przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 10 września 2016

25-lecie Wspólnoty Polskich Organizacji w Austrii „Forum Polonii”

W sobotę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystych obchodach 25-lecia Wspólnoty Polskich Organizacji w Austrii „Forum Polonii”. Podczas uroczystości wręczył odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. 
Sobota, 10 września 2016

Kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej

Minister Małgorzata Sadurska, Szef KPRP, złożyła w sobotę w kaplicy Pałacu Prezydenckiego kwiaty od Prezydenta RP Andrzeja Dudy pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej, w tym Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich. 
Piątek, 9 września 2016

Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” w Paryżu

W piątek Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski uczestniczył w II Zjeździe Klubów „Gazety Polskiej” z Europy Zachodniej, który odbył się w Domu Polskiej Misji Katolickiej w La Ferté sous Jouarre pod Paryżem. 
Piątek, 9 września 2016

Obchody 1050-lecia Chrztu Polski na Dolnym Śląsku

Pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy odbyły się w piątek na Górze Ślęża dolnośląskie obchody 1050-lecia Chrztu Polski. Udział w uroczystościach wziął Sekretarz Stanu w KPRP Krzysztof Szczerski. 
Czwartek, 8 września 2016

Prezydent w Nowym Jorku będzie promował Polskę jako partnera inwestycyjnego

Andrzej Duda we wrześniu w Nowym Jorku będzie promował Polskę jako partnera inwestycyjnego; w listopadzie w Szwajcarii będzie rozmawiał o możliwości przeniesienia do Polski innowacyjnego modelu szkolnictwa zawodowego - zapowiada minister Szczerski. 
Środa, 7 września 2016

Min. Szczerski: Trójmorze nie jest alternatywą dla Unii Europejskiej

Zdaniem prezydenta przyszłość Europy to przyszłość w ramach wspólnoty wolnych narodów i równych państw - powiedział minister Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". 
Środa, 7 września 2016

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w 11. Forum Ekonomicznym Młodych Liderów

W środę w Nowym Sączu minister Wojciech Kolarski uczestniczył w dyskusji panelowej pt. ,,Dla wolności i solidarności – idea Polskiego Korpusu Solidarności” w ramach 11. Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. 
Środa, 7 września 2016

Inicjatywa honorowania Polaków ratujących Ukraińców i Ukraińców ratujących Polaków

Prezydenci Andrzej Duda i Petro Poroszenko chcą honorować osoby, które "zachowały człowieczeństwo w czasach tragedii i zbrodni" - Polaków ratujących Ukraińców i Ukraińców ratujących Polaków - powiedział PAP prezydencki minister Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 122123124125126127128  176
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.