przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 10 marca 2018

Pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej

  |   Kwiaty od Prezydenta RP pod tablicą w kaplicy Pałacu Prezydenckiego upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej złożył w sobotę minister Adam Kwiatkowski Kwiaty od Prezydenta RP pod tablicą w kaplicy Pałacu Prezydenckiego upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej Kwiaty od Prezydenta RP pod tablicą w kaplicy Pałacu Prezydenckiego upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej złożył w sobotę minister Adam Kwiatkowski Kwiaty od Prezydenta RP pod tablicą w kaplicy Pałacu Prezydenckiego upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej Kwiaty od Prezydenta RP jako wyraz pamięci o ofiarach katastrofy smoleńskiej, pojawiają się w kaplicy Pałacu Prezydenckiego każdego 10. dnia miesiąca. Biało-czerwona iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego Biało-czerwona iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego Biało-czerwona iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego

Sekretarz Stanu w KPRP Adam Kwiatkowski złożył w sobotę w imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy kwiaty pod tablicą upamiętniającą Parę Prezydencką: śp. Lecha i Marię Kaczyńskich, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego oraz pracowników KPRP, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 roku.

 

Kwiaty od Prezydenta RP, składane przez niego osobiście lub przez jednego z prezydenckich ministrów jako wyraz pamięci o ofiarach katastrofy smoleńskiej, pojawiają się w kaplicy Pałacu Prezydenckiego każdego 10. dnia miesiąca. Za miesiąc, 10 kwietnia 2018 roku, przypada 8. rocznica katastrofy.

 

Po zmroku na fasadzie Pałacu Prezydenckiego rozbłysła iluminacja w kolorze barw narodowych.

 

(MK)

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.