przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 10 maja 2017

Pożegnanie Tomasza Burka

W środę na cmentarzu w Podkowie Leśnej pożegnano śp. Tomasza Burka, krytyka literackiego, historyka literatury, eseistę. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczył doradca prezydenta prof. Andrzej Waśko, który odczytał list prezydenta Andrzeja Dudy. 
Środa, 10 maja 2017

Marta Gajęcka na otwarciu IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

10 maja 2017 roku Marta Gajęcka, Doradca Prezydenta RP wzięła udział w otwarciu IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który zgromadził w stolicy Górnego Śląska ok. 8,5 tys. osób – przedstawicieli świata biznesu, polityki i nauki. 
Poniedziałek, 8 maja 2017

I Kongres Zdrowia Psychicznego

Profesor Andrzej Zybertowicz, Doradca Prezydenta RP wziął udział w poniedziałek, 8 maja 2017 r., w sesji wystąpień powitalnych podczas I Kongresu Zdrowia Psychicznego. 
Piątek, 28 kwietnia 2017

Pożegnanie Witolda Pyrkosza

"Zapamiętamy Witolda Pyrkosza jako aktora pełnego inwencji, pasji, nowych pomysłów. Jako serdecznego, dobrego człowieka" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez doradcę Tadeusza Deszkiewicza podczas uroczystości pogrzebowych artysty. 
Czwartek, 27 kwietnia 2017

Pogrzeb Olega Zakirowa

W czwartek w części ewangelicko-augsburskiej Starego Cmentarza w Łodzi pożegnano Olega Zakirowa, strażnika pamięci zbrodni katyńskiej. 
Środa, 26 kwietnia 2017

Agnieszka Lenartowicz-Łysik na 70. rocznicy nadania Świętochłowicom praw miejskich

W środę, 26 kwietnia w Centrum Kultury Śląskiej odbyła się XXXV Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w której udział wzięła Agnieszka Lenartowicz-Łysik, Doradca Prezydenta RP. 
Wtorek, 25 kwietnia 2017

Międzynarodowa konferencja polsko-chińska "One Belt, One Road"

Cezary Kochalski, doradca Prezydenta RP uczestniczył w międzynarodowej konferencji polsko-chińskiej "One Belt, One Road" w Opolu. 
Sobota, 22 kwietnia 2017

Konkurs „Wójt Roku 2016” pod patronatem prezydenta

Finał konkursu „Wójt Roku 2016” odbył się w sobotę siedzibie Telewizji Polskiej w Warszawie. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent RP Andrzej Duda, który wystosował list do jego uczestników. List odczytała Barbara Fedyszak-Radziejowska. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  19
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.