przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 18 sierpnia 2017

Szef BBN: Prezydent kluczową osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo i obronność

- Jednym z elementów sporu z MON jest zakres fundamentalnych kompetencji prezydenta w systemie kierowania i dowodzenia siłami zbrojnymi - powiedział w wywiadzie dla portalu wpolityce.pl szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. 
Środa, 16 sierpnia 2017

Minister Kolarski na 41. Światowej Konferencji Skautowej w Baku

W Baku w Azerbejdżanie odbywa się 41. Światowa Konferencja Skautowa. W wydarzeniu, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, protektora polskich organizacji harcerskich, uczestniczy Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski. 
Wtorek, 15 sierpnia 2017

Uroczystości z okazji 97. rocznicy Bitwy Warszawskiej w Ossowie i Radzyminie

W Radzyminie i Ossowie odbyły się we wtorek obchody 97. rocznicy Bitwy Warszawskiej, w których, w imieniu Prezydenta RP, uczestniczył Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP, Sekretarz Stanu Paweł Mucha. 
Wtorek, 15 sierpnia 2017

Krzysztof Łapiński: Obecnie nie ma kwestii wymagających spotkania prezydenta z szefem MON

Obecnie nie ma kwestii, które wymagałyby spotkania głowy państwa z szefem MON; są kontakty na poziomie kancelarii prezydenta, BBN i resortu - ocenił we wtorek prezydencki rzecznik prasowy Krzysztof Łapiński. 
Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Krzysztof Łapiński: Rząd i prezydent patrzą w tym samym kierunku

Wymiar sprawiedliwości wymaga wielu zmian, ale trzeba je przeprowadzać z chirurgiczną precyzją, by społeczeństwo miało przekonanie, że to są dobre zmiany, które mają służyć ludziom, a nie partii - mówi minister Krzysztof Łapiński w "Tygodniku Do Rzeczy". 
Niedziela, 13 sierpnia 2017

Minister Kolarski uczestniczył w koncercie INSPIRED BY TRUE EMOTIONS. I, CULTURE ORCHESTRA

W Filharmonii Narodowej w Warszawie odbył się koncert INSPIRED BY TRUE EMOTIONS. I, CULTURE ORCHESTRA pod Patronatem Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy. 
Piątek, 11 sierpnia 2017

"Prezydent nie gra na szachownicy partyjnej"

Prezydent nie kalkulował, jak zostanie oceniona w poszczególnych częściach elektoratu jego decyzja, ale działał w sposób zgodny z wymogami stawianymi przez konstytucję urzędowi prezydenckiemu - mówi minister Krzysztof Szczerski w "Rzeczpospolitej". 
Piątek, 11 sierpnia 2017

Hołd ofiarom Operacji Polskiej NKWD

Minister Halina Szymańska, w imieniu Prezydenta RP, uczestniczyła w upamiętnieniu ofiar tzw. Operacji Polskiej NKWD z lat 1937-1938. W piątek przypada 80. rocznica ludobójczej akcji wymierzonej w Polaków mieszkających wówczas w ZSRS. 
1234567  103
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.