przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 19 sierpnia 2016

Min. Kolarski: Prezydent pożegna „Inkę” i „Zagończyka”

Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych Danuty Siedzikówny, ps. Inka i Feliksa Selmanowicza, ps. Zagończyk - zapowiedział minister Wojciech Kolarski. Te postacie wracają do historii i do pamięci Polaków - dodał. 
Czwartek, 18 sierpnia 2016

Spotkanie z uczestnikami Jagiellońskiej Szkoły Letniej

W czwartek minister Wojciech Kolarski spotkał się przedstawicielami Polonii z Wielkiej Brytanii, którzy uczestniczą w Jagiellońskiej Szkole Letniej, odbywającej się w dniach 14-19 sierpnia br. w Krakowie i Warszawie. 
Wtorek, 16 sierpnia 2016

Prezydent w środę w Warszawie spotka się z patriarchą Antiochii

Sytuacja chrześcijan na Bliskim Wschodzie będzie tematem rozmowy prezydenta Andrzeja Dudy z patriarchą antiocheńskim Janem X - poinformował we wtorek minister Wojciech Kolarski. Do spotkania dojdzie w środę w Pałacu Prezydenckim. 
Środa, 10 sierpnia 2016

Upamiętnienie ofiar katastrofy smoleńskiej

W kaplicy Pałacu Prezydenckiego, Szefowa KPRP Małgorzata Sadurska, złożyła kwiaty przed tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej. 
Poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Rok aktywności, obecności i otwartości. Priorytet - szczyt NATO

- To był rok aktywności, obecności i otwartości - podkreśliła szefowa KPRP Małgorzata Sadurska. Minister Krzysztof Szczerski dodał, że priorytetem Andrzeja Dudy w pierwszym roku prezydentury było podniesienie poziomu bezpieczeństwa Polski w ramach NATO. 
Sobota, 6 sierpnia 2016

LI (36. po wojnie) Marsz Szlakiem I Kompanii Kadrowej

W sobotę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystym apelu poprzedzającym wymarsz z Oleandrów uczestników LI (36. po wojnie) Marszu Szlakiem I Kompanii Kadrowej. 
Piątek, 5 sierpnia 2016

Uroczystości w Hołdzie Ludności Cywilnej Woli

W piątek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystości w Hołdzie Ludności Cywilnej Woli pod Pomnikiem Pamięci 50 tysięcy Mieszkańców Woli Zamordowanych przez Niemców podczas Powstania Warszawskiego 1944. 
Czwartek, 4 sierpnia 2016

Inauguracja Zlotu Skautów Europy Środkowej

W czwartek we Wrocławiu minister Wojciech Kolarski uczestniczył w ceremonii otwarcia Zlotu Skautów Europy Środowej Central European Jamboree 2016. 
1 POPRZEDNIA 120121122123124125126  171
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.