przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 1 czerwca 2016

Petycja dotycząca akcji społecznej ,,Niedziela dla Rodziny”

W środę minister Wojciech Kolarski odebrał od organizatorów akcji społecznej ,,Niedziela dla Rodziny” petycję skierowaną do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, na rzecz wprowadzenia przepisów ograniczających handel w niedzielę. 
Poniedziałek, 30 maja 2016

Jubileusz 25-lecia Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie

W niedzielę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystym jubileuszu 25-lecia działalności Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie. Podczas uroczystości odczytał list Prezydenta skierowany do organizatorów i uczestników wieczoru jubileuszowego. 
Czwartek, 26 maja 2016

Minister Adam Kwiatkowski wziął udział w obchodach Święta Niepodległości Gruzji

W Dniu Święta Niepodległości Gruzji, Sekretarz Stanu, Szef Gabinetu Prezydenta Adam Kwiatkowski uczestniczył w Tbilisi w dwustronnych spotkaniach: z Prezydentem Gruzji Giorgim Margwelaszwilim i Przewodniczącym Parlamentu Gruzji Davidem Usupaszwilim. 
Środa, 25 maja 2016

Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski spotkał się z gruzińską Polonią w Tbilisi

Sekretarz Stanu Szef Gabinetu Prezydenta RP, Adam Kwiatkowski spotkał się w środę z gruzińską Polonią w Tbilisi. W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, minister odznaczył Ojca Pawła Dyla Złotym Krzyżem Zasługi. 
Piątek, 20 maja 2016

O relacjach polsko-niemieckich w Pałacu Prezydenckim

Minister Krzysztof Szczerski spotkał się w piątek w Pałacu Prezydenckim z Paulem Ziemiakiem, pochodzącym z Polski szefem niemieckiej młodzieżówki chadeckiej Junge Union oraz z Johannesem Steinigerem, deputowanym do Bundestagu z ramienia CDU. 
Piątek, 20 maja 2016

Wizyta Ministra Adama Kwiatkowskiego w Tuszowie Narodowym

W piątek, 20 maja br., w Tuszowie Narodowym odbyła się uroczystość z okazji 135. rocznicy urodzin gen. Władysława Sikorskiego. W wydarzeniu objętym honorowym patronatem Prezydenta RP wziął udział Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski. 
Piątek, 20 maja 2016

Spotkanie w dotyczące Muzeum Techniki i Przemysłu NOT

Minister Wojciech Kolarski spotkał się z przedstawicielami Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej. 
Czwartek, 19 maja 2016

Polonia Londyn uhonorowana w Pałacu Prezydenckim

- Zdobyliście wszystko w męskiej siatkówce, i puchar, i mistrzostwo, a teraz będziemy trzymać kciuki za sukcesy międzynarodowe" - powiedział Szef Gabinetu Prezydenta Adam Kwiatkowski, który w imieniu Andrzeja Dudy wręczył flagę RP prezesowi IBB Polonia Ba 
1 POPRZEDNIA 128129130131132133134  171
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.