przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 15 lutego 2016

Minister Krzysztof Szczerski na konferencji „Ryzyka i trendy 2016”

W poniedziałek minister Krzysztof Szczerski wziął udział w konferencji „Ryzyka i trendy 2016” zorganizowanej przez centrum analityczne Polityka Insight. Konferencja poświęcona była szansom i zagrożeniom dla gospodarki w roku 2016. 
Sobota, 13 lutego 2016

"Polska i Francja przeciw formule ministrefy Schengen"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/529YNjtf6sw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda i premier Francji Manuel Valls zadeklarowali w sobotę podczas 52. Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, że są przeciwni tworzeniu jakiejkolwiek koncepcji ministrefy Schengen – poinformował minister Krzysztof Szczerski. 
Sobota, 13 lutego 2016

W marcu spotkanie komitetu konsultacyjnego ds. relacji polsko-ukraińskich

W marcu w Warszawie odbędzie się posiedzenie polsko-ukraińskiego komitetu konsultacyjnego ds. relacji między obu krajami - uzgodnili prezydenci Polski i Ukrainy, Andrzej Duda i Petro Poroszenko, którzy w sobotę spotkali się w Monachium. 
Piątek, 12 lutego 2016

Min. Szczerski dla "Rz": Prezydent jedzie do Monachium z konkretnym przesłaniem

Sojusz powinien powrócić do rdzenia swojej misji, jakim jest gwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim państwom członkowskim. Bez wyjątku i w równym stopniu. Dzisiaj sytuacja w bezpośrednim otoczeniu NATO uległa pogorszeniu - uważa prof. Krzysztof Szczerski. 
Piątek, 12 lutego 2016

Prezydent Andrzej Duda udaje się w piątek do Monachium

O filarach europejskiego bezpieczeństwa i obecności sił NATO w rejonach konfliktu będzie mówił w sobotę prezydent Andrzej Duda w Monachium na międzynarodowej konferencji. Zaplanowano też spotkania dwustronne. 
Czwartek, 11 lutego 2016

Spotkanie z Victorią Nuland, asystent sekretarza stanu USA ds. Europy

Sekretarz Stanu w KPRP Krzysztof Szczerski oraz szef BBN Paweł Soloch spotkali się w czwartek w Pałacu Prezydenckim z asystent sekretarza stanu USA ds. Europy, Victorią Nuland. 
Czwartek, 11 lutego 2016

„NATO inaczej dziś postrzega zagrożenia na Wschodzie”

W stosunku do ustaleń ze szczytu w Newport istotnemu wzmocnieniu uległo postrzeganie zagrożenia, jakie dla bezpieczeństwa stwarza sytuacja na Wschodzie – mówi minister Paweł Soloch, szef BBN w rozmowie z „Naszym Dziennikiem”. 
Środa, 10 lutego 2016

Kwiaty przed tablicą w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego

W środę 10 lutego w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego Szefowa Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska i minister Krzysztof Szczerski złożyli kwiaty przed tablicą upamiętniającą tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. 
1 POPRZEDNIA 127128129130131132133  157
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.