przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Minister Łapiński: Będą szerokie konsultacje ws. referendum

- Będą szerokie konsultacje z różnego rodzaju organizacjami społecznymi, politycznymi, obywatelskimi, pod koniec sierpnia odbędą spotkania z Solidarnością - zapowiedział w poniedziałek rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. 
Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Minister Szczerski: Powrót Polski do aktywnej polityki w regionie Kaukazu Południowego

O współpracy politycznej i gospodarczej oraz o stabilizacji w regionie Kaukazu będą rozmawiali prezydenci Polski i Azerbejdżanu Andrzej Duda i Ilham Alijew. We wtorek prezydent Azerbejdżanu rozpoczyna oficjalną wizytę w naszym kraju. 
Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Spotkania prezydenta z premier i ministrami w związku z wizytą Donalda Trumpa

Prezydent Andrzej Duda w najbliższych dniach będzie się regularnie spotykać z premier Beatą Szydło i ministrami, by przygotować wizytę prezydenta USA Donalda Trumpa - zapowiedział w poniedziałek Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Piątek, 23 czerwca 2017

Prezydent: Nasze dążenia do odbudowy silnego sektora morskiego przekształcają się w rzeczywistość

Położenie stępki pod prom dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej to symboliczny moment i początek przedsięwzięcia o istotnym znaczeniu gospodarczym - podkreślił prezydent Andrzej Duda w liście skierowanym do uczestników wydarzenia. 
Środa, 21 czerwca 2017

Prezydent Trump wygłosi przemówienie na placu Krasińskich

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podczas swojej wizyty w Polsce będzie miał wystąpienie na placu Krasińskich przed pomnikiem Powstania Warszawskiego – poinformował w środę Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Środa, 21 czerwca 2017

Wpis do księgi kondolencyjnej w Ambasadzie Niemiec

Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski złożył w środę w Ambasadzie Republiki Federalnej Niemiec w Polsce wpis do księgi kondolencyjnej w związku ze śmiercią byłego kanclerza RFN Helmuta Kohla. 
Środa, 21 czerwca 2017

Minister Szczerski w "DGP": Prezydent nie jest zależny od PiS

Każdy, kto tak mówi ulega narracji stworzonej przez ludzi niezadowolonych z tego, że Andrzej Duda wygrał wybory i jest najpopularniejszym polskim politykiem – mówi Krzysztof Szczerski, Szef Gabinetu Prezydenta w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną". 
Wtorek, 20 czerwca 2017

Minister Mucha w "DGP": Wierzymy w mądrość Polaków

- Model dzielący władzę między różne ośrodki nie jest efektywny i trzeba dokonać wyboru: rządzić ma prezydent czy premier - przyznaje Paweł Mucha w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej". 
1234567  94
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.