przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 14 czerwca 2017

Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady

W środę w Oświęcimiu doradca prezydenta Agnieszka Lenartowicz- Łysik uczestniczyła w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady. W imieniu Prezydenta RP złożyła wieniec. 
Wtorek, 6 czerwca 2017

Cezary Kochalski na konferencji naukowej w Krakowie

Doradca Prezydenta RP Cezary Kochalski uczestniczył 6 czerwca 2017 r. w konferencji „Gospodarka Polski 1990 – 2017, Niedostosowania instytucjonalne i co dalej?”, zorganizowanej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. 
Sobota, 3 czerwca 2017

Doradca Piotr Nowacki na 19. Pikniku Olimpijskim

W sobotę na obszarze Kępy Potockiej w Warszawie Doradca Prezydenta RP Piotr Nowacki brał udział w organizowanym przez Polski Komitet Olimpijski 19. Pikniku Olimpijskim. 
Sobota, 3 czerwca 2017

Uroczystości pogrzebowe śp. Tadeusza Jedynaka

W sobotę 3 czerwca 2017 roku w Żorach odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. Tadeusza Jedynaka, działacza związkowego, opozycjonisty w okresie PRL i posła na Sejm RP I i II kadencji. Wzięła w nich udział Agnieszka Lenartowicz-Łysik, Doradca Prezydenta RP. 
Środa, 31 maja 2017

Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta RP. Uczestnicy spotkania omówili dotychczasową aktywność doradców oraz przedstawili plany i inicjatywy, które Kancelaria zamierza realizować w najbliższych miesiącach. 
Wtorek, 30 maja 2017

Gala wręczenia Nagrody Literackiej im. Marka Nowakowskiego

Doradca Prezydenta RP Andrzej Waśko wziął udział w uroczystości wręczenia pierwszej Nagrody Literackiej im. Marka Nowakowskiego, której laureatem został prozaik Wojciech Chmielewski. Andrzej Waśko odczytał list prezydenta Andrzeja Dudy. 
Poniedziałek, 29 maja 2017

75. rocznica egzekucji więźniów Pawiaka w Magdalence

Przed Pomnikiem Drzewa Pawiackiego odbyła się uroczystość, w trakcie której Doradca Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Piotr Nowacki złożył wieniec w imieniu Głowy Państwa. 
Sobota, 27 maja 2017

Wieniec od Prezydenta RP na inaugurację marszu pamięci Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marsz pamięci Marszałka Józefa Piłsudskiego „Od pomnika do pomnika” wyruszył w sobotę w Warszawie. Wydarzenie to zostało zorganizowane w ustanowionym przez polski Sejm Roku Józefa Piłsudskiego. 
1 POPRZEDNIA 10111213141516  24
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.