przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 17 grudnia 2015

"We współpracy polsko–ukraińskiej przechodzimy do konkretów"

Podczas wizyty w Kijowie prezydent Duda bardzo wyraźnie powiedział, że kontynuowanie partnerstwa polsko–ukraińskiego musi przejść już w fazę konkretnych działań - mówił w "Sygnałach Dnia" minister Krzysztof Szczerski 
Środa, 16 grudnia 2015

„Publikacja orzeczenia TK bez wpływu na stanowisko prezydenta”

Publikacja orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z 3 grudnia nie ma wpływu na decyzję prezydenta Andrzeja Dudy, który nie odebrał ślubowania od sędziów TK wybranych przez Sejm poprzedniej kadencji - powiedział w środę PAP prezydencki minister Andrzej Dera. 
Środa, 16 grudnia 2015

Spotkanie w Pałacu Prezydenckim ws. innowacyjności w Polsce

O rozwoju innowacyjności w Polsce mówiono w środę podczas spotkania "Kreatywna Polska". W debacie w Pałacu Prezydenckim w Warszawie wzięli udział przedstawiciele sektora publicznego i prywatnego. 
Poniedziałek, 14 grudnia 2015

Spotkanie ministra Kolarskiego z dyrektorami instytutów naukowych

W poniedziałek w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z dyrektorami czterech placówek naukowych. Dyskusja dotyczyła działalności prowadzonej przez Ośrodki Badawcze oraz potrzeby zmiany sposobu ich finansowania. 
Poniedziałek, 14 grudnia 2015

Minister Szczerski o głównych celach wizyty prezydenta w Kijowie

Prezydent Andrzej Duda, wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą, udał się w poniedziałek z oficjalną wizytą do Kijowa. Głównym jej celem jest "ustanowienie na nowo wektorów współpracy polsko-ukraińskiej" - powiedział minister Krzysztof Szczerski. 
Poniedziałek, 14 grudnia 2015

Obrady Kapituły Nagrody Prezydenta RP „Zasłużony dla Polszczyzny”

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w poniedziałek w obradach Kapituły Nagrody Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Zasłużony dla Polszczyzny”. 
Piątek, 11 grudnia 2015

Spotkanie z Fundacją Dzieło Nowego Tysiąclecia

Szef Gabinetu Prezydenta minister Adam Kwiatkowski spotkał się w piątek w Pałacu Prezydenckim z przewodniczącym Zarządu Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, księdzem prałatem Janem Drobem oraz grupą stypendystów polskiego pochodzenia, skupionych w Fundacji 
Czwartek, 10 grudnia 2015

Benefis Zofii Gołubiew

Minister Kolarski w Muzeum Narodowym w Krakowie
Minister Wojciech Kolarski, reprezentując Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, uczestniczył w galowym spotkaniu z Zofią Gołubiew – historykiem sztuki i wieloletnim dyrektorem Muzeum Narodowego w Krakowie. 
1 POPRZEDNIA 123124125126127128129  146
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.