przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 28 lutego 2016

W niedzielę spotkanie prezydentów Polski i Słowacji

O bezpieczeństwie, perspektywie słowackiej prezydencji w UE, o projektach transportowych i energetycznych w ramach współpracy krajów ABC mają rozmawiać w niedzielę w słowackiej Tatrzańskiej Łomnicy prezydenci Polski i Słowacji: Andrzej Duda i Andrej Kiska 
Niedziela, 28 lutego 2016

Odsłonięcie pomników Hieronima Dekutowskiego „Zapory” i Józefa Franczaka „Lalka” w Krakowie

W niedzielę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystości odsłonięcia pomników Hieronima Dekutowskiego „Zapory” i Józefa Franczaka „Lalka” w parku im. Henryka Jordana w Krakowie. 
Sobota, 27 lutego 2016

Minister Adam Kwiatkowski na inauguracji XII Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Podkarpackie 2016

Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski uczestniczył w sobotę w Arłamowie w uroczystej inauguracji XII Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Podkarpackie 2016. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda. 
Czwartek, 25 lutego 2016

"Prezydentowi zależy, by w RBN byli przedstawiciele wszystkich partii parlamentarnych"

Prezydentowi Andrzejowi Dudzie zależy na tym, by w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego zasiadali przedstawiciele wszystkich sił politycznych obecnych w parlamencie i członkowie rządu odpowiedzialni za bezpieczeństwo - powiedział szef BBN Paweł Soloch. 
Czwartek, 25 lutego 2016

Minister Andrzej Dera na uroczystości wręczenia Nagrody im. ks. bpa Romana Andrzejewskiego

Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera uczestniczył w czwartek w uroczystej gali wręczenia Nagrody im. ks. bpa Romana Andrzejewskiego za rok 2015, która odbyła się w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie. 
Czwartek, 25 lutego 2016

Konferencja w Sejmie „Żołnierze Wyklęci. Droga Wolnych Polaków”

W czwartek w Sejmie odbyła się konferencja „Żołnierze Wyklęci. Droga Wolnych Polaków”. Uczestniczył w niej Podsekretarz Stanu w KPRP Wojciech Kolarski, który odczytał list prezydenta Andrzeja Dudy. 
Środa, 24 lutego 2016

Minister Kwiatkowski: Polska pamięta o każdym rodaku za granicą

Jeśli Polakom gdziekolwiek na świecie będzie groziło niebezpieczeństwo, to Polska przyjdzie im z pomocą i zapewni bezpieczeństwo - mówi Adam Kwiatkowski, Szef Gabinetu Prezydenta RP, w wywiadzie dla "Gazety Polskiej Codziennie". 
Wtorek, 23 lutego 2016

Minister Kolarski: Podczas ŚDM planowane spotkanie prezydenta z papieżem   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/MRC2oAp8uww" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Podczas Światowych Dni Młodzieży w lipcu planowane jest spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z papieżem Franciszkiem - poinformował PAP minister Wojciech Kolarski. Dodał, że prezydent Duda weźmie także udział w uroczystościach z udziałem papieża. 
1 POPRZEDNIA 125126127128129130131  157
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.