przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 16 października 2018

Min. Soloch: Wznawiamy dialog strategiczny z Izraelem

To wznowienie dialogu strategicznego z szefem rady bezpieczeństwa przy premierze Izraela. Wizyta wpisuje się w ciąg dobrych relacji ośrodka prezydenckiego z Izraelem - mówi Szef BBN Paweł Soloch w „Dzienniku Gazecie Prawnej” o swojej wizycie w Izraelu. 
Poniedziałek, 15 października 2018

Wizyta Szefa BBN w Izraelu

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczął w poniedziałek dwudniową wizytę w Izraelu. Odbywa się ona na zaproszenie szefa Rady Bezpieczeństwa Narodowego, doradcy premiera Izraela ds. bezpieczeństwa narodowego Meira Ben-Szabbata. 
Poniedziałek, 15 października 2018

Minister Szymańska na Ceremonii otwarcia XII Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków

Minister Halina Szymańska - Szef KPRP wzięła udział w Ceremonii otwarcia XII Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2018, która odbyła się w Auli Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Prezydenta RP. 
Poniedziałek, 15 października 2018

Min. Szczerski: Widać, że nasza część Europy coraz bardziej rozumie swoją podmiotowość

– Widać, że nasza część Europy coraz bardziej rozumie swoją podmiotowość i rolę polityczną – powiedział szef prezydenckiego gabinetu Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej”. 
Niedziela, 14 października 2018

Minister Wojciech Kolarski na obchodach 75. rocznicy powstania więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady w Sobiborze

Podsekretarz Stanu w KPRP Wojciech Kolarski reprezentował Prezydenta podczas uroczystości upamiętniającej 75. rocznicę powstania więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady w Muzeum i Miejscu Pamięci w Sobiborze. 
Sobota, 13 października 2018

Uroczystość koronacji obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie z udziałem minister Szymańskiej

Szef KPRP minister Halina Szymańska reprezentowała Prezydenta podczas uroczystości koronacji obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. 
Piątek, 12 października 2018

Min. Mucha: Powołanie przez Prezydenta sędziów SN nie jest przedmiotem unijnego postępowania

Powołanie przez Prezydenta nowych sędziów SN nie jest przedmiotem jakiegokolwiek postępowania, w tym wystąpienia Komisji Europejskiej do TSUE – mówił wiceszef KPRP podczas wspólnej konferencji ministrów Pawła Muchy i Błażeja Spychalskiego. 
Piątek, 12 października 2018

Międzynarodowa Konferencja „Rozwój energetyki rozproszonej a ograniczenie smogu na obszarach wiejskich” z udziałem minister Szymańskiej

Szef KPRP minister Halina Szymańska reprezentowała Prezydenta podczas III Edycji Międzynarodowej Konferencji: „Rozwój energetyki rozproszonej a ograniczenie smogu na obszarach wiejskich”, która odbyła się w Grodnie k. Międzyzdrojów. 
1234567  171
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.