przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 23 lutego 2016

Spotkanie ministra Adama Kwiatkowskiego z Prezesem Rady Polonii Świata

Sekretarz Stanu – Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski spotkał się we wtorek w Pałacu Prezydenckim z Prezesem Rady Polonii Świata, Janem Cytowskim. W trakcie spotkania omówiono plany współpracy w 2016 roku i w latach następnych. 
Wtorek, 23 lutego 2016

Minister Szczerski w "Jedynce": III RP była zbudowana bez prawdy

Zaniechanie rozliczenia prawdy ciągnie się do dzisiaj. Dzisiaj widać, że III RP była zbudowana bez prawdy - mówił w "Sygnałach Dnia" minister Krzysztof Szczerski, komentując sprawę ujawnionych przez IPN teczek TW "Bolek". 
Wtorek, 23 lutego 2016

Konsultacje dotyczące ustawy o kredytach walutowych

O konsekwencjach finansowo-księgowych przedstawionego przez Kancelarię Prezydenta RP projektu ustawy dyskutowali we wtorek przedstawiciele czołowych firm doradczych funkcjonujących w Polsce oraz Ministerstwa Finansów. 
Piątek, 19 lutego 2016

Konferencja „Studia o Polsce za granicą: University of Cambridge” w Belwederze

Od dwóch lat na brytyjskim Uniwersytecie Cambridge prowadzone są Studia Polskie - cieszące się już sporą popularnością. Aby program mógł być kontynuowany, potrzebne jest jednak zebranie żelaznego kapitału - poinformowano na konferencji w Belwederze. 
Piątek, 19 lutego 2016

Minister Kwiatkowski na posiedzeniu Komisji Konferencji Episkopatu Polski ds. Polonii i Polaków za Granicą

W piątek na zaproszenie JE Księdza Biskupa Wiesława Lechowicza minister Adam Kwiatkowski uczestniczył w posiedzeniu Komisji Konferencji Episkopatu Polski ds. Polonii i Polaków za Granicą. 
Piątek, 19 lutego 2016

Spotkanie z przedstawicielami Związku Banków Polskich

W piątek minister Maciej Łopiński spotkał się z prezesem Krzysztofem Pietraszkiewiczem i przedstawicielami Związku Banków Polskich. 
Czwartek, 18 lutego 2016

Minister Szczerski: Polski rząd nie jest eurosceptyczny

- Biorąc pod uwagę naszą historię, trudno być eurosceptykiem. Polska zawsze cierpiała w wyniku rozgrywek europejskich sił, a zyskiwała na jedności - przekonywał w środę w Londynie prezydencki minister Krzysztof Szczerski. 
Czwartek, 18 lutego 2016

"Ewentualny projekt o uprawnieniach służb ws. tajemnic zawodowych"

Ewentualny prezydencki projekt zmian w przepisach o uprawnieniach służb będzie dotyczył kwestii tajemnic zawodowych - powiedział PAP w środę minister Andrzej Dera po spotkaniu z przedstawicielami organizacji pozarządowych, RPO i adwokatury. 
1 POPRZEDNIA 126127128129130131132  157
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.