przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 10 lutego 2016

Spotkanie z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego

W przeddzień Światowego Dnia Chorego minister Wojciech Kolarski spotkał się z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, tegorocznego laureata Nagrody św. Kamila. 
Wtorek, 9 lutego 2016

„Zaproponowaliśmy kompromis między oczekiwaniami frankowiczów i interesem banków”

Utracone korzyści banków związane z wejściem w życie rozwiązań dot. kredytów walutowych można by rozłożyć w czasie. Pracujemy nad takim rozwiązaniem - powiedział PAP minister Maciej Łopiński. 
Wtorek, 9 lutego 2016

"Kancelaria Prezydenta analizuje wniosek ws. Kuklińskiego"

Kancelaria Prezydenta analizuje wniosek MON w sprawie nadania pułkownikowi Ryszardowi Kuklińskiemu stopnia generała - powiedziała we wtorek w TVP szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Sadurska. 
Poniedziałek, 8 lutego 2016

Szef KPRP dla "W Sieci": Działamy profesjonalnie

Już od pierwszych dni udało nam się wkroczyć na właściwe tory. Także dlatego, że wchodząc do kancelarii 7 sierpnia ubiegłego roku, mieliśmy gotowy komplet regulacji prawnych, a więc i statut, i regulamin organizacyjny - mówi minister Małgorzata Sadurska. 
Poniedziałek, 8 lutego 2016

W Belwederze o edukacji domowej   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CZs1Q5kMdaE?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Edukacja domowa jest naturalnym sposobem nauczania dzieci, dostosowanym do ich indywidualnych potrzeb - zgodzili się uczestnicy poniedziałkowej konferencji w Belwederze. 
Sobota, 6 lutego 2016

"Prezydent zadeklarował dyskusję o dalszych zmianach w przepisach dot. służb"

Prezydent złożył deklarację, że rozpocznie się dyskusja nad stworzeniem ustawy, która ureguluje pracę służb specjalnych; debata powinna się odbywać w porozumieniu z obywatelami i przedstawicielami służb – powiedziała Szefowa KPRP Małgorzata Sadurska. 
Środa, 3 lutego 2016

Spotkanie z Wiceministrem Spraw Zagranicznych Republiki Korei

Minister Krzysztof Szczerski spotkał się w środę w Pałacu Prezydenckim z wiceministrem Spraw Zagranicznych Republiki Korei Cho Tae-yulem. W spotkaniu uczestniczył także Ambasador Republiki Korei w Polsce, Ji-in Hong. 
Środa, 3 lutego 2016

Wizyta Sekretarza Stanu w KPRP Andrzeja Dery w Stąporkowie

Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera przebywał 3 lutego br. z wizytą w gminie Stąporków (województwo świętokrzyskie). W trakcie wizyty zorganizowanej z inicjatywy burmistrz Doroty Łukomskiej odbyło się robocze spotkanie z pracownikami Urzędu Miejskiego. 
1 POPRZEDNIA 128129130131132133134  157
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.