przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 22 kwietnia 2017

Konkurs „Wójt Roku 2016” pod patronatem prezydenta

Finał konkursu „Wójt Roku 2016” odbył się w sobotę siedzibie Telewizji Polskiej w Warszawie. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent RP Andrzej Duda, który wystosował list do jego uczestników. List odczytała Barbara Fedyszak-Radziejowska. 
Wtorek, 11 kwietnia 2017

Spotkanie w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielami Warszawskiej Opery Kameralnej

We wtorek, 11 kwietnia odbyło się spotkanie Tadeusza Deszkiewicza, Doradcy Prezydenta RP z przedstawicielami Warszawskiej Opery Kameralnej. Głównym tematem rozmów były planowane zwolnienia grupowe pracowników opery. 
Poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Uroczystości w Lesie Katyńskim upamiętniające ofiary NKWD z 1940 r

W Lesie Katyńskim odbyły się w uroczystości upamiętniające zbrodnię NKWD sprzed 77 lat. Uczestniczył w nich Doradca Prezydenta RP Tadeusz Deszkiewicz. 
Piątek, 7 kwietnia 2017

Prezydent Duda w kontakcie z kierownictwem tajnych służb

Prezydent Andrzej Duda jest w kontakcie z kierownictwem tajnych służb - powiedział w piątek Doradca Prezydenta RP prof. Andrzej Zybertowicz w związku z atakiem USA w Syrii. 
Czwartek, 6 kwietnia 2017

Cezary Kochalski o Planie Morawieckiego - próba syntezy i oceny

Obserwując przebieg dotychczasowej dyskusji nad tym dokumentem, doradca Prezydenta RP Cezary Kochalski uznał, że warto oświetlić kluczowe elementy Strategii, będącej zwieńczeniem ciężkiej i profesjonalnej pracy wielu osób. 
Wtorek, 4 kwietnia 2017

Uroczystość wręczenia Nagrody im. Lwa Sapiehy

We wtorek 4 kwietnia 2017 r., w Sali Senatu Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody im. Lwa Sapiehy. W uroczystości udział wzięła Doradca Prezydenta RP Urszula Doroszewska. 
Niedziela, 2 kwietnia 2017

Prezydent RP Lech Kaczyński oraz Pierwsza Dama Maria Kaczyńska patronami rond

Barbara Fedyszak-Radziejowska odczytała list Prezydenta RP Andrzeja Dudy skierowany do uczestników uroczystości nadania nadania imienia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz Pierwszej Damy Marii Kaczyńskiej rondom w Sękocinie Nowym w w gminie Raszyn. 
Niedziela, 2 kwietnia 2017

Obchody 77. rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Sosnowcu-Zagórzu

Agnieszka Lenartowicz- Łysik, Doradca Prezydenta RP wzięła udział w uroczystych obchodach 77. rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej, które odbyły się 2 kwietnia 2017 roku w Sosnowcu-Zagórzu. 
1 POPRZEDNIA 14151617181920  26
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.