przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 31 marca 2016

Spotkanie ws. współpracy Biura Interwencyjnej Pomocy Prawnej z rzecznikami

W Pałacu Prezydenckim odbyło się w czwartek spotkanie ministra Andrzeja Dery oraz Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara, Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, Rzecznika Praw Pacjenta Krystyny Kozłowskiej, Rzecznika Finansowego Aleksandry Wiktorow. 
Środa, 30 marca 2016

Minister Andrzej Dera o wizycie prezydenta na szczycie nuklearnym

Pan prezydent udał się na szczyt nuklearny, w którym uczestniczy ponad 50 przywódców państw. Prezydent Obama jest gospodarzem tego szczytu. Wybrał sobie spotkanie z przedstawicielami Chin, Japonii i Korei – mówił minister Andrzej Dera w RMF FM. 
Środa, 30 marca 2016

Relikwia świętej Gianny Beretty Molli w kaplicy Pałacu Prezydenckiego

Gianna Emanuela Molla, która jest najmłodszym dzieckiem zmarłej w 1962 roku św. Gianny Beretty Molli i jedną z najaktywniejszych propagatorek życia „Santa Mamma”, przekazała na ręce Minister Małgorzaty Sadurskiej relikwie swojej świętej mamy. 
Środa, 30 marca 2016

20 tys. podpisów pod apelem w sprawie majora Bernaciaka

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Maciej Łopiński odebrał 20 tysięcy podpisów zgromadzonych pod Apelem do Prezydenta o odebranie orderów Virtuti Militari mordercom majora Mariana Bernaciaka ps. „Orlik”. 
Wtorek, 29 marca 2016

Prezydent z wizytą w USA 

Prezydent Andrzej Duda udał się we wtorek z wizytą do USA na Szczyt Bezpieczeństwa Nuklearnego. Przy okazji szczytu spotka się z prezydentami Turcji, Ukrainy i Gruzji. Wygłosi też wykład w The National Press Club nt. polskiej wizji bezpieczeństwa. 
Środa, 23 marca 2016

Minister Wojciech Kolarski na konferencji dotyczącej wzmocnienia instytucji społeczeństwa obywatelskiego

W środę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w konferencji pt. "Wsparcie społeczeństwa obywatelskiego – nowe otwarcie" zorganizowanej przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. 
Środa, 23 marca 2016

BBN: Organizacja szczytu NATO i ŚDM nie jest zagrożona

Organizacja szczytu NATO i Światowych Dni Młodzieży nie jest w żaden sposób zagrożona; żadne plany w tym względzie nie uległy zmianie – zapewnił w środę szef BBN Paweł Soloch. 
Środa, 23 marca 2016

Wernisaż wystawy „Patriotyczne Groby Wielkanocne okupowanej Warszawy”

W środę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w wernisażu wystawy „Patriotyczne Groby Wielkanocne okupowanej Warszawy”, która prezentowana jest w Galerii Kordegarda w Warszawie. 
1 POPRZEDNIA 130131132133134135136  166
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.