przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 9 września 2015

Posiedzenie podkomisji sejmowej rozpatrującej zmiany w prawie o stowarzyszeniach

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w środę w posiedzeniu podkomisji nadzwyczajnej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. 
Środa, 9 września 2015

Uroczystość wręczenia medali i dyplomów honorowych „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata”

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w środę w ceremonii wręczenia medali i dyplomów honorowych „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata”. 
Wtorek, 8 września 2015

Spotkanie z przedstawicielami Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Pułkownika Kuklińskiego

Minister Wojciech Kolarski spotkał się we wtorek z przedstawicielami Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Pułkownika Ryszarda Jerzego Kuklińskiego. Podczas spotkania przedstawiciele Komitetu przekazali informację o podejmowanych działaniach. 
Wtorek, 8 września 2015

Szef BBN: Ewentualne decyzje ws. kwot uchodźców uzgodnić z opozycją

Ewentualne przyjęcie unijnego mechanizmu określania liczby uchodźców przyjmowanych przez państwa członkowskie i sama liczebność imigrantów powinny być uzgadniane z opozycją - powiedział we wtorek szef BBN Paweł Soloch. 
Wtorek, 8 września 2015

"Nawet jednostkowa sprawa, która dotyczy ogółu jest istotna"

Ważne pytania referendalne to takie, które są ważne dla tych osób, które się pod nimi podpisały. Nawet jednostkowa sprawa, która dotyczy ogółu, jest sprawą bardzo istotną – mówiła minister Małgorzata Sadurska w rozmowie z Moniką Olejnik. 
Poniedziałek, 7 września 2015

Spotkanie z prezydentem Ukrainy w Kijowie   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/8Iztf9WjTtI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Jeszcze w tym roku planowana jest wymiana wizyt na najwyższym szczeblu między Polską i Ukrainą. Prezydent Andrzej Duda został zaproszony do Kijowa przez Prezydenta Petra Poroszenkę, który z kolei będzie gościł w Polsce. 
Poniedziałek, 7 września 2015

"Sukces szczytu NATO będzie sukcesem Polski"

Chcemy, by NATO uzyskało spójność infrastruktury obronnej na terytorium całego sojuszu - mówi prof. Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla "Do Rzeczy". 
Poniedziałek, 7 września 2015

"Nie wykluczam, że dojdzie do spotkania ws. uchodźców"

Sekretarz Stanu Maciej Łopiński (fot. Wojciech Kusiński/Polskie Radio)
To nie jest problem, który można rozwiązać za pomocą kwot narzuconych przez Unię Europejską. To naprawdę wymaga głębokiego namysłu ze strony polskiego rządu, ale też prezydent zastanawia się nad tym - mówił minister Maciej Łopiński w "Sygnałach dnia". 
1 POPRZEDNIA 122123124125126127128  131
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.