycznia 2017

„Pilnie trzeba ograniczyć biurokrację oraz zmniejszyć opodatkowanie”

Z Cezarym Kochalskim, profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i doradcą Prezydenta RP, rozmawiał Piotr Tomczyk. Wywiad ukazał się 17 stycznia 2017 r. w „Naszym Dzienniku”. 
Niedziela, 15 stycznia 2017

"Obecność wojsk USA w Polsce przesądza, że w razie agresji NATO zareaguje"

Obecność wojsk USA w Polsce przesądza, że w razie agresji na któryś z krajów NATO - kraje bałtyckie, czy Polskę, postanowienia Traktatu Północnoatlantyckiego będą realizowane - przekonywał w niedzielę prezydencki doradca prof. Andrzej Zybertowicz. 
Czwartek, 12 stycznia 2017

Sesja naukowa poświęcona postaci Lecha Kaczyńskiego i jego wizji państwa

KSAP zorganizowała sesję naukową poświęconą postaci Lecha Kaczyńskiego i jego wizji państwa. Barbara Fedyszak – Radziejowska, Doradca Prezydenta RP została zaproszona do udziału w sesji plenarnej w roli panelisty. 
1 POPRZEDNIA 10111213141516  20
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.