przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 12 stycznia 2016

Minister Szczerski w TVP: Rozmowy w Brukseli o tym, co czeka UE w najbliższych miesiącach

Podczas spotkania z przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem w Brukseli prezydent Andrzej Duda przedstawi katalog naszych interesów w polityce europejskiej – mówił w TVP1 minister Krzysztof Szczerski. 
Poniedziałek, 11 stycznia 2016

Minister Małgorzata Sadurska w "Kontrywiadzie" RMF FM

O wypowiedziach niemieckich polityków na temat Polski, o podpisanej przez prezydenta ustawie o radiofonii i telewizji oraz sytuacji w Trybunale Konstytucyjnym mówiła w poniedziałek Szefowa KPRP w porannej audycji RMF FM. 
Czwartek, 7 stycznia 2016

Podpis prezydenta pod nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/4fMFT0Y7Ts0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji. Poinformowała o tym podczas briefingu w Pałacu Prezydenckim minister Małgorzata Sadurska, Szef Kancelarii Prezydenta RP. 
Czwartek, 7 stycznia 2016

Minister Krzysztof Szczerski o szczegółach wizyty prezydenta w Brukseli

Mówimy o wizycie głowy państwa członkowskiego UE i NATO w Brukseli. Wizycie bardzo ważnej, która ma własną agendę i logikę - zaznaczył minister Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl. 
Środa, 6 stycznia 2016

"Dochody samorządów trzeba rozpatrywać w sposób kompleksowy"

Jeśli po podniesieniu kwoty wolnej od podatku dochody gmin zostałyby uszczuplone, trzeba będzie rozważyć rekompensatę - mówi PAP minister Andrzej Dera. 
Wtorek, 5 stycznia 2016

W styczniu spotkanie prezydenta z szefem Rady Europejskiej i szefem NATO   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ptgFvlteDig?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

18 stycznia w Brukseli prezydent spotka się z przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem, szefem NATO Jensem Stoltenbergiem, a w Mons z naczelnym dowódcą sił NATO w Europie gen. Philipem Breedlove'em - poinformował PAP minister Szczerski. 
Poniedziałek, 4 stycznia 2016

Spotkanie z przedstawicielami Zrzeszenia Filharmonii Polskich

W poniedziałek minister Wojciech Kolarski spotkał się z przewodniczącym oraz członkami zarządu Zrzeszenia Filharmonii Polskic 
Poniedziałek, 4 stycznia 2016

Przekazanie flagi RP wolontariuszom Światowych Dni Młodzieży   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/qqWTKYD4j-I?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Podczas poniedziałkowej uroczystości w Pałacu Prezydenckim minister Wojciech Kolarski przekazał w imieniu prezydenta flagę państwową wolontariuszom z Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży. 
1 POPRZEDNIA 106107108109110111112  131
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.