przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 8 marca 2016

48. rocznica wydarzeń marcowych 1968 roku

Ministrowie Maciej Łopiński i Wojciech Kolarski uczestniczyli we wtorek w Warszawie w uroczystościach z okazji 48. rocznicy wydarzeń marcowych 1968 roku. 
Niedziela, 6 marca 2016

Gala finałowa Nagrody im. Jana Rodowicza "Anody”

W niedzielę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w Gali Finałowej V edycji Nagrody im. Jana Rodowicza ,,Anody”, która odbyła się w Muzeum Powstania Warszawskiego. 
Niedziela, 6 marca 2016

Gala "Sprawiedliwi 2016" w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

- Niezależnie od prawnych i państwowych gwarancji, respekt dla praw moralnych musi być głęboko zakorzeniony w ludzkich sumieniach – mówił minister Wojciech Kolarski na gali "Sprawiedliwi 2016”, która odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. 
Piątek, 4 marca 2016

Posiedzenie Komitetu Konsultacyjnego Prezydentów RP i Ukrainy   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/baeW032cc9M" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Spotkanie z przedstawicielami mediów po posiedzeniu
- Europa nie może zamykać dla Ukrainy swoich drzwi, Ukraina powinna jak najszybciej zostać objęta reżimem bezwizowym - powiedział w piątek minister Krzysztof Szczerski po posiedzeniu Komitetu Konsultacyjnego Prezydentów RP i Ukrainy. 
Czwartek, 3 marca 2016

W piątek spotkanie polsko-ukraińskiego komitetu konsultacyjnego

O polityce bezpieczeństwa, relacjach NATO-Ukraina, ochronie wschodnich granic Unii Europejskiej i dialogu historycznym w piątek w Belwederze będą rozmawiać uczestnicy polsko-ukraińskiego komitetu konsultacyjnego - poinformował minister Krzysztof Szczerski 
Środa, 2 marca 2016

Spotkanie z przedstawicielami Polsko-Amerykańskiej Rady Biznesu

Minister Krzysztof Szczerski spotkał się w środę z przedstawicielami Polsko-Amerykańskiej Rady Biznesu. Tematem rozmów były relacje gospodarcze łączące oba kraje. Rozmawiano także o partnerstwie w dziedzinie bezpieczeństwa. 
Niedziela, 28 lutego 2016

W niedzielę spotkanie prezydentów Polski i Słowacji

O bezpieczeństwie, perspektywie słowackiej prezydencji w UE, o projektach transportowych i energetycznych w ramach współpracy krajów ABC mają rozmawiać w niedzielę w słowackiej Tatrzańskiej Łomnicy prezydenci Polski i Słowacji: Andrzej Duda i Andrej Kiska 
Niedziela, 28 lutego 2016

Odsłonięcie pomników Hieronima Dekutowskiego „Zapory” i Józefa Franczaka „Lalka” w Krakowie

W niedzielę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystości odsłonięcia pomników Hieronima Dekutowskiego „Zapory” i Józefa Franczaka „Lalka” w parku im. Henryka Jordana w Krakowie. 
1 POPRZEDNIA 124125126127128129130  157
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.