przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 27 sierpnia 2017

Prof. Waśko: Cel reformy edukacji to podniesienie poziomu nauczania

Reforma oświaty rozpocznie się od nowego roku szkolnego. Zasadniczym celem reformy jest podniesienie poziomu nauczania ogólnego - mówi Doradca Prezydenta RP do spraw wdrażania reformy oświaty prof. Andrzej Waśko. 
Niedziela, 27 sierpnia 2017

XX Ogólnopolskie Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych

Doradca Prezydenta RP Piotr Nowacki uczestniczył w XX Ogólnopolskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych, które odbyły się w dniach 25 – 27 sierpnia 2017 r. w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. 
Wtorek, 22 sierpnia 2017

Prof. Andrzej Zybertowicz o konsultacjach ws. konstytucji

- Kampania konsultacyjna ws. konstytucji ma być z jednej strony testem dla opozycji i mediów, z drugiej prezydentowi zależy, żeby wyjść poza głosy ekspertów - mówi doradca Andrzeja Dudy prof. Andrzej Zybertowicz. 
Czwartek, 17 sierpnia 2017

Barbara Fedyszak-Radziejowska: Szansa na zbudowanie lepszej demokracji

Spór pomiędzy ministrem sprawiedliwości a prezydentem, jaki powstał po zawetowaniu ustaw o SN i KRS, jest szansą na zbudowanie lepiej zorganizowanej demokracji - powiedziała w radiowej Jedynce dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP. 
Wtorek, 15 sierpnia 2017

Obchody 700. rocznicy nadania Lublinowi praw miejskich

W imieniu prezydenta Andrzeja Dudy, Tadeusz Deszkiewicz, Doradca Prezydenta RP uczestniczył w uroczystej sesji Rady Miasta Lublin, która odbyła się z okazji 700. rocznicy nadania Lublinowi praw miejskich. 
Piątek, 11 sierpnia 2017

Prof. Zybertowicz: Między prezydentem a szefem MON jest różnica zdań, nie wojna

Między szefem MON a prezydentem jest różnica zdań, nie ma wojny; prezydent coraz efektywniej i kreatywniej funkcjonuje w ramach misji powierzonej mu przez wyborców - powiedział Doradca Prezydenta RP prof. Andrzej Zybertowicz w radiowej Jedynce. 
Środa, 2 sierpnia 2017

73. rocznica likwidacji obozu cygańskiego w KL Auschwitz-Birkenau

Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz – Łysik wzięła udział we wtorek w obchodach upamiętniających 73. rocznicę likwidacji Zigeunerlager w KL Auschwitz-Birkenau. 
Sobota, 22 lipca 2017

Marsz Pamięci 22 lipca w 75. rocznicę Akcji Reinhardt

W sobotę ulicami Warszawy przeszedł Marsz Pamięci 22 lipca. W wydarzeniu, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, udział wzięła Doradca Prezydenta RP Zofia Romaszewska, która odczytała list głowy państwa. 
1 POPRZEDNIA 45678910  20
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.