przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 18 października 2016

Konferencja „Czy i komu potrzebne są Młodzieżowe Rady?”

Szef KPRP Małgorzata Sadurska wzięła we wtorek udział w organizowanej w Sejmie przez Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Młodzieżowych Rad przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego debacie „Czy i komu potrzebne są Młodzieżowe Rady?”. 
Wtorek, 18 października 2016

Spotkanie z przedstawicielami Kongresu Polaków w Republice Czeskiej

Szef Gabinetu Prezydenta RP minister Adam Kwiatkowski spotkał się we wtorek z przedstawicielami Kongresu Polaków w Republice Czeskiej: Mariuszem Wałachem – Prezesem Kongresu oraz wiceprzewodniczącymi Józefem Szymeczkiem i Tomaszem Pustówką. 
Poniedziałek, 17 października 2016

Konferencja o polityce historycznej w Belwederze

Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wojciech Kolarski otworzył w poniedziałek konferencję naukową pt. „Polska polityka historyczna w międzynarodowym wymiarze: w poszukiwaniu źródła sukcesu”, która odbyła się w Belwederze. 
Niedziela, 16 października 2016

Szef Gabinetu Prezydenta RP spotkał się z Polonią w Wielkiej Brytanii

Minister Adam Kwiatkowski zakończył w niedzielę trzydniową wizytę w Wielkiej Brytanii, w trakcie której spotkał się z przedstawicielami szkół polonijnych, a także wziął udział m.in. w konferencji historycznej o wkładzie Polaków w złamanie Enigmy. 
Piątek, 14 października 2016

Prezydenci V4 m.in. o emigracji młodych ludzi

O problemie emigracji młodych ludzi oraz o tożsamości europejskiej rozmawiali w piątek prezydenci Grupy Wyszehradzkiej, którzy spotkali się w Łańcucie - powiedział prezydencki minister Krzysztof Szczerski. 
Piątek, 14 października 2016

Minister Adam Kwiatkowski na obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Wielkiej Brytanii

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Szef Gabinetu Prezydenta RP, Minister A. Kwiatkowski podczas wizyty w Wielkiej Brytanii odwiedził Szkołę Przedmiotów Ojczystych im. Heleny Modrzejewskiej w Hanwell, gdzie wziął udział w obchodach Dnia Nauczyciela. 
Czwartek, 13 października 2016

90-lecie Stoczni Remontowej „Nauta” w Gdyni

W czwartek Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski uczestniczył w obchodach 90‑lecia Stoczni Remontowej „Nauta” S.A. w Gdyni. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. 
Czwartek, 13 października 2016

Uroczystości pogrzebowe b. prezydenta Słowacji Michala Kováča

Minister Krzysztof Szczerski uczestniczył w czwartek w uroczystościach pogrzebowych b. prezydenta Słowacji Michala Kováča. 
1 POPRZEDNIA 124125126127128129130  183
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.