przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 8 listopada 2015

Od niedzieli wizyta Pary Prezydenckiej w Watykanie

W niedzielę prezydent z małżonką udają się do Watykanu. W poniedziałek Para Prezydencka zostanie przyjęta na audiencji przez papieża Franciszka, planowane jest też spotkanie z sekretarzem stanu kard. Pietro Parolinem i wręczenie odznaczeń. 
Niedziela, 8 listopada 2015

Koncert „W drodze ku niepodległości”

W niedzielę minister Wojciech Kolarski reprezentował Parę Prezydencką na koncercie „W drodze ku niepodległości” w Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego. 
Sobota, 7 listopada 2015

Minister Wojciech Kolarski na X Kongresie Obywatelskim

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w inauguracji oraz obradach X Kongresu Obywatelskiego „Polska jutra. Możemy być lepsi!” odbywającego się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. 
Sobota, 7 listopada 2015

Wywiad ministra Krzysztofa Szczerskiego dla "Naszego Dziennika"

Pamiętajmy, że to nieformalne spotkanie Rady Europejskiej zostało zwołane we wtorek, a więc w tym tygodniu. Nie jest więc tak, że od miesięcy wiedzieliśmy, co się tego dnia wydarzy - mówi minister Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla "Naszego Dziennika". 
Piątek, 6 listopada 2015

Min. Szczerski: Prezydent nie może być na szczycie UE 12 listopada

Prezydent Andrzej Duda nie może uczestniczyć w szczycie Unii Europejskiej 12 listopada, bo musi otworzyć tego dnia pierwsze posiedzenie Senatu nowej kadencji - oświadczył prezydencki minister Krzysztof Szczerski podczas briefingu w Pałacu Prezydenckim. 
Piątek, 6 listopada 2015

"Projekt ustawy dla frankowiczów do dalszych negocjacji"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0IYs99izvPA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Zarys projektu ustawy, który mam gotowy, będzie przedmiotem dalszych negocjacji i ustaleń z przedstawicielami osób, które zaciągały kredyty indeksowane albo denominowane do franka – powiedział w piątek minister Maciej Łopiński. 
Piątek, 6 listopada 2015

Spotkanie z Ministrem Spraw Zagranicznych Litwy

Sekretarz Stanu w KPRP Krzysztof Szczerski spotkał się w piątek w Belwederze z Ministrem Spraw Zagranicznych Litwy Linasem Linkeviciusem. Głównym tematem rozmowy była polityka bezpieczeństwa. 
Piątek, 6 listopada 2015

Wizyta ministra Adama Kwiatkowskiego we Lwowie

W piątek we Lwowie odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego – Domu Polskiego we Lwowie. W wydarzeniu wziął udział Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adam Kwiatkowski. 
1 POPRZEDNIA 128129130131132133134  147
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.