przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 12 września 2018

Minister Szczerski: Prezydent udaje się na Łotwę na spotkanie tzw. Grupy Arraiolos [PL/ENG]

Prezydent udaje się na Łotwę na spotkanie tzw. Grupy Arraiolos, gdzie weźmie udział m.in. w dyskusji nt. społecznej odpowiedzi na możliwość manipulacji procesami politycznymi w krajach członkowskich przez siły zewnętrzne - zapowiedział minister Szczerski. 
Wtorek, 11 września 2018

Minister Halina Szymańska na konferencji naukowej „Udział polskiej wsi w walce o niepodległość Polski”

Szef KPRP Halina Szymańska wzięła udział w konferencji naukowej „Udział polskiej wsi w walce o niepodległość Polski”. Podczas wydarzenia odbyła się także uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych zasłużonym dla niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. 
Wtorek, 11 września 2018

Minister Szczerski na konferencji „Three Seas Initiative: A Boost for European Unity”

W Brukseli Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski wziął udział we współorganizowanej przez German Marshall Fund oraz Polski Instytut Spraw Międzynarodowych konferencji pt. „Three Seas Initiative: A Boost for European Unity”. 
Wtorek, 11 września 2018

Pamięć o ofiarach ataków terrorystycznych na World Trade Center

W związku z 17. rocznicą ataków terrorystycznych z 11 września 2001 r. Sekretarz Stanu w KPRP minister Błażej Spychalski, w imieniu Prezydenta, złożył we wtorek wieniec przed warszawskim pomnikiem upamiętniającym Polaków, którzy zginęli w zamachu. 
Wtorek, 11 września 2018

Paweł Mucha: Od środy pracami SN pokieruje Dariusz Zawistowski

Od jutra Sądem Najwyższym będzie kierował najstarszy stażem prezes Izby SN – powiedział Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha. Do SN wpłynęły postanowienia Prezydenta RP w sprawie wyrażenia zgody na dalsze zajmowanie stanowiska sędziego SN przez pięciu sędziów. 
Wtorek, 11 września 2018

Minister Dera na Zgromadzeniu Jubileuszowym Związku Powiatów Polskich

Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera reprezentował Prezydenta podczas Zgromadzenia Jubileuszowego Związku Powiatów Polskich, które odbyło się dziś na Zamku Królewskim. Andrzej Duda skierował słowa listu do uczestników uroczystości. 
Wtorek, 11 września 2018

Minister Kolarski: Ta szkoła wydała dwóch Prezydentów Polski

− Ta szkoła wydała dwóch prezydentów Polski: Andrzeja Dudę i Edwarda Raczyńskiego − tak o wtorkowych uroczystościach w II LO w Krakowie mówił w Radiu Kraków prezydencki minister Wojciech Kolarski. 
Wtorek, 11 września 2018

Finał XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”

W Belwederze odbyła się dziś gala finałowa XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”. W wydarzeniu wzięły udział minister Halina Szymańska, Szef KPRP i Barbara Fedyszak-Radziejowska – Doradca Prezydenta RP. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  171
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.