przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 18 lipca 2016

Inauguracja I Światowego Kongresu Młodzieży Polonijnej

18 lipca 2016 r. Minister Adam Kwiatkowski, na zaproszenie Delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej Biskupa Wiesława Lechowicza, wziął udział w inauguracji I Światowego Kongresu Młodzieży Polonijnej. 
Niedziela, 17 lipca 2016

Jubileusz 600-lecia lokacji Ochotnicy

Szef Gabinetu Prezydenta Adam Kwiatkowski uczestniczył w niedzielę w obchodach 600-lecia lokacji Ochotnicy, wsi położonej w województwie małopolskim. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. 
Sobota, 16 lipca 2016

Minister Wojciech Kolarski w Redczu Krukowym

W sobotę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w „VIII Biesiadzie dla Przyjaciół” w Redczu Krukowym. 
Sobota, 16 lipca 2016

50-lecie koronacji Obrazu Matki Boskiej Sidzińskiej

Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął w sobotę udział w obchodach jubileuszu 50-lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Sidzińskiej. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczyli Kardynał Stanisław Dziwisz oraz Biskup Tadeusz Pieronek. 
Piątek, 15 lipca 2016

Finał 28. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży

W piątek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystym zakończeniu 28. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży odbywającej się w dniach 10-16 lipca br. w Warszawie. 
Piątek, 15 lipca 2016

Minister Adam Kwiatkowski spotkał się w Londynie z Polonią

Szef Gabinetu Prezydenta RP, Minister Adam Kwiatkowski uczestniczył w wyjeździe do Londynu gdzie. zapoznał się z obawami oraz oczekiwaniami Polaków i Polonii, związanymi z sytuacją w Wielkiej Brytanii po referendum w sprawie wyjścia z Unii Europejskiej. 
Środa, 13 lipca 2016

Uroczyste obchody 72. rocznicy bitwy pod Krawczunami

13 lipca 2016 r. Szef Gabinetu Prezydenta RP, Minister Adam Kwiatkowski, na zaproszenie Wileńskiego Rejonowego Oddziału Związku Polaków na Litwie, wziął udział w uroczystych obchodach 72. rocznicy bitwy pod Krawczunami. 
Wtorek, 12 lipca 2016

"Pierwszy raz od końca zimnej wojny zwiększamy obecność wojskową USA i NATO równocześnie"

Mieliśmy grę zespołową rządu i prezydenta. (...) Od roku nad treścią decyzji tego szczytu pracował prezydent Duda, potem znakomicie dołączył do tej pracy nowy rząd wyłoniony po jesiennych wyborach - mówi minister Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla "DGP". 
1 POPRZEDNIA 123124125126127128129  171
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.