przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 13 października 2015

Minister Kolarski: Prezydent godnie uczci Święto Niepodległości

Prezydent Andrzej Duda godnie uczci Święto Niepodległości - powiedział we wtorek Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Wojciech Kolarski. Szczegółowy program jest w przygotowaniu; możliwe, że prezydent weźmie udział w obchodach także poza Warszawą. 
Sobota, 10 października 2015

Spotkanie z "frankowiczami" w Pałacu Prezydenckim

Minister Maciej Łopiński przyjął w sobotę w Pałacu Prezydenckim przedstawicieli osób, które zaciągnęły kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich. 
Sobota, 10 października 2015

Kwiaty pod tablicą w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego

Sekretarz Stanu Maciej Łopiński złożył w sobotę, 10 października, w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego kwiaty pod tablicą upamiętniającą Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich i tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 r. 
Piątek, 9 października 2015

"Prezydent zajmuje się tym, co zawarł w umowie społecznej z Polakami"

W pierwszej kolejności prezydent zajmuje się tym, co zawarł w umowie społecznej z Polakami przed swoim wyborem – podkreśliła Szefowa Kancelarii Prezydenta RP w "Salonie politycznym Trójki". 
Piątek, 9 października 2015

Minister Łopiński o powołaniu Narodowej Rady Rozwoju

Prezydent za tydzień powoła Narodową Radę Rozwoju, która będzie zajmowała się bardzo istotnymi z punktu widzenia Rzeczypospolitej problemami, takimi jak gospodarka, jak polityka spójności, jak sprawy społeczne, edukacja - mówił minister Maciej Łopiński. 
Czwartek, 8 października 2015

Spotkanie prezydentów V4 i Chorwacji w Balatonfured

Minister Krzysztof Szczerski
Polityka migracyjna oraz współpraca strategiczna w ramach Grupy Wyszehradzkiej m.in. w obszarze energetyki to tematy dwudniowego szczytu przywódców państw V4 na Węgrzech. Spotkanie z udziałem prezydenta Dudy rozpoczęło się w czwartek w Balatonfüred. 
Czwartek, 8 października 2015

Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie

W czwartek Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystej inauguracji roku akademickiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina 2015/2016. 
Środa, 7 października 2015

Minister Szczerski: 28 października prezydent z wizytą w Paryżu

Prezydent Andrzej Duda 28 października będzie w Paryżu, gdzie spotka się m.in. z prezydentem Francji Francois Hollandem - poinformował w środę minister Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 150151152153154155156  165
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.