przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 24 listopada 2015

„W Pekinie nie będzie porozumienia ws. partnerstwa nuklearnego”

Minister Krzysztof Szczerski w rozmowie z dziennikarzami poinformował, że porozumienie ws. nuklearnej technologii w Polsce nie jest tematem obecnej wizyty prezydenta w Chinach. 
Piątek, 20 listopada 2015

Minister Dera: Nowelizacja ustawy o TK nie jest skomplikowana

Nowelizacja ustawy o TK nie jest skomplikowana; prezydent Andrzej Duda podjął decyzję po zapoznaniu się z nią, zrobił to w krótkim terminie i myślę, że dobrze - powiedział w piątek prezydencki minister Andrzej Dera. 
Czwartek, 19 listopada 2015

Minister Wojciech Kolarski na otwarciu Google Campus w Warszawie

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystości otwarcia ośrodka przedsiębiorczości technologicznej Google Campus w Warszawie. Odczytał list Prezydenta RP Andrzeja Dudy skierowany do organizatorów i uczestników wydarzenia. 
Czwartek, 19 listopada 2015

Ruszają sejmowe dyżury prezydenckich ministrów

Dziś rozpoczynają się zapowiedziane przez prezydenta Andrzeja Dudę dyżury sejmowe ministrów Kancelarii Prezydenta RP. Pierwszy dyżur będzie pełniła szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Sadurska - poinformował PAP prezydencki minister Andrzej Dera. 
Wtorek, 17 listopada 2015

„Od najbliższego posiedzenia Sejmu prezydenckie dyżury czwartkowe”

Od najbliższego posiedzenia Sejmu, które będzie odbywało się w czwartek, rozpoczną się dyżury sejmowe ministrów prezydenta - poinformował minister Andrzej Dera. 
Poniedziałek, 16 listopada 2015

Andrzej Dera Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezydenta RP   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/XoK1MyavUls" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent RP Andrzej Duda postanowieniem z dnia 16 listopada 2015 r. powołał Andrzeja Derę na stanowisko Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP. 
Poniedziałek, 16 listopada 2015

"Na forum UE powinna być pogłębiona dyskusja na temat migrantów"

Wierzymy, że nic złego się nie wydarzy, ale też chcemy, żeby służby i osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo naszych rodaków wypełniały dobrze to zadanie - mówi szefowa Kancelarii Prezydenta w "Kontrwywiadzie" RMF FM. 
Sobota, 14 listopada 2015

"Sytuacja Polski, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nie uległa zmianie"

Według przekazanych informacji nie ma przesłanek do podniesienia poziomu zagrożenia terrorystycznego - oświadczył szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch po sobotnim spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy z kierownictwem ABW. 
1 POPRZEDNIA 130131132133134135136  150
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.