przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 7 października 2017

Minister Kwiatkowski na IV Konwencie Morskim w Gdyni

  |   Minister Adam Kwiatkowski wręczył Zbigniewowi Wysockiemu Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski (fot. Anna Maria Bulman) Minister Adam Kwiatkowski wręczył Zbigniewowi Wysockiemu Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski (fot. Anna Maria Bulman) Minister Adam Kwiatkowski wręczył Zbigniewowi Wysockiemu Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski (fot. Anna Maria Bulman) Minister Kwiatkowski na IV Konwencie Morskim w Gdyni (fot. Akademia Morska w Gdyni) Minister Kwiatkowski na IV Konwencie Morskim w Gdyni (fot. Akademia Morska w Gdyni) Minister Kwiatkowski na IV Konwencie Morskim w Gdyni (fot. Akademia Morska w Gdyni) Minister Kwiatkowski na IV Konwencie Morskim w Gdyni (fot. Akademia Morska w Gdyni) Minister Kwiatkowski na IV Konwencie Morskim w Gdyni (fot. Akademia Morska w Gdyni) Minister Kwiatkowski na IV Konwencie Morskim w Gdyni (fot. Akademia Morska w Gdyni)

W imieniu Prezydenta RP, minister Adam Kwiatkowski uczestniczył w sobotę w inauguracji roku akademickiego 2017/2018 w Akademii Morskiej w Gdyni. Następnie wziął udział w IV Konwencie Morskim.

 

Podczas uroczystego rozpoczęcia roku akademickiego Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP odczytał list prezydenta Andrzeja Dudy.

 

Zobacz także: List prezydenta z okazji inauguracji roku akademickiego w Akademii Morskiej w Gdyni „Przed ludźmi nauki, ale też przed politykami, twórcami kultury i przedsiębiorcami stoi dziś wielkie, pilne zadanie. Musimy zintensyfikować rozwój cywilizacyjny Polski. Nie będzie to możliwe bez reorganizacji systemu szkolnictwa wyższego oraz sposobu zarządzania instytucjami naukowymi. Uważam to za jeden z priorytetów polityki naszego państwa” – napisał prezydent. 

 

Potem minister Kwiatkowski wziął udział w IV Konwencie Morskim, podczas którego w imieniu Prezydenta RP wręczył Zbigniewowi Wysockiemu Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski „za wybitne zasługi dla rozwoju gospodarki morskiej oraz za podejmowaną z pożytkiem dla kraju działalność państwową i społeczną”.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.