przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 16 lipca 2017

Zofia Romaszewska na obchodach 37. rocznicy Lubelskiego Lipca 1980 roku

W niedzielę Doradca Prezydenta RP Zofia Romaszewska wzięła udział w obchodach 37. rocznicy Lubelskiego Lipca 1980 roku. Uroczystości objęte były honorowym patronatem Prezydenta RP. 
Niedziela, 9 lipca 2017

List Zofii Romaszewskiej do Amnesty International: W Polsce każdy ma prawo do pokojowych demonstracji

W Polsce każdy ma prawo do pokojowych demonstracji, natomiast nikt nie ma prawa przeszkadzać innym w ich potrzebie demonstrowania - napisała Zofia Romaszewska, działaczka opozycji z PRL, dziś Doradca Prezydenta RP Andrzeja Dudy. 
Wtorek, 4 lipca 2017

Barbara Fedyszak-Radziejowska na gali konkursu „Sposób na Sukces”

Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP uczestniczyła w finałowej gali XVII edycji konkursu ,,Sposób na Sukces”. Uroczysty finał konkursu odbył się we wtorek Belwederze. 
Sobota, 1 lipca 2017

W Krakowie obradował Walny Zjazd Sprawozdawczy PZN

Odznaką Honorową Polskiego Związku Narciarskiego za duży wkład pracy w rozwój narciarstwa w PZN nagrodzeni zostali byli trenerzy kadr narodowych PZN. 
Piątek, 30 czerwca 2017

Prof. Zybertowicz w Szkole Liderów

Doradca Prezydenta RP prof. Andrzej Zybertowicz wygłosił w piątek wykład dla uczestników spotkania zorganizowanego przez Fundację Szkoła Liderów. 
Środa, 28 czerwca 2017

Pamięć o rocznicy Poznańskiego Czerwca '56

61. rocznicę wybuchu robotniczego buntu, który przeszedł do historii jako Poznański Czerwiec, upamiętniono w środę w Poznaniu. W uroczystościach uczestniczył Doradca Prezydenta RP Cezary Kochalski. 
Niedziela, 25 czerwca 2017

Obchody 41. rocznicy Czerwca '76

W niedzielę w stołecznym Ursusie wspominano protesty robotników z 1976 r. i powstanie Komitetu Obrony Robotników. W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, doradca Tadeusz Deszkiewicz złożył wieniec przed pomnikiem upamiętniającym wydarzenia sprzed 41 lat. 
Piątek, 23 czerwca 2017

III Forum Młodzieży Partnerstwa Wschodniego

Doradca Prezydenta RP Urszula Doroszewska uczestniczyła w III Forum Młodzieży Partnerstwa Wschodniego, które miało miejsce 22 i 23 czerwca w Belwederze. Spotkanie odbyło się pod honorowym patronatem Prezydenta RP. 
1 POPRZEDNIA 567891011  20
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.