przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 28 marca 2017

Inauguracja biura American Jewish Committee Central Europe

We wtorek Prezydent RP przyjął przedstawicieli American Jewish Committee Central Europe w Pałacu Prezydenckim. W poniedziałek uroczyście otwarto warszawskie biuro AJC. Do uczestników gali prezydent Anadrzej Duda wystosował list. 
Poniedziałek, 27 marca 2017

Minister Szczerski o wyborze Donalda Tuska, modernizacji armii i protestach w Rosji

W sensie formalno-prawnym uznajemy sprawę wyboru Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej za zamkniętą - oznajmił Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Poniedziałek, 27 marca 2017

Kartka dla weterana

Kartki z życzeniami wielkanocnymi dla weteranów mieszkających w Kanadzie przygotowywały dzieci w Pałacu Prezydenckim. Otrzymają je m.in. powstańcy warszawscy, kawalerowie Orderu Virtuti Militari, Sybiracy i żołnierze walczący pod Monte Cassino. 
Piątek, 24 marca 2017

W Krakowie zainaugurowano Rok Tadeusza Kościuszki

W piątek odbyły się w Krakowie uroczystości upamiętniające rocznicę Insurekcji Kościuszkowskiej, połączone z inauguracją Roku Tadeusza Kościuszki. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w wydarzeniu uczestniczył minister Kolarski. 
Czwartek, 23 marca 2017

Minister Szczerski na konferencji „Integracja Europy - jubileusz i nowe otwarcie”

W czwartek Sekretarz Stanu w KPRP Krzysztof Szczerski wziął udział w konferencji „Integracja Europy - jubileusz i nowe otwarcie”, zorganizowanej wspólnie przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów oraz Polski Instytut Spraw Międzynarodowych. 
Czwartek, 23 marca 2017

Studenci Yale School of Management u ministra Kolarskiego

O przygotowaniach do narodowych obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozmawiał minister Wojciech Kolarski ze studentami Yale School of Management, którzy gościli w Pałacu Prezydenckim. 
Środa, 22 marca 2017

Rozmowy ministrów Szczerskiego i Ederera

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się w środę z Sekretarzem Stanu w Federalnym Ministerstwie Spraw Zagranicznych Niemiec Markusem Edererem. 
Wtorek, 21 marca 2017

Prezydent Andrzej Duda na majowym szczycie NATO

Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w szczycie NATO pod koniec maja w Brukseli – zapowiedział minister Krzysztof Szczerski. Celem będzie potwierdzenie decyzji o wzmocnieniu wschodniej flanki Sojuszu. 
1234567  78
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.