przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 18 stycznia 2017

Rozmowa z Małgorzatą Sadurską w "Sygnałach dnia"

Ta wizyta jest bardzo ważna pod różnymi względami, ale również jest symboliczna. Takim wymiarem symbolicznym jest najwyższe odznaczenie, które otrzymał Szewach Weiss – mówiła o wizycie prezydenta w Izraelu w radiowej Jedynce szefowa Kancelarii Prezydenta. 
Wtorek, 17 stycznia 2017

„Prezydent Andrzej Duda postępuje zgodnie z konstytucją i z prawem”

- Z kancelarii kanclerz Angeli Merkel przyszło zapytanie o możliwość spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą – powiedział Krzysztof Szczerski, w rozmowie z radiem RMF FM przeprowadzonej przez Roberta Mazurka w Jerozolimie. Prezydent przyjął tę propozycję. 
Poniedziałek, 16 stycznia 2017

Minister Dera: Chcemy utrzymywać strategiczne i ważne kontakty z Izraelem

To jest rok spotkań i wizyt pana prezydenta mających na celu wzmocnienie polskiej gospodarki. Również ta wizyta w Izraelu się w to wpisuje - mówił minister Andrzej Dera w porannej audycji "Sygnały dnia" w Polskim Radiu. 
Poniedziałek, 16 stycznia 2017

„Świat szykuje się na globalny reset. Nie możemy stać z boku”

Polska w ostatnich latach na arenie globalnej była wycofana. To musi ulec zmianie, jeśli chcemy pozyskać nowych partnerów dla naszego rozwoju gospodarczego. Członkostwo w RB ONZ to część zadania - powiedział Krzysztof Szczerski Dziennikowi Gazecie Prawnej 
Niedziela, 15 stycznia 2017

"KPRP rozważa kolejne rozwiązania ustawowe mające pomóc kredytobiorcom"

Oczekujemy działań banków dot. odwalutowania kredytów oraz że prace parlamentarne nad projektem prezydenta ws. kredytów walutowych będą szły sprawnie - mówi PAP minister prezydencki Paweł Mucha. 
Sobota, 14 stycznia 2017

"Polin, ziemia bezpieczna dla Żydów"

Określenie "Polin", chyba najlepiej wyjaśnia charakter kilkuset lat współistnienia naszych narodów i w ogóle osadnictwa żydowskiego w Polsce. Polin to hebrajskie słowa "tu odpocznij" - powiedział w wywiadzie dla "Plusa Minusa" minister Wojciech Kolarski. 
Piątek, 13 stycznia 2017

Spotkanie ekspertów ds. polityki bezpieczeństwa „Snow Meeting”

Krzysztof Szczerski uczestniczył w odbywającym się w Trokach nieformalnym spotkaniu ekspertów ds. polityki bezpieczeństwa „Snow Meeting”. Bierze w nim udział około 90 polityków i ekspertów z krajów UE i NATO. 
Piątek, 13 stycznia 2017

Spotkanie z Sekretarzem Generalnym Komitetu ds. Organizacji Obchodów 100-lecia Niepodległości Finlandii

W piątek minister Wojciech Kolarski odbył spotkanie z Sekretarzem Generalnym Komitetu ds. Organizacji Obchodów 100-lecia Niepodległości Finlandii Pekką Timonenem. 
1234567  67
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.