przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 17 sierpnia 2017

Barbara Fedyszak-Radziejowska: Szansa na zbudowanie lepszej demokracji

Spór pomiędzy ministrem sprawiedliwości a prezydentem, jaki powstał po zawetowaniu ustaw o SN i KRS, jest szansą na zbudowanie lepiej zorganizowanej demokracji - powiedziała w radiowej Jedynce dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP. 
Wtorek, 15 sierpnia 2017

Obchody 700. rocznicy nadania Lublinowi praw miejskich

W imieniu prezydenta Andrzeja Dudy, Tadeusz Deszkiewicz, Doradca Prezydenta RP uczestniczył w uroczystej sesji Rady Miasta Lublin, która odbyła się z okazji 700. rocznicy nadania Lublinowi praw miejskich. 
Piątek, 11 sierpnia 2017

Prof. Zybertowicz: Między prezydentem a szefem MON jest różnica zdań, nie wojna

Między szefem MON a prezydentem jest różnica zdań, nie ma wojny; prezydent coraz efektywniej i kreatywniej funkcjonuje w ramach misji powierzonej mu przez wyborców - powiedział Doradca Prezydenta RP prof. Andrzej Zybertowicz w radiowej Jedynce. 
Środa, 2 sierpnia 2017

73. rocznica likwidacji obozu cygańskiego w KL Auschwitz-Birkenau

Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz – Łysik wzięła udział we wtorek w obchodach upamiętniających 73. rocznicę likwidacji Zigeunerlager w KL Auschwitz-Birkenau. 
Sobota, 22 lipca 2017

Marsz Pamięci 22 lipca w 75. rocznicę Akcji Reinhardt

W sobotę ulicami Warszawy przeszedł Marsz Pamięci 22 lipca. W wydarzeniu, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, udział wzięła Doradca Prezydenta RP Zofia Romaszewska, która odczytała list głowy państwa. 
Niedziela, 16 lipca 2017

Zofia Romaszewska na obchodach 37. rocznicy Lubelskiego Lipca 1980 roku

W niedzielę Doradca Prezydenta RP Zofia Romaszewska wzięła udział w obchodach 37. rocznicy Lubelskiego Lipca 1980 roku. Uroczystości objęte były honorowym patronatem Prezydenta RP. 
Niedziela, 9 lipca 2017

List Zofii Romaszewskiej do Amnesty International: W Polsce każdy ma prawo do pokojowych demonstracji

W Polsce każdy ma prawo do pokojowych demonstracji, natomiast nikt nie ma prawa przeszkadzać innym w ich potrzebie demonstrowania - napisała Zofia Romaszewska, działaczka opozycji z PRL, dziś Doradca Prezydenta RP Andrzeja Dudy. 
Wtorek, 4 lipca 2017

Barbara Fedyszak-Radziejowska na gali konkursu „Sposób na Sukces”

Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP uczestniczyła w finałowej gali XVII edycji konkursu ,,Sposób na Sukces”. Uroczysty finał konkursu odbył się we wtorek Belwederze. 
1 POPRZEDNIA 1234567  17
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.