przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 10 lipca 2016

75. rocznica tragicznych wydarzeń w Jedwabnem

W niedzielę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystości 75. rocznicy tragicznych wydarzeń w Jedwabnem z 10 lipca 1941 roku. 
Niedziela, 10 lipca 2016

Upamiętnienie Ofiar katastrofy smoleńskiej

W niedzielę, w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego, Sekretarz Stanu Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski i Sekretarz Stanu Minister Krzysztof Szczerski złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej. 
Niedziela, 10 lipca 2016

Uroczystości na Skwerze Wołyńskim w Warszawie

W niedzielę minister Andrzej Dera uczestniczył w uroczystości ku czci poległych żołnierzy 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK oraz Ofiar Zbrodni Wołyńskiej. 
Środa, 6 lipca 2016

"Polska ma być aktywnym gospodarzem szczytu NATO" 

Ponad 50 spotkań i dwustronnych rozmów odbył Prezydent RP Andrzej Duda przed zbliżającym się szczytem NATO. Celem spotkań było przekonanie zachodnich partnerów, że w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej powinny być rozmieszczone wojska NATO. 
Poniedziałek, 4 lipca 2016

W piątek rozmowa "w cztery oczy" prezydentów Polski i USA

W piątek, przed szczytem NATO prezydenci Polski i USA: Andrzej Duda i Barack Obama spotkają się, by w wąskim gronie rozmawiać o kwestiach bezpieczeństwa, Brexicie i umowie handlowej TTIP. W czwartek Andrzej Duda spotka się z sekretarzem generalnym NATO. 
Poniedziałek, 4 lipca 2016

Odznaczenia dla zasłużonych w badaniu i upamiętnianiu prawdy na temat tragicznych wydarzeń w Kielcach z 4 lipca 1946 roku

Minister Wojciech Kolarski podczas uroczystego otwarcia konferencji ,,Antysemityzm jako narzędzie komunizmu. Pytania – hipotezy – interpretacje”, które odbyło się w poniedziałek w Domu Środowisk Twórczych w Kielcach, wręczył odznaczenia państwowe. 
Niedziela, 3 lipca 2016

Upamiętnienie 80. rocznicy deportacji Polaków do Kazachstanu

Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął w niedzielę w Pułtusku udział w upamiętnieniu 80. rocznicy pierwszych masowych deportacji ludności narodowości polskiej do Kazachstanu. 
Piątek, 1 lipca 2016

Minister Andrzej Dera na uroczystości promocji oficerskiej funkcjonariuszy Służby Więziennej

Minister Andrzej Dera wziął w piątek udział w uroczystości związanej z promocją na pierwszy stopień oficerski Służby Więziennej. Uroczystość odbyła się w Kaliszu w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej. 
1 POPRZEDNIA 124125126127128129130  171
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.