przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 24 czerwca 2016

Gala wręczenia nagród literackich „Transatlantyk”

Podsekretarz Stanu w KPRP Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystości wręczenia nagrody literackiej „Transatlantyk”, która odbyła się w Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego. Laureatem XII edycji nagrody został prof. Constantin Geambasu. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Otwarcie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce

Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął w czwartek udział w otwarciu Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce. 
Sobota, 18 czerwca 2016

Kwiaty na grobie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Wawelu

W sobotę 18 czerwca 2016 przypadałaby 67. rocznica urodzin Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Z tej okazji w imieniu Prezydenta RP wieniec na grobie śp. Lecha Kaczyńskiego na Wawelu złożył minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 16 czerwca 2016

Gala wręczenia LXIX Nagrody im. Włodzimierza Pietrzaka

W czwartek 16 czerwca Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wojciech Kolarski uczestniczył w gali wręczenia LXIX Nagrody im. Włodzimierza Pietrzaka, która miała miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie. 
Środa, 15 czerwca 2016

Do Prezydenta RP trafiły wnioski o użycie Sił Zbrojnych poza granicami państwa

Szef BBN Paweł Soloch poinformował w środę, że w ramach wsparcia koalicji przeciwko tzw. Państwu Islamskiemu polskie F-16 oraz do 150 lotników i pracowników wojska miałyby trafić do Kuwejtu; do Iraku zaś wysłano by do 60 żołnierzy Wojsk Specjalnych. 
Środa, 15 czerwca 2016

Minister Szczerski o decyzji szefów obrony NATO

Uzyskaliśmy wszystko, co było możliwe w granicach kompromisu sojuszniczego - tak prezydencki minister Krzysztof Szczerski odniósł się w środę w rozmowie z PAP do spotkania szefów obrony państw NATO, które potwierdziło wzmocnienie wschodniej flanki Sojuszu 
Środa, 15 czerwca 2016

Rozstrzygnięcie konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

W środę w Belwederze odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia konkursu Związku Harcerstwa Polskiego im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej. Uczestniczył w niej minister Wojciech Kolarski. 
Środa, 15 czerwca 2016

Minister Wojciech Kolarski na posiedzeniu Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w inauguracyjnym posiedzeniu Rady do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, działającej przy Szefie Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, które odbyło się w Belwederze. 
1 POPRZEDNIA 126127128129130131132  171
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.