przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 27 kwietnia 2017

Spotkanie z żołnierzem „Zapory”

Minister Wojciech Kolarski spotkał się w czwartek z jednym z ostatnich żyjących żołnierzy mjr. Hieronima Dekutowskiego „Zapory”, mjr. Stanisławem Ruskiem ps. Tęcza. 
Środa, 26 kwietnia 2017

Polska jako pierwsze państwo regionu otrzyma amerykański LNG

Polska w ramach zabiegów o zróżnicowanie źródeł energii zawarła w środę kontrakt na jednorazową dostawę amerykańskiego skroplonego gazu ziemnego LNG. O podpisaniu umowy poinformował w Waszyngtonie Krzysztof Szczerski, Szef Gabinetu Prezydenta RP. 
Środa, 26 kwietnia 2017

Wizyta Szefa Gabinetu Prezydenta RP w Waszyngtonie i Nowym Jorku

W dniach 26-28 kwietnia Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski złoży wizytę w Waszyngtonie i Nowym Jorku. W części spotkań ministrowi towarzyszyć będzie Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. 
Środa, 26 kwietnia 2017

Nagrody TVP Polonia za zasługi dla Polski i Polaków za granicą

- Wśród laureatów są ci, którzy mieszkają od wielu lat poza Polską i są dumni z tego, że są Polakami – mówił minister Adam Kwiatkowski, który uczestniczył w gali przyznania nagród TVP Polonia za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju. 
Środa, 26 kwietnia 2017

Życzenia urodzinowe dla Jana Pietrzaka

Prezydent Andrzej Duda wystosował życzenia z okazji 80. urodzin Jana Pietrzaka. List od prezydenta odczytał minister Wojciech Kolarski w czasie uroczystego koncertu, jaki odbył się w środę w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w Warszawie. 
Wtorek, 25 kwietnia 2017

Prezentacja Programu Wieloletniego „Niepodległa”

Założenia Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017 – 2021 zaprezentowano we wtorek w czasie spotkania z zagranicznymi przedstawicielstwami dyplomatycznymi akredytowanymi w Polsce. W wydarzeniu uczestniczył minister Wojciech Kolarski. 
Piątek, 21 kwietnia 2017

Obchody jubileuszu 90-lecia Radia Kraków

Prezydent Andrzej Duda wystosował list do organizatorów i uczestników gali jubileuszu 90-lecia Radia Kraków. Uroczystość odbyła się w piątek w Operze Krakowskiej. W imieniu Prezydenta RP uczestniczył w niej minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 20 kwietnia 2017

W przyszłym tygodniu prezydenccy ministrowie z wizytą w USA

Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski oraz Szef BBN Paweł Soloch w przyszłym tygodniu udają się do USA; w Waszyngtonie spotkają się z przedstawicielami amerykańskiej administracji. 
1234567  82
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.