przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 4 stycznia 2016

Przekazanie flagi RP wolontariuszom Światowych Dni Młodzieży   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/qqWTKYD4j-I?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Podczas poniedziałkowej uroczystości w Pałacu Prezydenckim minister Wojciech Kolarski przekazał w imieniu prezydenta flagę państwową wolontariuszom z Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży. 
Czwartek, 31 grudnia 2015

„Podtrzymywanie polskości na obczyźnie jest dziś trudniejsze”

Rozwiązania mające wzmocnić polską szkołę, nauczycieli i uczniów poza granicami kraju zapowiada w rozmowie z PAP szef gabinetu prezydenta RP, minister Adam Kwiatkowski. Jak mówi, konkrety mogą być znane w pierwszym półroczu 2016 r. 
Wtorek, 22 grudnia 2015

Spotkanie w Senacie z prezesami organizacji polonijnych i polskich z zagranicy

Sekretarz Stanu – Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski spotkał się we wtorek w Senacie RP z prezesami 26 organizacji polonijnych i polskich z zagranicy oraz z władzami Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. 
Wtorek, 22 grudnia 2015

Spotkanie z przedstawicielami Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów

We wtorek minister Wojciech Kolarski spotkał się z delegacją Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów. 
Poniedziałek, 21 grudnia 2015

Minister Maciej Łopiński o konferencji nt. polityki zagranicznej Lecha Kaczyńskiego 

Podczas poniedziałkowej konferencji w Pałacu o polityce zagranicznej prezydenta Lecha Kaczyńskiego dyskutować będą prezydenci krajów, które współpracowały w realizacji wizji bezpiecznej i rozwijającej się Europy Środkowej i Wschodniej. Obejrzyj zapowiedź. 
Poniedziałek, 21 grudnia 2015

"Deklaracja prezydenta o dyskusji na temat Trybunału - aktualna"

Zapowiedź prezydenta Andrzeja Dudy ws. powołania zespołu dotyczącego funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego jest aktualna - powiedział PAP prezydencki minister Andrzej Dera. Wyraził nadzieję, że dyskusja pod auspicjami prezydenta ruszy w przyszłym roku. 
Piątek, 18 grudnia 2015

Krakowska Szopka Bożonarodzeniowa dla Pary Prezydenckiej

W piątek podczas spotkania świątecznego w Radwanowicach podopieczni Fundacji im. Brata Alberta przekazali ministrowi Wojciechowi Kolarskiemu tradycyjną Szopkę Krakowską przygotowaną dla Pary Prezydenckiej. 
Czwartek, 17 grudnia 2015

Krakowskie spotkanie na temat nowej polityki historycznej

W czwartek w Krakowie ministrowie Krzysztof Szczerski oraz Wojciech Kolarski uczestniczyli w spotkaniu zatytułowanym „Inauguracja nowej polityki historycznej”. 
1 POPRZEDNIA 122123124125126127128  146
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.