przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 27 sierpnia 2015

Spotkanie z przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”

W czwartek minister Wojciech Kolarski spotkał się z przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” . 
Czwartek, 27 sierpnia 2015

"Naród jest suwerenem, trzeba wsłuchiwać się w jego głos"

Mając na uwadze 6 mln podpisów obywateli, w imieniu prezydenta proszę o wyrażenie zgody na przeprowadzenie referendum 25 października; naród jest suwerenem, a państwo jest zobowiązane wsłuchiwać się w jego głos - mówiła w Senacie szefowa KPRP. 
Czwartek, 27 sierpnia 2015

Spotkanie ze zwolennikami Jednomandatowych Okręgów Wyborczych

W ramach działań Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, minister Wojciech Kolarski spotkał się w czwartek z przedstawicielami Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. 
Środa, 26 sierpnia 2015

Minister Kwiatkowski: Ważne dla Polski kwestie analizujemy

Ważne dla Polski kwestie analizujemy; nie jestem przekonany, że dyskusję powinniśmy zaczynać za pośrednictwem mediów, jak próbuje to robić premier Ewa Kopacz - powiedział w środę PAP szef gabinetu prezydenta Adam Kwiatkowski. 
Środa, 26 sierpnia 2015

Minister Szczerski: Praca dyplomatyczna się toczy

Prezydent Duda mówił o długoterminowym poszukiwaniu rozwiązań pokojowych dla Wschodu. To nie jest żadnym zaskoczeniem dla nikogo - powiedział w środę minister Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla portalu "W polityce". 
Środa, 26 sierpnia 2015

Minister Sadurska: Referendum będzie testem dla rządzących

Zdaniem szefowej Kancelarii Prezydenta ludzie, którzy podpisali się pod wnioskiem o referendum wskazują oczekiwany kierunek zmian. - W tym momencie mamy taką sytuację, że te 6 milionów podpisów zostało wyrzuconych do kosza – mówiła w Trójce. 
Wtorek, 25 sierpnia 2015

Spotkanie z przedstawicielami NSZZ RI "Solidarność”

Minister Wojciech Kolarski spotkał się we wtorek z członkami prezydium NSZZ RI "Solidarność”, którzy przedstawili informację dotyczące sytuacji w rolnictwie, w tym związane z tegoroczną suszą. 
Wtorek, 25 sierpnia 2015

"W kwestii konfliktu na Wschodzie myślimy jak nasi partnerzy"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/HBBRBJ5M_HE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Polska jest aktywnie zainteresowana poszukiwaniem trwałych, pokojowych rozwiązań konfliktu na Wschodzie, zgodnych z prawem międzynarodowym; tak jak nasi partnerzy, myślimy o rozwiązaniach długofalowych - powiedział we wtorek minister Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 125126127128129130131  131
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.